Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.06.1993 |
| IČO | 47548916 |
| Datová schránka | uzdq7iv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 92 smluv za celkem 995 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 13 808 984 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 7 | 13 700 084 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 8 | 13 808 984 Kč |
| BM Construction, spol. s r.o. | 7 | 13 700 084 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 141 437 016 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 24 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 14 | 103 328 181 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 38 108 835 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 24 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 17 | 141 461 656 Kč |
| BM Construction, spol. s r.o. | 14 | 103 328 181 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 2 | 38 108 835 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 24 265 051 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 271 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 14 | 28 152 408 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 34 792 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | - 2 428 005 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM Construction, spol. s r.o. | 14 | 28 152 408 Kč |
| OK-BE spol. s r.o. | 19 | 25 759 195 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | - 2 428 005 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 272 634 564 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 231 951 712 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 468 687 976 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 | 35 802 468 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 281 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 14 | 504 771 479 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | 468 687 976 Kč |
| BM Construction, spol. s r.o. | 9 | 35 802 468 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 18 366 872 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 127 050 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 89 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 18 200 110 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 170 900 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 127 050 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 93 291 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 89 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 7 | 18 680 746 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 205 311 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 983 345 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 7 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 221 873 316 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 420 644 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 89 395 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 7 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 6 | 222 390 855 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 220 668 005 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 32 780 104 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 15 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 32 678 875 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 101 229 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 15 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 4 | 32 795 104 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 32 678 875 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 33 486 485 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 228 206 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 146 846 Kč |
| IT | 1 | 100 067 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 7 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 6 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 29 989 347 Kč |
| Městská část Praha-Dubeč | 1 | 2 045 804 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 698 247 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 228 206 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 8 | 33 975 604 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 29 989 347 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 42 | 3 944 963 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 689 474 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 42 | 313 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 689 474 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 392 403 Kč |
| Město Hořovice | 1 | 53 000 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 13 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK-BE spol. s r.o. | 6 | 1 147 877 Kč |