Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Aleš Hajíček
změna 30.04.2023
| Založeno | 01.01.1993 |
| IČO | 46071172 |
| Datová schránka | givu4by |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 71 smluv za celkem 13 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 176 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 6 | 929 207 Kč |
| NONAC CV spol. s r.o. | 1 | 359 370 Kč |
| ASAP Management CZ s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| Robert Horvat | 1 | 176 237 Kč |
| Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| IMOSS spol. s r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| AGIS consulting, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 6 | 929 207 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 291 400 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 174 240 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 77 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 43 560 Kč |
| Telco | 1 | 39 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 8 | 747 100 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 2 | 331 300 Kč |
| DELIKOMAT s.r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Zdeňka Suchomelová s. r. o. | 1 | 43 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 5 | 670 100 Kč |
| Portedo o.p.s. | 1 | 77 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 299 988 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 51 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 5 | 550 988 Kč |
| PERFECT CREW s.r.o. | 1 | 299 988 Kč |
| IMOSS spol. s r.o. | 2 | 200 000 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 51 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 4 | 550 988 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 3 699 366 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 174 240 Kč |
| Sociální služby | 1 | 70 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 14 | 4 113 606 Kč |
| ARCHTELIER s.r.o. | 2 | 1 621 094 Kč |
| PURPLE GRANVILLE s.r.o. | 2 | 1 356 208 Kč |
| HOSTAV Teplice spol. s r.o. | 2 | 366 199 Kč |
| SENZA podlahy-dveře v.o.s. | 1 | 178 215 Kč |
| Zdeňka Suchomelová s. r. o. | 1 | 174 240 Kč |
| IMOSS spol. s r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Michal Bartovský | 1 | 99 000 Kč |
| Ing. arch. Otokar Hájek | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 11 | 3 973 606 Kč |
| Portedo o.p.s. | 2 | 140 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 2 | 100 000 Kč |
| IMOSS spol. s r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 7 299 900 Kč |
| Dary a dotace | 25 | 2 112 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 949 098 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 122 | 1 224 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 130 680 Kč |
| Právní služby | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 10 | 2 632 076 Kč |
| HOSTAV Teplice spol. s r.o. | 1 | 1 857 743 Kč |
| Nadace Karel Komárek Family Foundation | 1 | 264 990 Kč |
| Zdeňka Suchomelová s. r. o. | 1 | 130 680 Kč |
| Compute s.r.o. | 1 | 100 188 Kč |
| IMOSS spol. s r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Ing. arch. Otokar Hájek | 1 | 91 355 Kč |
| Lukáš Holeček | 1 | 87 120 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 8 | 2 632 076 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 374 867 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 52 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 8 | 896 469 Kč |
| Michal Bartovský | 1 | 181 500 Kč |
| PL INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| PKM AUDIT Consulting s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Zdeňka Suchomelová s. r. o. | 1 | 130 680 Kč |
| IMOSS spol. s r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Věra Součková | 1 | 98 987 Kč |
| BRUMEX - DRAK v.o.s. | 1 | 52 602 Kč |
| Petr Baraňák | 1 | 37 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 8 | 896 469 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 313 | 141 817 557 Kč |
| Právní služby | 26 | 2 141 550 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 408 816 Kč |
| Hudební nástroje | 1 | 140 443 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 96 558 Kč |
| Nábytek | 1 | 58 069 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 49 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 11 | 1 642 544 Kč |
| STATUT s.r.o. | 1 | 762 300 Kč |
| Martin Novák | 1 | 201 824 Kč |
| České okno Teplice s.r.o. | 1 | 147 318 Kč |
| JABLOTRON SECURITY a.s. | 1 | 96 558 Kč |
| ZENTEX s.r.o. | 1 | 59 674 Kč |
| PL INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 58 069 Kč |
| Petr Herbst | 1 | 49 900 Kč |
| Lukáš Holeček | 1 | 32 670 Kč |
| 1 | 18 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 11 | 1 642 544 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 122 | 17 274 888 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 480 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 137 940 Kč |
| IT | 1 | 125 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 5 | 1 702 940 Kč |
| Věra Součková | 2 | 960 000 Kč |
| Ing. Zdeňka Kovácsová | 1 | 480 000 Kč |
| Speednet, s.r.o. | 1 | 137 940 Kč |
| Vaitech s.r.o. | 1 | 125 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 5 | 1 702 940 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 49 | 5 445 024 Kč |
| Telco | 25 | 1 050 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 2 | 158 726 Kč |
| GraphTech spol. s r.o. | 1 | 93 062 Kč |
| Václav Hora | 1 | 69 405 Kč |
| Daniel Rusniok | 1 | 65 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 3 | 228 131 Kč |