Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.10.1991 |
| IČO | 43005071 |
| Datová schránka | f6bv8wv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 129 smluv za celkem 150 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Poděbrady | 1 | 1 858 432 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 500 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 2 | 2 358 432 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 195 830 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Poděbrady | 5 | 6 432 469 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 890 980 Kč |
| Město Kolín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 7 | 7 323 449 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 320 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hořice | 2 | 6 370 005 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 334 842 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | - 49 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 5 | 6 655 086 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 28 754 046 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 621 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 2 | 8 571 951 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 | 6 893 976 Kč |
| Obec Hradištko | 1 | 5 525 473 Kč |
| Město Poděbrady | 5 | 4 465 647 Kč |
| Obec Kostomlátky | 2 | 2 700 458 Kč |
| Obec Kostelní Lhota | 1 | 1 281 285 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 621 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 14 | 30 059 789 Kč |
| Obec Kostomlátky | 2 | 2 700 458 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 712 094 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Přelouč | 2 | 4 437 037 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | 156 183 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 121 000 Kč |
| Město Nymburk | 1 | 118 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 5 | 4 833 094 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 7 745 384 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 653 868 Kč |
| Telco | 1 | 179 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 5 783 155 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 077 930 Kč |
| Obec Lipník | 1 | 1 717 767 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 121 000 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 9 | 9 699 852 Kč |
| Obec Lipník | 1 | 1 717 767 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 14 635 233 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 937 892 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 832 920 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 206 075 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 5 | 10 079 075 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 4 724 902 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 3 301 187 Kč |
| Město Poděbrady | 3 | 566 613 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 16 | 18 792 777 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 25 282 213 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 20 370 603 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 842 404 Kč |
| IT | 5 | 3 069 999 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 113 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 8 778 466 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | 8 656 919 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 5 929 454 Kč |
| Město Kolín | 4 | 5 048 723 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 2 | 1 334 909 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 2 | 1 205 094 Kč |
| Město Havlíčkův Brod | 1 | 1 084 447 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 997 915 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 975 917 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 202 213 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 1 | 158 614 Kč |
| Technické služby Brandýs - Boleslav s.r.o. | 1 | 113 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 28 | 34 486 399 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 67 | 33 924 672 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 10 225 535 Kč |
| IT Hardware | 1 | 2 072 730 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 809 864 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 745 713 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 218 925 Kč |
| Kancelář | 1 | 197 835 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 67 760 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 5 | 7 289 955 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 5 776 362 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 1 | 2 416 961 Kč |
| Město Hořice | 1 | 757 089 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 363 000 Kč |
| Město Kutná Hora | 1 | 233 098 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 67 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 17 | 16 904 224 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 11 242 448 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 23 | 5 873 316 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 187 371 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 280 638 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 138 943 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 4 065 579 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 4 025 371 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 2 563 238 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 2 299 000 Kč |
| Město Kolín | 4 | 1 236 888 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 1 | 807 220 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 | 748 104 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 359 973 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 120 338 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 97 342 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAISA, spol. s r.o. | 18 | 16 323 053 Kč |