Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.07.1992 |
| IČO | 45193096 |
| Datová schránka | 9d2gukt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 152 smluv za celkem 914 mil. Kč;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kroměříž | 1 | 6 462 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 1 | 6 462 066 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 36 939 724 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 3 278 354 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 3 278 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 21 202 123 Kč |
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 5 | 20 374 502 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 526 577 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 393 229 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 10 | 43 496 431 Kč |
| ELIS-střechy s.r.o. | 1 | 393 229 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 9 991 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 4 380 562 Kč |
| Město Kroměříž | 7 | 3 088 143 Kč |
| Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace | 2 | 2 522 498 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 10 | 9 991 202 Kč |
| ELIS-střechy s.r.o. | 2 | 917 998 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 25 776 086 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kroměříž | 10 | 25 185 889 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 6 | 19 638 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 16 | 44 824 366 Kč |
| ELIS-střechy s.r.o. | 2 | 20 566 968 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 73 971 425 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 317 452 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 46 941 677 Kč |
| Město Kroměříž | 6 | 21 025 680 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 4 613 199 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 1 708 322 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 10 | 74 288 877 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 47 475 384 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 12 098 239 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 812 383 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 27 786 398 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 12 767 483 Kč |
| Město Kroměříž | 3 | 11 839 293 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 4 | 6 575 964 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 2 | 1 204 139 Kč |
| Město Hranice | 2 | 575 677 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 334 583 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 302 470 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 18 | 61 386 006 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 191 377 249 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 384 296 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 9 | 251 845 Kč |
| Zemědělství | 1 | 229 162 Kč |
| Energie | 1 | 81 922 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 11 | 177 238 649 Kč |
| Město Rýmařov | 1 | 5 355 432 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 4 647 447 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 3 | 2 483 214 Kč |
| Město Mohelnice | 6 | 1 375 884 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 982 712 Kč |
| Základní škola S-MYSL, Kroměříž, příspěvková organizace | 2 | 251 845 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 229 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 26 | 192 564 344 Kč |
| TALPA - RPF, s.r.o. | 2 | 115 809 886 Kč |
| 1 | 114 827 174 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 207 633 905 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 200 506 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 396 703 Kč |
| Leciva | 1 | 722 975 Kč |
| Odpady | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 6 | 155 192 658 Kč |
| Justiční akademie | 2 | 20 675 556 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 11 493 201 Kč |
| Město Holešov | 4 | 9 047 419 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 7 230 927 Kč |
| Město Rýmařov | 2 | 6 609 704 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 3 | 3 236 629 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 | 722 975 Kč |
| Eko Bi s.r.o. | 1 | 360 580 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 156 079 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 152 044 Kč |
| Rovina stavební a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 24 | 214 877 773 Kč |
| TALPA - RPF, s.r.o. | 1 | 119 594 822 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 248 744 793 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 25 170 640 Kč |
| Pojišťovací služby | 15 | 15 403 542 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 29 | 12 686 679 Kč |
| Leciva | 8 | 5 060 825 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 169 158 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 82 955 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 6 | 154 124 412 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 66 355 060 Kč |
| Eko Bi s.r.o. | 2 | 9 025 221 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 8 716 920 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 5 | 3 994 691 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 2 | 2 645 031 Kč |
| Město Holešov | 1 | 2 376 160 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 903 662 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 786 500 Kč |
| Rovina stavební a.s. | 2 | 69 249 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 28 | 248 996 906 Kč |
| TALPA - RPF, s.r.o. | 1 | 114 226 466 Kč |
| 1 | 114 226 466 Kč | |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 786 500 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 786 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 736 | 5 916 487 053 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 95 815 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 5 | 11 477 143 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 6 613 756 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 5 194 155 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rovina stavební a.s. | 10 | 23 285 054 Kč |
| TALPA - RPF, s.r.o. | 2 | 5 194 155 Kč |
| 1 | 0 Kč |