Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 18.12.2008 |
| IČO | 28318561 |
| Datová schránka | 6bhdrw7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 2 | 312 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 2 | 312 785 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 850 436 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 178 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 1 | 443 949 Kč |
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 406 487 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 | 247 992 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 178 000 Kč |
| Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 159 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 6 | 1 436 242 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 109 954 Kč |
| IT Hardware | 5 | 696 637 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 624 693 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 379 819 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 325 132 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 81 901 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 77 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 7 | 2 066 500 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 454 222 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 325 132 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 178 701 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 175 061 Kč |
| Střední průmyslová škola Chrudim | 1 | 171 064 Kč |
| Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. | 1 | 115 381 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 97 219 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 77 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 19 | 3 660 719 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 76 | 10 641 893 Kč |
| Průmyslové stroje | 16 | 1 422 403 Kč |
| IT | 2 | 186 812 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 148 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní divadlo | 1 | 260 803 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 192 337 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 181 246 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 1 | 149 992 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 148 225 Kč |
| Centrum kultury města Písek | 1 | 118 580 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | 99 692 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 87 483 Kč |
| Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. | 1 | 87 120 Kč |
| Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace | 1 | 62 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 10 | 1 387 974 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 11 689 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní divadlo | 1 | 95 251 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 1 | 95 251 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 72 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 1 | 72 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 16 | 6 010 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 313 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 1 | 313 269 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 339 408 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Jilemnice | 2 | 1 339 408 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 90 902 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 67 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 4 | 1 497 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 107 | 49 496 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOT CONTROLS a.s. | 2 | 0 Kč |