Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.07.2009 |
| IČO | 28935934 |
| Datová schránka | e43i46m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 127 smluv za celkem 60 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 2 | 229 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 191 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Černožice, příspěvková organizace | 1 | 1 283 296 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 229 900 Kč |
| Státní oblastní archiv v Hradci Králové | 1 | 191 664 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 0 Kč |
| Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 9 | 1 704 860 Kč |
| 23937467 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 654 922 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 1 024 108 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 362 214 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 290 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260 | 1 | 1 692 984 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 4 | 649 516 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 578 380 Kč |
| Státní oblastní archiv v Hradci Králové | 4 | 429 214 Kč |
| Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou | 1 | 424 299 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 346 980 Kč |
| DOMOV NA STŘÍBRNÉM VRCHU | 1 | 340 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 290 000 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 142 478 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 110 352 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Muzeum východních Čech v Hradci Králové | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 19 | 5 004 201 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 829 825 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 781 439 Kč |
| Leciva | 1 | 110 364 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 61 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní oblastní archiv v Hradci Králové | 3 | 2 222 891 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 3 | 2 116 230 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 7 | 1 264 474 Kč |
| Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 | 1 | 175 000 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166 | 2 | 4 925 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 17 | 5 783 519 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 2 807 189 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 655 699 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 146 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 3 | 2 266 948 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 802 835 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 203 764 Kč |
| MĚSTO BROUMOV | 1 | 146 410 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 125 453 Kč |
| DOMOV NA STŘÍBRNÉM VRCHU | 1 | 63 888 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 0 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 15 | 3 609 298 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 12 957 251 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 327 716 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 149 654 Kč |
| Leciva | 1 | 96 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO BROUMOV | 1 | 4 006 383 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 2 | 3 049 200 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166 | 2 | 2 859 766 Kč |
| Státní oblastní archiv v Hradci Králové | 2 | 2 621 655 Kč |
| Tepelné hospodářství Rychnov nad Kněžnou, s. r. o. | 1 | 336 501 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 4 | 330 140 Kč |
| Domovy na Orlici | 1 | 202 118 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 199 650 Kč |
| Město Dobruška | 1 | 125 598 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 16 | 13 731 011 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 341 811 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 421 147 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 810 821 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 287 980 Kč |
| Leciva | 1 | 103 455 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO BROUMOV | 1 | 3 628 693 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 2 | 1 592 118 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 | 1 421 147 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 391 435 Kč |
| Muzeum východních Čech v Hradci Králové | 1 | 352 110 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 350 900 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 121 000 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 107 811 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 12 | 7 965 214 Kč |
| ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. | 1 | 1 421 147 Kč |
| Ekoizol V&V spol. s r.o. | 1 | 1 421 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 856 483 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 136 168 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 10 | 6 992 651 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 356 320 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 3 268 530 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 1 064 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 3 | 3 358 595 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 3 | 1 124 090 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 752 620 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 309 760 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 530 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| PRO-SEN sociálně zdravotní služby, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Městské středisko sociálních služeb MARIE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 14 | 5 623 595 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 6 047 903 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 3 984 349 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 1 766 358 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 578 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 2 | 2 275 136 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 1 570 580 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 2 | 1 483 218 Kč |
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 1 184 590 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 905 080 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 390 830 Kč |
| MĚSTO BROUMOV | 2 | 206 171 Kč |
| Město Dobruška | 1 | 155 848 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740 | 1 | 1 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 12 | 8 173 014 Kč |
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 1 184 590 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 585 | 130 003 930 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 444 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO BROUMOV | 2 | 1 444 740 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 527 560 Kč |
| Domov Černožice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RP výtahy s.r.o. | 4 | 1 972 300 Kč |