Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.08.2010 |
| IČO | 29236517 |
| Datová schránka | 38stn24 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 217 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 556 963 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 546 315 Kč |
| Technické služby | 1 | 232 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 25 | 24 429 840 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 182 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 26 | 24 612 308 Kč |
| INFRAM a.s. | 15 | 22 040 271 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 15 | 22 040 271 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 1 217 209 906 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 30 407 300 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 2 011 262 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 1 048 526 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 394 460 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 260 150 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 28 | 1 250 737 554 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 641 300 Kč |
| Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i. | 1 | 394 460 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 25 909 549 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 11 746 136 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 12 | 4 598 605 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 1 110 478 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 28 | 37 004 523 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 1 761 639 Kč |
| Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i. | 1 | 259 545 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 34 | 39 025 707 Kč |
| INFRAM a.s. | 15 | 33 623 178 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 15 | 31 864 443 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 441 650 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 405 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 9 249 724 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 569 668 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 11 963 633 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 4 | 967 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 17 | 12 931 149 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 4 | 7 414 638 Kč |
| IMDS s.r.o. | 1 | 1 629 265 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 610 566 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 610 566 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 5 656 085 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 3 109 071 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 167 045 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 9 303 908 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 4 | 628 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 17 | 9 932 200 Kč |
| IMDS s.r.o. | 5 | 7 568 792 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 6 582 618 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 294 938 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 6 752 574 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 124 981 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 30 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 15 | 6 907 805 Kč |
| IMDS s.r.o. | 3 | 4 703 149 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 6 181 817 Kč |
| IT | 4 | 2 732 035 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 706 035 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 15 | 9 273 827 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 436 810 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 73 508 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 21 | 9 856 745 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 48 | 32 352 290 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 2 304 853 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 396 275 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 389 015 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 263 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 4 748 827 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 520 300 Kč |
| Město Litovel | 2 | 263 175 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 120 924 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 22 | 5 653 226 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 199 | 90 460 846 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 60 | 12 299 832 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 6 121 489 Kč |
| Pojišťovací služby | 12 | 3 556 190 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 287 678 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 34 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 26 | 5 277 224 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 2 169 941 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 675 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 29 | 8 122 345 Kč |
| SHP TS s.r.o. | 1 | 2 169 941 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 690 459 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 563 199 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 3 069 976 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 526 350 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 411 703 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 2 | 245 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXACT ING, s.r.o. | 16 | 4 253 658 Kč |