Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.12.2010 |
| IČO | 28643151 |
| Datová schránka | iiuwh5r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 135 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 5 723 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 4 | 5 723 421 Kč |
| RSE Project s.r.o. | 2 | 5 723 421 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 22 025 713 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 9 666 327 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 176 328 Kč |
| Zemědělství | 1 | 376 867 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 32 868 368 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 376 867 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 11 | 33 408 585 Kč |
| RSE Project s.r.o. | 1 | 1 176 328 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 64 | 268 002 114 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 6 895 726 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 4 718 608 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 524 466 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 168 710 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | - 49 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 14 161 147 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 671 208 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 119 046 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 17 | 15 951 401 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 316 468 Kč |
| Zemědělství | 25 | 4 606 901 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 511 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 7 316 468 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 511 996 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 84 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 6 | 7 912 966 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 483 685 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 540 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 7 483 685 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 540 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 2 | 8 023 763 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 64 832 700 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 481 754 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 64 832 700 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 481 754 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 4 | 65 314 453 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 496 645 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 185 792 Kč |
| Technické služby | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 496 645 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 185 792 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 4 | 682 437 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 496 645 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 313 924 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 496 645 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 313 924 Kč |
| Frýdecká skládka, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 3 | 931 569 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 229 | 1 058 859 121 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 990 990 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 496 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 990 990 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 496 645 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 403 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 3 | 1 891 272 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 13 | 2 054 580 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 496 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 496 645 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SÁRA Viktor s.r.o. | 2 | 591 025 Kč |