Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 27.01.2009 |
| IČO | 28573510 |
| Datová schránka | 2zhwjrc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 12 smluv za celkem 316 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTERA Construction Management s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektricka energie | 1 | 3 872 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 16 | 1 936 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 60 501 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 4 053 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTERA Construction Management s.r.o. | 4 | 4 053 501 Kč |
| Českomoravská energetika s.r.o. | 1 | 3 872 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 308 721 594 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 256 771 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 308 606 644 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 371 721 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTERA Construction Management s.r.o. | 4 | 310 978 365 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 78 | 4 631 294 596 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 300 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 771 496 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTERA Construction Management s.r.o. | 3 | 771 496 Kč |