Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Dagmar Ullmannová
změna 17.08.2022
| Založeno | 22.08.2018 |
| IČO | 47813237 |
| Datová schránka | u76jum7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 4 mil. Kč;
10,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 630 140 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 83 490 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 9 051 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 4 | 630 140 Kč |
| Leontin Rajt | 1 | 83 490 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 9 051 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 419 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 211 140 Kč |
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 2 | 92 541 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 246 988 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 192 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o. | 2 | 246 988 Kč |
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 1 | 192 510 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 1 | 165 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 3 | 412 703 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 192 510 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 223 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o. | 1 | 223 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 1 | 223 501 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 426 965 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 1 | 426 965 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 440 320 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 543 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o. | 1 | 440 320 Kč |
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 1 | 543 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 4 | 440 320 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 543 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 45 | 9 058 061 Kč |
| Školení a kurzy | 23 | 1 320 303 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 404 987 Kč |
| Energie | 23 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 2 | 806 900 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 2 938 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 424 964 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 380 656 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o. | 2 | 424 964 Kč |
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 1 | 380 656 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 2 | 424 964 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 380 656 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 89 | 24 139 701 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská - příspěvková organizace | 3 | 294 734 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |