Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

IXOL Lubricants s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 17.03.2009
IČO 28579135
Datová schránka 286c7ny

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u IXOL Lubricants s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro IXOL Lubricants s.r.o.

Všechny smlouvy: 39 smluv za celkem 10 mil. Kč;

2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.195 721 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.195 721 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 69 490 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství169 490 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.169 490 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.169 490 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 3 smlouvy za celkem 921 052 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Konstrukční a stavební práce3921 052 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace3921 052 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.3921 052 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace11 210 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.11 210 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Konstrukční a stavební práce31 298 971 Kč
Zemědělství181 167 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace31 298 971 Kč
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.181 167 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.41 380 138 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 6 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Konstrukční a stavební práce22 541 407 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava2148 995 Kč
Zemědělství160 984 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace12 420 000 Kč
Dopravní podnik Ostrava a.s.2148 995 Kč
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace1121 407 Kč
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.160 984 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.62 751 385 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 3 smlouvy za celkem 212 960 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství2137 959 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava175 001 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.2137 959 Kč
Dopravní podnik Ostrava a.s.175 001 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.3212 960 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 4 smlouvy za celkem 383 143 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Konstrukční a stavební práce1169 787 Kč
Zemědělství2138 858 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava174 497 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace1169 787 Kč
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.2138 858 Kč
Dopravní podnik Ostrava a.s.174 497 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.4383 143 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 16 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,25 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Konstrukční a stavební práce10051 961 078 Kč
Zemědělství725 071 406 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace122 416 847 Kč
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace2267 918 Kč
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.2186 818 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
IXOL Lubricants s.r.o.162 871 583 Kč



}