Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 26.11.2008 |
| IČO | 28495306 |
| Datová schránka | 57ifqrn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2799 smluv za celkem 472 mil. Kč;
19 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
53,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 2 | 6 582 400 Kč |
| Leciva | 20 | 1 968 989 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 477 926 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 376 000 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 170 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 110 527 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 112 | 20 632 938 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 170 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 78 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 71 | 8 308 341 Kč |
| JUDr. Petr Suchomel, advokát | 1 | 4 404 400 Kč |
| Mgr. Matyáš Bittner | 1 | 2 178 000 Kč |
| Medevio s.r.o. | 1 | 929 280 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 888 202 Kč |
| Reprosign s.r.o. | 1 | 532 400 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 6 | 510 483 Kč |
| Simona Janoušková | 1 | 477 926 Kč |
| Tomáš Hrdlička | 1 | 376 000 Kč |
| Networksys a.s. | 1 | 367 840 Kč |
| CENEMA s.r.o. | 2 | 311 109 Kč |
| Kadlec - elektronika, s.r.o. | 1 | 271 088 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 267 627 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 2 | 248 372 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 3 | 216 190 Kč |
| Pavel Šilhan | 1 | 169 500 Kč |
| Lekis s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| MUDr. Kateřina Živná | 1 | 135 800 Kč |
| Regionální vydavatelství s.r.o. | 1 | 79 860 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 63 693 Kč |
| Dětský lékař.org, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LACERTA MED s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MEDIGMA PLS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mari Angel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gynclin s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| 24571776 | 2 | 0 Kč |
| PREVENT s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Milada SVOBODOVÁ | 1 | 0 Kč |
| PhDr. Jana PILÁTOVÁ | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 40 970 003 Kč |
| Leciva | 213 | 21 191 826 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 3 160 325 Kč |
| IT | 3 | 2 955 304 Kč |
| Právní služby | 3 | 1 889 113 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 4 | 1 606 436 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 260 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 028 500 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 812 168 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 786 535 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 635 082 Kč |
| IT Hardware | 1 | 363 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 187 550 Kč |
| Telco | 1 | 101 732 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 95 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 84 002 Kč |
| Kancelář | 1 | 70 808 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 69 333 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 61 084 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 60 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 57 350 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 4 | 41 526 953 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 272 | 40 632 239 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 95 693 076 Kč |
| Leciva | 222 | 21 562 729 Kč |
| Právní služby | 3 | 15 181 680 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 41 | 14 087 683 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 5 100 853 Kč |
| IT Hardware | 10 | 3 508 011 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 978 350 Kč |
| IT | 2 | 1 748 785 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 238 617 Kč |
| Finance | 1 | 900 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 588 508 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 490 826 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 187 550 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 168 190 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 152 460 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 140 550 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 138 714 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 118 119 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 85 121 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 79 860 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 64 989 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 279 | 104 505 514 Kč |
| Městská část Praha 9 | 4 | 46 681 652 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 490 826 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 140 550 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 214 | 19 462 179 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 2 981 440 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 097 148 Kč |
| Finance | 1 | 1 815 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 471 498 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 202 800 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 1 200 059 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 451 505 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 437 787 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 217 800 Kč |
| IT | 1 | 202 120 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 194 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 175 508 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 169 400 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 129 874 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 125 098 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 116 160 Kč |
| Kancelář | 1 | 96 800 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 76 659 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 74 052 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 69 013 Kč |
| Právní služby | 1 | 61 347 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 24 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 285 | 35 299 371 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 3 | 1 105 547 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 305 382 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 4 | 283 386 Kč |
| Městská část Praha 9 | 3 | 253 850 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 18 | 30 257 760 Kč |
| Leciva | 254 | 24 872 204 Kč |
| Stroje a zařízení | 17 | 24 027 212 Kč |
| Kosmetika | 1 | 2 929 098 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 648 129 Kč |
| IT | 2 | 517 862 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 470 475 Kč |
| Odpady | 1 | 458 590 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 169 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 157 508 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 121 358 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 114 133 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 72 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 55 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 284 | 41 621 754 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 6 | 464 498 Kč |
| Městská část Praha 9 | 3 | 175 126 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 55 280 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 206 | 20 884 096 Kč |
| A PLAZMA a.s. | 4 | 8 654 443 Kč |
| 00001970 | 1 | 4 268 880 Kč |
| 1 | 4 268 880 Kč | |
| 1 | 4 268 880 Kč | |
| PHARMOS, a.s. | 26 | 2 368 040 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 11 | 694 904 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 8 | 595 893 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 6 | 464 498 Kč |
| ELEKTA, s.r.o. | 6 | 464 338 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 458 590 Kč |
| Lekis s.r.o. | 2 | 449 556 Kč |
| CENEMA s.r.o. | 3 | 347 266 Kč |
| Genel Invest holding s.r.o. | 3 | 322 377 Kč |
| AD24 a.s. | 1 | 263 214 Kč |
| FOMEI s.r.o. | 1 | 254 648 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 223 826 Kč |
| TECHOCOMP s.r.o. | 1 | 179 080 Kč |
| PLATOM servis spol.s.r.o. | 1 | 175 692 Kč |
| ECOVIS blf s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Jiří Šobr | 1 | 166 363 Kč |
| KLUVER House s.r.o. | 3 | 143 242 Kč |
| Vzduchotechnika AIR s.r.o. | 1 | 139 513 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 121 358 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 114 133 Kč |
| Spectrasol, s.r.o. | 1 | 105 276 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 87 120 Kč |
| Mgr. Kateřina Králová | 1 | 72 600 Kč |
| MONTSERVIS PRAHA, a.s. | 1 | 68 583 Kč |
| Jaroslav Herza | 1 | 59 730 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 36 426 179 Kč |
| Leciva | 250 | 25 338 745 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 17 | 2 661 007 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 1 893 180 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 631 284 Kč |
| Úklidové služby | 17 | 1 342 460 Kč |
| IT | 3 | 374 277 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 360 580 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 314 946 Kč |
| Odpady | 1 | 283 140 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 248 443 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 151 250 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 99 424 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 60 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 3 | 36 474 397 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 280 | 31 740 402 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 7 | 559 525 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 371 727 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 12 | 37 405 649 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 159 | 15 576 361 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 64 | 7 725 163 Kč |
| FOMEI s.r.o. | 2 | 1 833 029 Kč |
| Genel Invest holding s.r.o. | 5 | 1 126 970 Kč |
| ELEKTA, s.r.o. | 11 | 802 311 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 8 | 706 244 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 7 | 557 265 Kč |
| Tranco servis s.r.o. | 2 | 528 399 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 2 | 494 890 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 283 140 Kč |
| KOBRAS RUNLAB s.r.o. | 1 | 252 280 Kč |
| ARS Orthopedica s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| CENEMA s.r.o. | 1 | 241 579 Kč |
| Lekis s.r.o. | 2 | 184 041 Kč |
| ECOVIS blf s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| Proormedent s.r.o. | 1 | 136 114 Kč |
| Hello IT a.s. | 1 | 123 928 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 114 133 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 99 424 Kč |
| Okna a dveře HARMONIE s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Elektro Skalka s.r.o. | 1 | 68 293 Kč |
| EkoBIT, spol. s r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| IBSA PHARMA s.r.o. | 1 | 62 418 Kč |
| A - Z CHLAZENÍ, s.r.o. | 1 | 61 698 Kč |
| Essity Czech Republic s.r.o. | 1 | 60 900 Kč |
| Intellmaps s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Jaroslav Herza | 1 | 52 850 Kč |
| TECHOCOMP s.r.o. | 1 | 49 283 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
117 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 44,83 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 224 | 11 117 823 Kč |
| Odpady | 17 | 6 207 694 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 35 | 4 207 287 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 1 751 717 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 1 436 996 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 10 | 822 377 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 586 850 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 424 231 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 281 601 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 214 407 Kč |
| IT | 2 | 213 388 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 98 862 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 245 | 15 746 441 Kč |
| Městská část Praha 9 | 4 | 1 000 000 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 11 | 902 214 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 143 | 7 106 769 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 44 | 2 368 710 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 16 | 1 902 214 Kč |
| FOMEI s.r.o. | 2 | 1 818 824 Kč |
| Lekis s.r.o. | 5 | 829 629 Kč |
| M - PRO spol. s r.o. | 1 | 435 600 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 424 231 Kč |
| ELEKTA, s.r.o. | 9 | 377 961 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 13 | 375 592 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 7 | 352 650 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 273 854 Kč |
| CLIMPROFI, s.r.o. | 2 | 229 961 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 184 767 Kč |
| STAPRO s. r. o. | 2 | 166 980 Kč |
| ECOVIS blf s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| Hello IT a.s. | 1 | 137 884 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 114 134 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 98 862 Kč |
| ELIZZA s.r.o. | 1 | 91 960 Kč |
| CENEMA s.r.o. | 1 | 72 007 Kč |
| DispoMask Czech s.r.o. v likvidaci | 1 | 70 785 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 1 | 64 032 Kč |
| BRANISLAVA ELEZOVIĆ | 1 | 0 Kč |
| STOMATOLOGIE DENTICO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kalamedic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| FAGRON a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
283 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 88,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 73 | 189 841 551 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 10 179 825 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 3 852 606 Kč |
| Zdravotnictví | 6 | 2 292 587 Kč |
| Leciva | 283 | 1 631 318 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 387 130 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 350 817 Kč |
| IT | 1 | 137 456 Kč |
| Technické služby | 9 | 116 160 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 99 744 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 21 780 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 308 | 8 680 964 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 12 | 984 698 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
397 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,87 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 448 | 1 413 597 269 Kč |
| Leciva | 314 | 4 878 003 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 10 | 2 173 160 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 597 531 Kč |
| Telco | 9 | 822 931 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 9 | 610 000 Kč |
| IT | 1 | 281 234 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 222 205 Kč |
| Nábytek | 2 | 195 152 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 189 559 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 151 250 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 50 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 441 | 7 063 756 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 19 | 1 429 582 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 130 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 101 505 Kč |
| Městská část Praha 19 | 1 | 50 000 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 16 099 | 1 073 744 862 Kč |
| Zdravotnictví | 130 | 89 242 093 Kč |
| Dary a dotace | 25 | 12 823 896 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 57 | 12 049 424 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 33 | 5 965 329 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 3 087 794 Kč |
| Nábytek | 25 | 2 081 449 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 1 851 445 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 33 | 1 572 760 Kč |
| IT | 4 | 666 453 Kč |
| Průmyslové stroje | 9 | 655 584 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 505 780 Kč |
| Zdravotní péče | 17 | 487 120 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 470 775 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 106 402 Kč |
| Energie | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poliklinika Prosek a.s. | 176 | 24 835 957 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 5 | 405 961 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 106 402 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 103 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 97 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 123 | 15 124 138 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 1 851 445 Kč |
| SP spol. s r.o. | 2 | 1 368 866 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 6 | 835 805 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 9 | 712 647 Kč |
| Genel Invest holding s.r.o. | 3 | 673 190 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 5 | 639 512 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 8 | 548 909 Kč |
| DROBNÝ ARCHITECTS, s.r.o. | 2 | 505 780 Kč |
| JUDr.Ing. Josef Říha, Polozka nenalezena | 1 | 463 402 Kč |
| VZDUCHOTECHNIKA VEJVODA, s.r.o. | 2 | 399 845 Kč |
| ELEKTA, s.r.o. | 5 | 333 327 Kč |
| KTS - AME s.r.o. | 2 | 312 755 Kč |
| STAPRO s. r. o. | 1 | 302 945 Kč |
| Lekis s.r.o. | 2 | 247 506 Kč |
| MONTSERVIS PRAHA, a.s. | 2 | 226 909 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 142 128 Kč |
| Podlahy Růžička, s.r.o. | 2 | 132 960 Kč |
| Vladimír Kubinčiák | 1 | 123 977 Kč |
| BSS Praha s.r.o. | 1 | 116 003 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 98 978 Kč |
| Rentgen Písek s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Michal Trojan | 1 | 83 576 Kč |
| ENREPO s.r.o. | 1 | 79 860 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 75 595 Kč |
| PROFIL NÁBYTEK, a.s. | 1 | 61 429 Kč |