Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 07.04.2010 |
| IČO | 29060109 |
| Datová schránka | n9mpdz8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 388 smluv za celkem 1 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
0,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 345 501 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 726 000 Kč |
| Paliva a oleje | 3 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Světlá nad Sázavou | 1 | 1 278 006 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 726 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 622 405 Kč |
| SPORTES Svitavy s.r.o. | 1 | 44 528 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 22 967 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T.E.S. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 11 | 2 693 906 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 30 | 26 689 574 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 907 500 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 121 968 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 117 071 Kč |
| Energie | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 50 | 41 538 439 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 66 321 Kč |
| První novoměstská teplárenská s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Podniky města Šumperka a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Vrchlabí, Školní 1336 | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Vrchlabí, Komenského 1248 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 21 | 59 025 073 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 081 395 Kč |
| Energie | 14 | 921 498 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 49 560 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Eko Bi s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 18 207 285 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 9 644 240 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 2 912 034 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 2 081 395 Kč |
| Domov Modrý kámen, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 1 500 000 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 2 | 1 248 933 Kč |
| Dětský domov a Školní jídelna, Zruč nad Sázavou, Poštovní 593 | 2 | 957 297 Kč |
| Energetika s.r.o. Jaroměř | 1 | 907 500 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 5 | 285 232 Kč |
| Technické služby města Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 264 180 Kč |
| Základní umělecká škola Svitavy | 1 | 140 664 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 13 998 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 0 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 0 Kč |
| Domovní správa Prostějov, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 14 | 0 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| T.E.S. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 35 | 62 362 758 Kč |
| ENVEZ, a. s. | 1 | 2 081 395 Kč |
| Město Kdyně | 2 | 0 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 0 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 0 Kč |
| Domovní správa Prostějov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| FK MOHELNICE z.s. | 1 | 0 Kč |
| T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Hrabyně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 21 | 53 087 085 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 586 394 Kč |
| Energie | 7 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 2 | 36 495 366 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 12 603 081 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Svitavy, náměstí Míru 73 | 1 | 7 361 214 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 4 | 5 055 343 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 4 512 432 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 2 677 428 Kč |
| Městská realitní Poděbrady, a.s. | 1 | 1 383 600 Kč |
| Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27 | 1 | 1 128 146 Kč |
| Město Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 500 000 Kč |
| Základní umělecká škola Svitavy | 1 | 204 552 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Mohelnice | 2 | 0 Kč |
| Městské muzeum a galerie ve Svitavách | 1 | 0 Kč |
| Středisko kulturních služeb města Svitavy | 1 | 0 Kč |
| Energetika s.r.o. Jaroměř | 1 | 0 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Domovní správa Prostějov, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Humpolec, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| T.E.S. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 37 | 71 921 162 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Svitavy, náměstí Míru 73 | 1 | 7 361 214 Kč |
| K&L Rock Rezidence Na Bradle, s.r.o. | 1 | 3 170 200 Kč |
| Bystřická tepelná s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Hrabyně | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 17 | 323 416 661 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 988 700 Kč |
| Energie | 23 | 2 964 500 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 2 548 559 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 40 172 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Světlá nad Sázavou | 4 | 297 838 386 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 15 640 019 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 4 | 5 101 659 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 4 | 4 211 212 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 4 | 2 988 700 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 2 961 876 Kč |
| Město Mohelnice | 4 | 2 500 000 Kč |
| Eko Bi s.r.o. | 1 | 411 400 Kč |
| Základní umělecká škola Svitavy | 1 | 305 340 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Prostějov | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Energetika s.r.o. Jaroměř | 2 | 0 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Domovní správa Prostějov, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| T.E.S. s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 48 | 331 958 592 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 43,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 14 | 45 665 149 Kč |
| Energie | 5 | 12 100 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 8 674 956 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 7 139 492 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 418 660 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Eko Bi s.r.o. | 3 | 36 517 800 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 2 | 10 250 896 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 8 638 148 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 3 | 7 139 492 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 6 394 948 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 2 070 240 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 1 889 786 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 1 | 641 301 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 296 450 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 122 210 Kč |
| Město Česká Třebová | 1 | 36 808 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 4 | 178 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 0 Kč |
| MĚSTO BROUMOV | 1 | 0 Kč |
| Město Svitavy | 1 | 0 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Mohelnice, Na Zámečku 10 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 31 | 73 997 766 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 492 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 15 | 13 401 452 Kč |
| Energie | 10 | 9 064 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 4 063 854 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 363 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 351 553 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 30 250 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 8 000 000 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 10 | 6 237 861 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 5 537 512 Kč |
| Město Ivančice | 3 | 5 193 187 Kč |
| Sportovní zařízení města Světlá nad Sázavou s.r.o. | 1 | 3 751 000 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 4 | 1 405 956 Kč |
| Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace | 1 | 898 539 Kč |
| Město Sušice | 2 | 800 000 Kč |
| TEPLO Frýdlant s.r.o. | 1 | 453 Kč |
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| MĚSTO BROUMOV | 1 | 0 Kč |
| Energetika s.r.o. Jaroměř | 1 | 0 Kč |
| Teplo Rýmařov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Domovní správa Prostějov, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Technické služby Humpolec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T.E.S. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 698, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 30 | 25 586 648 Kč |
| Domovní správa Prostějov, s.r.o. | 4 | 5 179 111 Kč |
| TEZA, s. r. o. | 2 | 816 750 Kč |
| Městská realitní Poděbrady, a.s. | 4 | 242 000 Kč |
| Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 25 | 405 698 081 Kč |
| Paliva a oleje | 162 | 105 955 509 Kč |
| Energie | 11 | 20 232 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 6 649 940 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 815 751 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Světlá nad Sázavou | 11 | 309 985 330 Kč |
| Město Ivančice | 8 | 88 768 996 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 2 | 19 632 000 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 12 426 525 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 3 | 1 956 182 Kč |
| Základní škola Charlotty Masarykové Praha 5 - Velká Chuchle | 1 | 600 000 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 429 550 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 256 242 Kč |
| TEZA, s. r. o. | 2 | 195 078 Kč |
| Sportovní zařízení města Světlá nad Sázavou s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 492 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 2 | 178 Kč |
| Město Svitavy | 1 | 0 Kč |
| Město Rýmařov | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Energetika s.r.o. Jaroměř | 1 | 0 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 2 | 0 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 4 | 0 Kč |
| Technické služby Humpolec, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Speciální základní škola a střední škola Svitavy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 50 | 434 395 773 Kč |
| Teplo Rýmařov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 13 | 116 394 385 Kč |
| Energie | 12 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 4 | 110 051 705 Kč |
| Podniky města Šumperka a.s. | 2 | 4 235 000 Kč |
| Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace | 1 | 950 000 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 3 | 784 985 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 1 | 474 488 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 372 695 Kč |
| Město Sušice | 2 | 0 Kč |
| Energetika s.r.o. Jaroměř | 1 | 0 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Teplo HB s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| T.E.S. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 28 | 116 868 873 Kč |
| SATEZA a. s. | 2 | 4 235 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 101 | 55 479 236 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 31 | 18 767 651 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 16 | 15 107 453 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 11 846 043 Kč |
| Město Ivančice | 3 | 1 824 362 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 6 | 996 403 Kč |
| Dětský domov a Školní jídelna, Zruč nad Sázavou, Poštovní 593 | 1 | 619 850 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 369 851 Kč |
| Domovní správa Prostějov, s.r.o. | 1 | 307 636 Kč |
| Město Litomyšl | 1 | 42 634 Kč |
| Město Nový Bor | 2 | 0 Kč |
| Město Přelouč | 2 | 0 Kč |
| Technické služby Humpolec, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Energo, s.r.o. | 21 | 16 006 779 Kč |