Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

GENTEC CHP s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 24.09.2009
IČO 28599446
Datová schránka r7pyu4x

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u GENTEC CHP s.r.o. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro GENTEC CHP s.r.o.

Všechny smlouvy: 34 smluv za celkem 585 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;

Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SATT a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 7 smluv za celkem 520 mil. Kč.
  • Celkem 14,3 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 7 smluv za celkem 520 mil. Kč.
  • Celkem 14,3 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace121 622 133 Kč
Stavebnictví15 117 819 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis14 746 013 Kč
Opravy a údržba zdravotnických přístrojů1640 550 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SATT a.s.2260 382 795 Kč
Teplárna Písek, a.s.1227 229 184 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava121 622 133 Kč
Domov sociálních služeb Slatiňany25 386 563 Kč
Město Prachatice15 117 819 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.7519 738 493 Kč
EGU, a.s.121 622 133 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 73 354 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 73 354 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TEPLO BRUNTÁL a. s.173 354 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.173 354 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 6 smluv za celkem 17 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 6 smluv za celkem 17 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2909 679 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2220 916 Kč
Právní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technologická agentura ČR115 664 667 Kč
Teplárny Brno, a.s.2909 679 Kč
TEPLO BRUNTÁL a. s.2220 916 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.616 795 262 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 5 smluv za celkem 17 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 17 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 20,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví214 687 793 Kč
Dary a dotace12 232 175 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2391 274 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Teplárny Brno, a.s.314 687 793 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava12 232 175 Kč
TEPLO BRUNTÁL a. s.1391 274 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.517 311 243 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace23266 311 782 Kč
Elektricke stroje180 755 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava13 914 392 Kč
Teplárny Brno, a.s.380 755 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.43 995 148 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 5 smluv za celkem 15 mil. Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 15 mil. Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 40,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví114 192 962 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis3999 460 Kč
Průmyslové stroje162 933 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Teplárny Brno, a.s.314 192 962 Kč
TEPLO BRUNTÁL a. s.21 062 393 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.515 255 356 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví67393 667 156 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis21 809 658 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TEPLO BRUNTÁL a. s.211 486 028 Kč
Teplárny Brno, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.311 486 028 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis13389 840 533 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Teplárny Brno, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GENTEC CHP s.r.o.10 Kč



}