Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 25.02.1993 |
| IČO | 47672731 |
| Datová schránka | ju8fjv4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 65 smluv za celkem 259 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa služeb hlavního města Prahy | 2 | 2 044 900 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 1 121 670 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 895 400 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 5 | 4 061 970 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 91 954 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 10 018 800 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 906 290 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 701 800 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 80 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 101 857 800 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 906 290 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 701 800 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 115 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 80 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 7 | 103 580 970 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 3 | 5 378 450 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 1 754 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 229 900 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 2 595 450 Kč |
| Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace | 2 | 1 879 130 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 992 200 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 895 400 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 859 100 Kč |
| Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 229 900 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 8 | 7 451 180 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 004 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 964 975 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 85 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 1 004 300 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 964 975 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 85 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 5 | 2 054 275 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 23 | 110 491 150 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 5 432 900 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 5 203 605 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 802 278 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 64 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 106 982 150 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 3 267 605 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 2 910 050 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 2 522 850 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 313 278 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 64 000 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 12 | 118 059 933 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 17 | 27 164 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 785 290 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 694 540 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 59 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 785 290 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 694 540 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 59 000 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 6 | 1 538 830 Kč |
| Město Litovel | 1 | 0 Kč |
| Obec Senice na Hané | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Textilie | 1 | 3 363 316 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 681 658 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 415 700 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 5 044 974 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 1 415 700 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 4 | 6 460 674 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 4 489 826 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 430 890 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 57 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 2 | 3 059 606 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 2 430 890 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 1 430 220 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 57 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 7 | 6 978 216 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 11 | 3 472 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 791 340 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 161 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 68 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 791 340 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 161 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 68 500 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 4 | 932 001 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 4 | 6 236 340 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 21 | 1 309 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 113 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 3 | 5 546 640 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 689 700 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 113 401 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 64 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PANAV, a.s. | 6 | 6 414 241 Kč |