Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Lenka Kučerová
změna 09.10.2017
| Založeno | 01.09.1993 |
| IČO | 47791128 |
| Datová schránka | mmhzmra |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 65 smluv za celkem 7 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
10,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 256 780 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 141 570 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 88 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 2 | 398 350 Kč |
| Josef Vlasák | 3 | 313 741 Kč |
| Mekro s.r.o. | 2 | 248 559 Kč |
| Róbert Repaš | 1 | 118 356 Kč |
| Bořek Kurka | 1 | 102 770 Kč |
| Zdeněk Hrbek | 1 | 88 037 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 8 | 871 463 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 256 780 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 141 570 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 105 032 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 95 699 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 44 780 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 4 | 313 453 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 360 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 28 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 3 | 468 900 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 42 221 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 28 000 Kč |
| UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 2 | 360 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 4 | 70 221 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 27 | 6 676 280 Kč |
| Jiná energie | 1 | 174 240 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 2 | 174 240 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 27 | 321 255 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 242 274 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 2 | 471 255 Kč |
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 1 | 92 274 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiná energie | 27 | 4 530 240 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 584 331 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 479 160 Kč |
| Energie | 1 | 302 500 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 119 241 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 70 109 Kč |
| Zemědělství | 1 | 36 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 7 | 773 680 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 479 160 Kč |
| Město Louny | 2 | 302 500 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 36 300 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 157 | 12 976 540 Kč |
| Pojišťovací služby | 79 | 1 906 575 Kč |
| Zemědělství | 27 | 980 100 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 785 151 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 301 682 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 100 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 9 | 986 116 Kč |
| Karel Kopta | 1 | 149 150 Kč |
| BOULIT s.r.o. | 1 | 100 370 Kč |
| TR ANTOŠ s.r.o. | 1 | 67 639 Kč |
| Pavel Macík | 1 | 52 162 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 50 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 785 151 Kč |
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 7 | 484 016 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 36 300 Kč |