Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.12.2009 |
| IČO | 29193991 |
| Datová schránka | nxchtqn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 69 smluv za celkem 125 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 5 342 911 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 2 | 5 342 911 Kč |
| MSEM, a.s. | 1 | 5 342 911 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 11 426 560 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 357 555 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 189 885 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 102 330 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Blansko | 2 | 19 657 453 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 5 357 555 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 1 287 741 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 379 770 Kč |
| Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace | 1 | 102 330 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 9 | 26 784 849 Kč |
| MSEM, a.s. | 1 | 5 357 555 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 498 400 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 450 120 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 172 038 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 39 867 189 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 498 400 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 450 120 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 234 307 Kč |
| Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace | 1 | 172 038 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 93 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 9 | 41 315 884 Kč |
| MSEM, a.s. | 1 | 39 867 189 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 38 824 356 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 234 252 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | - 40 075 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 3 | 26 718 916 Kč |
| Statutární město Prostějov | 3 | 9 317 891 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 3 | 4 268 655 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 2 | 1 961 112 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 1 147 854 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 292 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 14 | 43 706 691 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 540 572 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 145 200 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 69 672 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 1 217 526 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 2 | 664 303 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 304 147 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 145 200 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 8 | 2 331 176 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 212 050 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 072 588 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 485 410 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 203 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 3 | 2 329 496 Kč |
| Město Hlučín | 2 | 2 139 461 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 458 389 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 203 280 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 94 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 10 | 5 225 452 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 13 | 2 574 400 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 605 411 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 174 240 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 96 679 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 | 3 | 1 152 707 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 360 152 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 174 240 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 96 679 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 92 553 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 9 | 1 876 330 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 5 528 652 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 056 132 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 272 019 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 143 339 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 892 569 Kč |
| Město Bohumín | 1 | 301 290 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 272 019 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 163 563 Kč |
| Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 | 1 | 143 339 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 64 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 6 | 1 837 726 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 48 319 137 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 959 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 | 1 | 671 258 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 565 982 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 146 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 3 | 1 383 496 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 86 | 207 284 073 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 211 614 Kč |
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XENIUM Europe s.r.o. | 2 | 211 614 Kč |