Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.11.2012 |
| IČO | 29455901 |
| Datová schránka | humndwf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 22 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 592 900 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 254 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 2 | 847 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 716 450 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 849 989 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 605 000 Kč |
| IT | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 109 700 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 4 | 849 989 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 3 | 284 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 9 | 4 244 039 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 884 640 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 242 000 Kč |
| IT | 1 | 229 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Odry, státní podnik | 5 | 3 114 540 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 6 | 3 356 540 Kč |
| GIS - STAVINVEX a.s. | 1 | 242 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 10 | 6 025 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 098 680 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 086 096 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 523 591 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 2 203 071 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 4 | 1 086 096 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 17 | 3 289 167 Kč |
| GEODET-BRNO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Geospol, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HRDLIČKA spol.s r.o. | 2 | 0 Kč |
| AREA G.K. spol. s r.o. | 6 | 0 Kč |
| BROKEŠ - ZÁZVORKA zeměměřická kancelář s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Geodézie Východní Čechy spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| GEONOVA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| H.C.M. s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Elmoz Czech, s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| GEOŠRAFO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dáša Dlasková | 6 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 123 308 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 64 | 725 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 123 308 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 725 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 3 | 2 849 307 Kč |
| Geodézie Jeseníky s.r.o. | 1 | 725 999 Kč |
| Dáša Dlasková | 1 | 725 999 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 29 | 30 692 376 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 73 | 17 424 762 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 694 484 Kč |
| Katastrální úřad pro Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 3 | 1 694 484 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 1 | 79 860 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 19 | 4 839 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 117 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 1 | 2 117 016 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 109 | 55 909 841 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 68 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 1 | 68 970 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 2 106 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 106 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEPAS Group, s.r.o. | 1 | 2 106 429 Kč |