Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Kateřina Mrvová
změna 01.09.2017
| Založeno | 01.07.1991 |
| IČO | 41190726 |
| Datová schránka | eui2s43 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 318 smluv za celkem 91 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
20,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 97 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 2 | 621 275 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 4 | 471 399 Kč |
| Miroslav Měsíc | 2 | 210 004 Kč |
| Monika Němečková | 1 | 153 600 Kč |
| REKLAMA CENTRUM, spol. s r.o. | 1 | 122 416 Kč |
| Ing. Magda Olišarová | 1 | 110 110 Kč |
| MEGA PLUS s.r.o. | 1 | 100 320 Kč |
| GASTROART CZ, spol. s r.o. | 1 | 88 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 12 | 1 353 035 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 621 275 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 22 | 2 889 099 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 2 127 067 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 905 750 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 913 004 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 724 506 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 597 498 Kč |
| Nábytek | 3 | 274 973 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 238 025 Kč |
| IT Hardware | 2 | 228 339 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 119 790 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 105 132 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 85 511 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 61 710 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 8 | 3 175 109 Kč |
| Advocuts v.o.s., advokátní kancelář | 1 | 1 905 750 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 9 | 977 136 Kč |
| INTERGAST PRODUKT s.r.o. | 1 | 913 004 Kč |
| AURES Holdings a.s. | 1 | 849 999 Kč |
| Filip Hošek | 2 | 597 498 Kč |
| NK Trade Consulting, s.r.o. | 1 | 509 749 Kč |
| FANY Gastroservis s.r.o. | 2 | 412 439 Kč |
| TRADETEX s.r.o. | 1 | 319 290 Kč |
| Miroslav Měsíc | 3 | 252 118 Kč |
| Umělky s.r.o. | 2 | 239 580 Kč |
| BEZET CZ,s.r.o. | 2 | 180 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 137 315 Kč |
| AISIS, z.ú. | 1 | 105 132 Kč |
| Daniel Brož | 1 | 91 658 Kč |
| AMB Car&Truck Servisis s.r.o. | 1 | 88 000 Kč |
| MOZAIK, spol. s r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 | 61 648 Kč |
| Zátiší Catering a.s. | 1 | 61 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 33 | 7 763 136 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 127 067 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 1 048 042 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 357 164 Kč |
| IT Hardware | 2 | 902 805 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 697 447 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 400 137 Kč |
| Nábytek | 3 | 267 241 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 224 566 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 159 744 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 72 600 Kč |
| Řemesla | 1 | 71 700 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 66 550 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 65 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOZAIK, spol. s r.o. | 4 | 1 474 384 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 5 | 1 213 110 Kč |
| VK-STAV Neratovice s.r.o. | 1 | 810 700 Kč |
| Střední škola gastronomie | 4 | 689 076 Kč |
| JIPA International s.r.o. | 1 | 602 835 Kč |
| Miroslav Měsíc | 5 | 407 545 Kč |
| TRADETEX s.r.o. | 4 | 299 950 Kč |
| FANY Gastroservis s.r.o. | 1 | 181 200 Kč |
| GASTROART CZ, spol. s r.o. | 1 | 119 500 Kč |
| Veneto Group s.r.o. | 1 | 104 100 Kč |
| Pavel Macho | 1 | 100 430 Kč |
| BEZET CZ,s.r.o. | 1 | 96 120 Kč |
| Direct pojišťovna, a.s. | 1 | 94 612 Kč |
| Daniel Brož | 1 | 89 695 Kč |
| Energy Benefit Centre a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Martin Janíček | 1 | 66 550 Kč |
| Středočeský sporťáček z.s. | 1 | 65 915 Kč |
| Montážní firma MONT ,spol. s r.o. | 1 | 63 900 Kč |
| Dance Way klub, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 32 | 5 863 145 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 689 076 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 6 276 783 Kč |
| IT | 1 | 1 846 944 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 188 325 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 161 600 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 844 138 Kč |
| Energie | 3 | 533 597 Kč |
| Nábytek | 3 | 250 300 Kč |
| Právní služby | 1 | 229 416 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 181 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 178 517 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 149 778 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 146 538 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 89 184 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOZAIK, spol. s r.o. | 5 | 5 498 152 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 10 | 2 646 979 Kč |
| Střední škola gastronomie | 10 | 2 100 752 Kč |
| MÚZO Praha s.r.o. | 1 | 1 161 600 Kč |
| Miroslav Měsíc | 4 | 851 687 Kč |
| ELEKTROSTAV Praha s.r.o. | 1 | 578 634 Kč |
| INTERGAST PRODUKT s.r.o. | 1 | 489 938 Kč |
| BROUK s.r.o. | 5 | 432 793 Kč |
| Daniel Brož | 5 | 423 500 Kč |
| FANY Gastroservis s.r.o. | 2 | 330 494 Kč |
| BROTEL s.r.o. | 1 | 245 207 Kč |
| Holubová advokáti s.r.o. | 1 | 229 416 Kč |
| Profi škola s.r.o. | 1 | 146 538 Kč |
| VK-STAV Neratovice s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 106 861 Kč |
| Ing. Karel Pištěk, CSc. | 1 | 99 825 Kč |
| DFK Bellatrix Praha, z.s. | 1 | 80 688 Kč |
| Radek Berka | 1 | 78 000 Kč |
| KALFAS s.r.o. | 1 | 73 000 Kč |
| HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s. r. o. | 1 | 70 000 Kč |
| BEZET CZ,s.r.o. | 1 | 69 900 Kč |
| FK Union Žižkov, z.s. | 1 | 69 090 Kč |
| Kamil Krauz | 1 | 52 500 Kč |
| Dance Way klub, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 48 | 13 854 591 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 1 567 155 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 533 597 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Pražský inovační institut, z. ú. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 556 808 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 132 674 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 440 440 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 236 505 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 210 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 158 510 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 124 585 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 87 423 Kč |
| Nábytek | 1 | 68 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOZAIK, spol. s r.o. | 5 | 9 675 238 Kč |
| TechnoBank, s.r.o. | 1 | 1 486 674 Kč |
| Miroslav Měsíc | 3 | 810 000 Kč |
| Střední škola gastronomie | 4 | 711 593 Kč |
| Martina Bogarová | 1 | 330 000 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 4 | 328 249 Kč |
| Ladislav Šerák | 1 | 236 505 Kč |
| Pražský inovační institut, z. ú. | 1 | 210 540 Kč |
| FANY Gastroservis s.r.o. | 1 | 166 064 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 2 | 161 657 Kč |
| VIEWEGH GASTRO TEAM s.r.o. | 1 | 158 510 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 79 981 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 75 500 Kč |
| ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o. | 1 | 71 000 Kč |
| SK RN Hradec Králové, z.s. | 1 | 70 000 Kč |
| Miroslav Drábek | 1 | 68 000 Kč |
| Martin Borovec | 1 | 61 153 Kč |
| FK Union Žižkov, z.s. | 1 | 54 585 Kč |
| Dance Way klub, z.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 28 | 13 833 116 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 229 900 Kč |
| Pražský inovační institut, z. ú. | 1 | 210 540 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 210 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 213 | 20 081 420 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 22 | 3 447 290 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 509 921 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 929 280 Kč |
| IT | 1 | 410 529 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 308 550 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 127 533 Kč |
| Odpady | 1 | 117 935 Kč |
| Kancelář | 1 | 106 004 Kč |
| IT Hardware | 1 | 74 451 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 14 | 2 066 269 Kč |
| MERICK s.r.o. | 3 | 2 010 636 Kč |
| MOZAIK, spol. s r.o. | 1 | 1 388 995 Kč |
| MÚZO Praha s.r.o. | 1 | 929 280 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 6 | 869 784 Kč |
| STAZE.CZ, spol. s r.o., v likvidaci | 3 | 519 582 Kč |
| Ladislav Šerák | 1 | 204 894 Kč |
| Martin Borovec | 1 | 138 336 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 120 646 Kč |
| VK-STAV Neratovice s.r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 117 935 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 106 004 Kč |
| KOBRAS RUNLAB s.r.o. | 1 | 91 490 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 22 | 6 616 162 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 308 550 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 12 527 085 Kč |
| Služby závodních jídelen | 43 | 8 464 757 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 366 090 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 021 407 Kč |
| IT | 1 | 493 846 Kč |
| Energie | 3 | 151 250 Kč |
| Zemědělství | 1 | 119 403 Kč |
| IT Hardware | 1 | 101 277 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 98 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERGAST a.s. | 1 | 7 132 950 Kč |
| Petr Šafránek | 2 | 3 481 269 Kč |
| 4arctic group s.r.o. | 1 | 1 579 680 Kč |
| ENERGOSTAR Tábor s.r.o. | 1 | 1 366 090 Kč |
| Střední škola gastronomie | 4 | 1 021 407 Kč |
| BROTEL s.r.o. | 1 | 493 846 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 4 | 393 516 Kč |
| SELTECH s.r.o. | 1 | 222 640 Kč |
| S I N A I, spol. s r.o. | 1 | 222 085 Kč |
| Ladislav Šerák | 1 | 210 783 Kč |
| Mgr. Zdeněk KOBES | 1 | 204 708 Kč |
| Martin Vodička | 1 | 201 078 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 2 | 170 610 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 151 250 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 1 | 119 403 Kč |
| Monika Němečková | 1 | 98 500 Kč |
| Antonín Bureš | 1 | 98 134 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 25 | 16 146 542 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 021 407 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 346 533 Kč |
| IT Hardware | 1 | 901 692 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 842 160 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 479 241 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 147 621 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 138 125 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 99 524 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 90 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 72 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVOS, s.r.o. | 1 | 1 807 663 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 2 | 1 004 276 Kč |
| MÚZO Praha s.r.o. | 1 | 842 160 Kč |
| INTERGAST a.s. | 1 | 479 241 Kč |
| Stavitelství Pecka s.r.o. | 1 | 350 543 Kč |
| Ing. Jaroslav Kmoch | 3 | 296 252 Kč |
| TARLOT s.r.o. | 2 | 258 266 Kč |
| Vladimír Snopek | 1 | 190 787 Kč |
| Martin Vodička | 1 | 147 621 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 | 138 125 Kč |
| Střední škola gastronomie | 1 | 99 524 Kč |
| FOUR HORSES s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| IVN s.r.o. | 1 | 72 930 Kč |
| MF Tender, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Profi škola solution s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Vladimír Urban | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| NICOM, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PEŠEK- RAMBOUSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LUKSÍK - PROMEX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 0 Kč |
| GASTROART CZ, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SimplyUp Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 27 | 5 750 462 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 99 524 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 211 | 126 695 028 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 86 | 106 373 571 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 43 | 6 575 654 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 148 | 6 386 942 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 012 605 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 43 | 1 795 725 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 300 177 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 210 655 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 92 444 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 60 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 22 | 0 Kč |
| Oděvy | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HONALSTAV s.r.o. | 1 | 1 591 236 Kč |
| Mgr. Zdeněk KOBES | 2 | 421 369 Kč |
| Střední škola gastronomie | 3 | 207 604 Kč |
| Vladimír Snopek | 1 | 190 787 Kč |
| Ing. Jaroslav Kmoch | 2 | 186 767 Kč |
| PT Tours International s.r.o. | 1 | 160 436 Kč |
| BB stavební s.r.o. | 1 | 115 931 Kč |
| MÚZO Praha s.r.o. | 2 | 111 320 Kč |
| Ing. Miroslav Kurka | 2 | 107 312 Kč |
| Inteco4U s.r.o. | 1 | 89 930 Kč |
| TARLOT s.r.o. | 1 | 66 405 Kč |
| Vzdělávací institut Středočeského kraje-Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků | 1 | 60 000 Kč |
| Holubová advokáti s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| R&B Gastronomy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Učitelské centrum, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŠANDERA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 27 | 3 670 684 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 207 604 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 64 | 57 777 690 Kč |
| IT Hardware | 149 | 47 120 702 Kč |
| Právní služby | 86 | 44 838 486 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 106 | 30 238 520 Kč |
| Školení a kurzy | 274 | 18 623 141 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 169 | 14 516 808 Kč |
| Energie | 169 | 14 381 780 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 6 221 410 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 64 | 2 887 082 Kč |
| Kancelář | 43 | 2 316 132 Kč |
| Technické služby | 1 | 178 107 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstruktis Novostav a.s. | 1 | 2 412 158 Kč |
| ENVOS, s.r.o. | 1 | 2 403 971 Kč |
| TARLOT s.r.o. | 1 | 1 046 277 Kč |
| IDC-softwarehouse, s.r.o. | 4 | 861 162 Kč |
| BB stavební s.r.o. | 2 | 371 649 Kč |
| Střední škola gastronomie | 3 | 223 482 Kč |
| Klimaterm Praha spol. s r.o. | 1 | 205 869 Kč |
| Vladimír Snopek | 1 | 178 107 Kč |
| MERICK s.r.o. | 2 | 159 152 Kč |
| AREÁL EDEN s.r.o. | 1 | 125 400 Kč |
| Ing. Miroslav Kurka | 1 | 95 207 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 1 | 80 949 Kč |
| Tousek spol. s r.o. | 1 | 71 044 Kč |
| Mgr. Zdeněk KOBES | 1 | 67 651 Kč |
| Michal Macho | 1 | 64 904 Kč |
| Učitelské centrum, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
| KBJ VELKOOBCHODY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie | 23 | 8 143 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 121 000 Kč |
| Profi škola ČR s.r.o. | 1 | 102 482 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |