Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

CANDELA, s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci.

Založeno 04.03.1992
IČO 45476021
Datová schránka pb7n47h

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u CANDELA, s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro CANDELA, s.r.o.

Všechny smlouvy: 164 smluv za celkem 292 mil. Kč;

4 smlouvy mají zásadní nedostatek;

8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 9 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 11,11 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví44 120 073 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Fakultní nemocnice Brno33 194 265 Kč
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně51 356 953 Kč
Ministerstvo obrany1925 807 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.95 477 026 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 22 smluv za celkem 12 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 4,55 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví99 010 756 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2300 221 Kč
Zdravotnictví190 532 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany36 898 799 Kč
Fakultní nemocnice Brno62 453 982 Kč
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně91 676 316 Kč
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace1221 689 Kč
Nemocnice Blansko2207 663 Kč
Vysoké učení technické v Brně178 532 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.2211 536 980 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 25 smluv za celkem 28 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 4,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1326 079 155 Kč
Zdravotnictví1198 468 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Blansko112 067 029 Kč
Ministerstvo obrany39 368 656 Kč
Fakultní nemocnice Brno64 269 677 Kč
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně101 923 292 Kč
Vysoké učení technické v Brně2316 676 Kč
Město Šlapanice10 Kč
Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 220 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.2527 945 330 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 27 smluv za celkem 54 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1647 473 243 Kč
Školení a kurzy14 459 429 Kč
Zdravotnictví233 179 000 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla2715 090 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1142 567 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Brno635 130 696 Kč
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně55 847 465 Kč
Ministerstvo obrany44 726 297 Kč
Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 214 459 429 Kč
Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace31 502 453 Kč
Fakultní nemocnice Brno21 183 951 Kč
Mendelova univerzita v Brně1347 423 Kč
Vysoké učení technické v Brně3263 417 Kč
Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje299 208 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.2753 560 338 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 18 smluv za celkem 57 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 5,56 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1556 030 459 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1340 010 Kč
Kancelář10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Brno634 655 830 Kč
Ministerstvo obrany714 489 326 Kč
Vysoké učení technické v Brně35 915 559 Kč
Mendelova univerzita v Brně11 309 753 Kč
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně1157 724 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.1856 528 192 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 19 smluv za celkem 54 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,53 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1654 029 065 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis3413 272 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany943 374 106 Kč
Statutární město Brno36 191 270 Kč
Odborné učiliště Brno, příspěvková organizace24 340 953 Kč
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně5536 008 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.1954 442 337 Kč
Ministerstvo obrany1120 988 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 15 smluv za celkem 36 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 13,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1535 816 208 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany931 216 529 Kč
Statutární město Brno64 599 679 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.1535 816 208 Kč
Ministerstvo obrany210 526 999 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 21 smluv za celkem 39 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy má zásadní nedostatek a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 9,52 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy se zásadními nedostatky. Tj. 9,52 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1638 019 631 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis7913 461 063 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany1030 140 598 Kč
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně44 693 208 Kč
Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje52 898 276 Kč
Nemocnice Blansko1475 226 Kč
Statutární město Brno1299 265 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CANDELA, s.r.o.2138 506 574 Kč



}