Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.06.1992 |
| IČO | 46904468 |
| Datová schránka | y48qyzy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 124 smluv za celkem 39 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 443 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 773 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 3 | 773 190 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 035 920 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 782 042 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 2 721 778 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 21 320 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 9 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 12 | 2 752 711 Kč |
| SONDEO s.r.o. | 1 | 737 377 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 890 258 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 606 452 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 30 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 1 872 657 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 89 528 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 30 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 14 | 1 992 858 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 2 237 169 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 383 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 2 620 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 11 | 2 620 497 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 1 851 163 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 636 932 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 2 488 095 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 10 | 2 488 095 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 1 022 716 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 913 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 1 936 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 12 | 1 936 411 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 4 695 405 Kč |
| IT | 8 | 1 825 285 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 635 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 7 156 037 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 17 | 7 156 037 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 341 | 112 372 972 Kč |
| IT | 86 | 19 608 050 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 823 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 3 179 006 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 14 | 3 602 506 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 5 644 166 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 580 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 283 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 6 508 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 16 | 6 508 106 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 3 144 596 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 3 141 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 6 156 492 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 117 902 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 11 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADRANT, spol. s r.o. | 9 | 6 286 374 Kč |