Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.09.2011 |
| IČO | 29290589 |
| Datová schránka | g7z5kqm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 75 smluv za celkem 61 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 3 215 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 3 025 000 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 190 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 104 060 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 2 | 100 000 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 6 | 3 467 460 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 3 | 5 029 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 93 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 4 779 500 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 150 000 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 100 000 Kč |
| TSUB, příspěvková organizace | 1 | 93 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 4 | 5 122 670 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 302 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 121 000 Kč |
| Odpady | 4 | 100 140 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 70 485 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Veselí nad Moravou | 2 | 402 500 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 121 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 100 000 Kč |
| TSUB, příspěvková organizace | 1 | 70 485 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 140 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 9 | 694 125 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 679 802 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 4 | 955 900 Kč |
| Odpady | 4 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 3 | 1 788 702 Kč |
| Ministerstvo obrany | 4 | 955 900 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 700 000 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 100 000 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 12 | 3 544 602 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 723 354 Kč |
| Odpady | 2 | 634 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 327 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 3 207 354 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 327 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 241 395 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 150 000 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 6 | 4 003 749 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 18 090 044 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 41 | 9 972 000 Kč |
| Odpady | 4 | 8 245 710 Kč |
| Technické služby | 1 | 7 500 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 487 660 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 5 | 18 638 386 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 2 | 15 000 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 425 950 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 413 000 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 2 | 123 420 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Jičína | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 16 | 34 800 756 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 3 | 850 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 568 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 260 876 Kč |
| Technické služby | 3 | 121 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 750 000 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 568 700 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 260 876 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 100 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 9 | 1 800 576 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 4 | 0 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 0 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 41 | 76 210 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 6 084 197 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 871 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 108 900 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 4 | 6 084 197 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 871 200 Kč |
| Sociální služby Olšava, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 8 | 7 064 297 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 132 | 294 239 754 Kč |
| Odpady | 271 | 181 743 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 1 142 240 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 3 | 1 142 240 Kč |