Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.07.2012 |
| IČO | 29448590 |
| Datová schránka | exfif76 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 48 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 193 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 2 | 193 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 977 922 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 173 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 3 | 1 150 952 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 3 | 1 150 952 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 976 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 6 | 976 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 6 | 976 470 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 82 | 20 027 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 2 | 484 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 302 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 1 | 302 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 1 | 302 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 839 533 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 839 533 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 2 | 1 839 533 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 188 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 188 400 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 2 | 1 188 400 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 9 585 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 7 188 509 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 2 545 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 4 | 9 734 425 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 113 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 9 113 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 4 | 9 113 166 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 7 322 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 5 644 432 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 1 677 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Costruzione s.r.o. | 3 | 7 322 288 Kč |