Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 02.02.1993 |
| IČO | 47903392 |
| Datová schránka | aednrtm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 253 smluv za celkem 2 mld. Kč;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 102 231 690 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 4 840 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 6 | 128 249 110 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 20 755 130 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 2 | 415 272 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 18 | 149 419 512 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 39 495 610 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 75 183 635 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 833 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 4 | 40 743 943 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 24 | 36 442 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 28 | 77 186 741 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 59 370 525 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 9 680 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 326 700 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 266 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 6 | 43 904 124 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 17 | 25 739 301 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 23 | 69 643 425 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 133 484 186 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 4 840 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 645 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 22 | 147 169 913 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 30 741 260 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 252 270 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 105 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 29 | 178 268 925 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 92 931 822 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 630 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 2 469 916 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 427 238 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 181 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 21 | 76 578 759 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 7 | 23 061 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 28 | 99 640 475 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 145 790 533 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 130 687 195 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 630 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 203 885 Kč |
| Průmyslové stroje | 6 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 24 | 256 609 734 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 22 481 800 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 203 885 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 24 000 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 33 | 279 319 419 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 26 105 636 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 23 354 189 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 630 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 222 911 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 29 695 109 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 13 | 23 617 628 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 23 | 53 312 737 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 200 325 082 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 130 853 162 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 12 074 590 Kč |
| Zemědělství | 1 | 99 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 17 | 312 681 675 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 11 | 30 869 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 28 | 343 551 108 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 260 213 963 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 68 363 588 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 3 145 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 11 | 2 651 255 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 573 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 63 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 12 | 261 838 691 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 69 383 812 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 3 145 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 21 | 334 367 502 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 61 495 425 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 20 360 208 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 8 470 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 7 | 67 043 984 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 22 851 050 Kč |
| Vírský oblastní vodovod, sdružení měst, obcí a svazků obcí | 1 | 430 599 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOTeC spol. s r.o. | 11 | 90 325 632 Kč |