Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 23.10.2009 |
| IČO | 29085373 |
| Datová schránka | fyme52r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 74 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 13 310 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HENSTAV s.r.o. | 1 | 13 310 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 389 321 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 180 290 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 158 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 3 | 9 569 611 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 158 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HENSTAV s.r.o. | 4 | 9 728 215 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 026 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 1 | 1 026 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HENSTAV s.r.o. | 1 | 1 026 080 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 602 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 602 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HENSTAV s.r.o. | 1 | 602 430 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 53 322 548 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 587 626 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 45 624 413 Kč |
| Obec Buzice | 1 | 6 669 634 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 1 028 500 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 1 001 582 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HENSTAV s.r.o. | 7 | 54 512 890 Kč |