Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Stavby RUFA s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 22.03.2012
IČO 29313449
Datová schránka 2xpbdch

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Stavby RUFA s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Stavby RUFA s.r.o.

Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 24 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Mendelova univerzita v Brně11 660 360 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stavby RUFA s.r.o.11 660 360 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví11 475 494 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Mendelova univerzita v Brně11 475 494 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stavby RUFA s.r.o.11 475 494 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví22 537 126 Kč
Zemědělství1514 250 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.33 051 376 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stavby RUFA s.r.o.33 051 376 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví26 521 682 Kč
Textilie1940 170 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.26 784 077 Kč
Lesy České republiky, s.p.1677 775 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stavby RUFA s.r.o.37 461 852 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 2 smlouvy za celkem 166 727 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hustopeče2166 727 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stavby RUFA s.r.o.2166 727 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví24 976 472 Kč
Nábor zaměstnanců1108 900 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hustopeče14 617 387 Kč
Lesy České republiky, s.p.1359 086 Kč
Úřad práce České republiky1108 900 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stavby RUFA s.r.o.35 085 372 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 3 smlouvy za celkem 191 343 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví140 144 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Mendelova univerzita v Brně2119 882 Kč
Generální ředitelství cel171 461 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stavby RUFA s.r.o.3191 343 Kč



}