Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.11.2011 |
| IČO | 29389402 |
| Datová schránka | rmq7dj7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 82 smluv za celkem 19 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 235 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 120 000 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 4 | 839 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 120 952 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 11 | 1 313 823 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oděvy | 3 | 351 187 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 217 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 121 787 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 66 631 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 2 | 475 919 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 217 800 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 164 795 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace | 1 | 124 392 Kč |
| Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace | 1 | 121 787 Kč |
| Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 66 631 Kč |
| Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146 | 1 | 65 000 Kč |
| Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace | 1 | 62 000 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 11 | 1 782 323 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oděvy | 1 | 132 126 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 117 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 4 | 617 000 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace | 1 | 132 126 Kč |
| Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace | 1 | 117 262 Kč |
| Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace | 1 | 70 468 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 9 | 1 420 856 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oděvy | 23 | 2 783 390 Kč |
| Řemesla | 2 | 316 204 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 151 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 10 | 1 428 545 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 119 797 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 86 559 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 84 005 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 80 223 Kč |
| Řemesla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 119 797 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace | 1 | 86 559 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 84 734 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 84 005 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 80 223 Kč |
| Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14 | 1 | 0 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 8 | 818 318 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 2 031 485 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 468 996 Kč |
| Řemesla | 2 | 220 831 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 64 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Domov Březiny, příspěvková organizace | 1 | 138 007 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace | 1 | 124 189 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 110 639 Kč |
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 96 641 Kč |
| Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace | 1 | 77 842 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 67 881 Kč |
| Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace | 1 | 64 880 Kč |
| Domov Duha, příspěvková organizace | 1 | 48 497 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 10 | 970 577 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 716 428 Kč |
| Čisticí výrobky | 17 | 1 026 028 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 116 451 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 12 | 3 875 203 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 1 | 2 419 573 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 21 | 2 229 779 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 419 573 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 110 628 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 4 | 2 530 201 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 31 | 16 464 937 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 681 900 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIDES Bruntál, spol. s r.o. | 2 | 1 863 400 Kč |