Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 12.05.1992 |
| IČO | 46902104 |
| Datová schránka | ehr6kfu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 221 169 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 112 309 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 69 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 221 169 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 112 309 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 69 982 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 61 156 Kč |
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 1 | 51 822 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 5 | 516 437 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 284 775 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 216 832 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 67 943 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 2 | 284 775 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 226 585 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 4 | 226 585 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 75 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 6 | 301 969 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 507 565 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 102 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 507 565 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 102 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 3 | 610 173 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 483 395 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 483 395 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 3 | 483 395 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 875 955 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 748 905 Kč |
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 1 | 127 050 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 4 | 875 955 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 4 | 1 120 914 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 17 | 365 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 3 | 984 335 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 136 579 Kč |
| Střední odborná škola, Stříbro, Benešova 508 | 1 | 85 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 5 | 1 206 524 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 1 081 169 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 368 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 692 187 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 388 983 Kč |
| Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1 | 1 | 72 368 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 4 | 1 153 537 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 70 | 19 206 660 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 906 895 Kč |
| Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technodat, CAE - systémy, s.r.o. | 3 | 906 895 Kč |