Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným. Řídí 3 podřízené organizace.
| Založeno | 16.12.1991 |
| IČO | 42396182 |
| Datová schránka | xfcxi4z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1531 smluv za celkem 992 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 873 136 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 217 800 Kč |
| IT | 1 | 75 504 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 43 | 18 732 239 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 29 113 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 190 | 77 333 220 Kč |
| Město Český Krumlov | 13 | 36 506 604 Kč |
| Regionální muzeum v Českém Krumlově | 3 | 4 070 021 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 400 001 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 191 | 70 739 231 Kč |
| Město Český Krumlov | 5 | 2 985 999 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 258 123 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 2 | 213 025 Kč |
| Město Vimperk | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 18 317 123 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 16 201 291 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 3 037 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 2 030 622 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 22 | 1 645 963 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 457 925 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 160 852 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 070 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 979 943 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 907 500 Kč |
| IT | 1 | 824 414 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 732 050 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 360 396 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 302 571 Kč |
| Zemědělství | 1 | 272 250 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 243 089 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 181 500 Kč |
| Kancelář | 1 | 90 680 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 84 700 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 65 049 Kč |
| Telco | 1 | 62 073 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 60 908 Kč |
| Kamerové systémy | 22 | - 24 339 542 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 116 | 55 297 579 Kč |
| Město Český Krumlov | 6 | 3 603 516 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 720 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 350 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
78 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 185 | 45 355 526 Kč |
| Město Český Krumlov | 9 | 3 953 791 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 1 | 332 750 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 48 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 56 | 46 580 150 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 21 296 000 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 20 954 693 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 11 428 106 Kč |
| Technické služby | 3 | 2 945 265 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 1 840 628 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 1 356 875 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 960 740 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 942 585 Kč |
| Právní služby | 2 | 677 600 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 423 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 418 660 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 359 975 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 296 592 Kč |
| IT | 2 | 211 569 Kč |
| Zemědělství | 1 | 174 240 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 145 273 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 136 658 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 107 690 Kč |
| Kancelář | 2 | 75 196 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 48 969 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 126 | 81 764 901 Kč |
| Město Český Krumlov | 13 | 33 359 375 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 121 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
158 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 244 | 91 634 819 Kč |
| Město Český Krumlov | 10 | 19 288 751 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 80 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,46 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Krumlov | 13 | 107 258 403 Kč |
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 191 | 86 521 110 Kč |
| Jihočeská centrála cestovního ruchu | 1 | 80 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 276 | 547 037 495 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 009 | 301 004 820 Kč |
| Stavebnictví | 23 | 117 534 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 148 | 59 337 432 Kč |
| Energie | 64 | 18 112 845 Kč |
| Právní služby | 3 | 16 056 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 15 976 438 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 128 | 13 455 718 Kč |
| Telco | 43 | 2 722 984 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 262 700 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 974 050 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 794 989 Kč |
| Tisk | 1 | 551 760 Kč |
| Kancelář | 3 | 326 962 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 309 355 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 298 957 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 238 168 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 200 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 66 913 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 82 | 206 699 960 Kč |
| Město Český Krumlov | 6 | 12 063 700 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 189 989 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 211 | 376 066 790 Kč |
| IT | 295 | 142 272 879 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 589 | 122 162 523 Kč |
| Tisk | 86 | 50 073 673 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 149 | 13 981 302 Kč |
| Zemědělství | 232 | 9 674 587 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 46 | 4 477 107 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 3 567 519 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 2 165 900 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 447 700 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 175 450 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 162 043 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 94 690 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 90 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 31 | 7 989 674 Kč |
| Město Český Krumlov | 5 | 5 828 500 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 77 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 6 | 5 906 182 Kč |
| 4DS, spol. s r.o. | 1 | 2 410 320 Kč |
| Lenka Frýbová | 1 | 909 555 Kč |
| AUVIEX, s.r.o. | 2 | 750 200 Kč |
| Mgr. Tomáš Halama | 2 | 666 723 Kč |
| Krumlovská Inspirace, spol. s r.o. | 1 | 435 600 Kč |
| TONI-ZLATNICTVÍ-JUIVELIER s.r.o. | 1 | 314 600 Kč |
| Václav Kubát | 1 | 290 400 Kč |
| 3D muzeum s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| DANGEON, s.r.o. | 2 | 195 034 Kč |
| Energy Benefit Centre a.s. | 1 | 175 450 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 162 043 Kč |
| Institut pro veřejné zadavatele, s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| UMBRELLA Coach & Buses s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Mgr. Jindřich Špinar | 2 | 145 200 Kč |
| Tomáš Kasal | 1 | 140 360 Kč |
| Centrum barokní kultury, z.s. | 2 | 135 000 Kč |
| Jan Broukal | 1 | 133 439 Kč |
| Perfect System, s.r.o. | 1 | 131 607 Kč |
| Sportovní agentura a.s. | 1 | 102 850 Kč |
| Miroslav Sládek | 1 | 94 690 Kč |
| B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. | 1 | 90 590 Kč |
| Music & Wine s.r.o. | 1 | 75 504 Kč |
| FYZIO Krumlov s.r.o. | 1 | 69 696 Kč |
| MK FINECO s.r.o. | 1 | 46 563 Kč |
| Vydavatelství MCU s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nadační fond Festival komorní hudby Český Krumlov | 1 | 0 Kč |