Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Dana Tužilová
změna 02.10.2017
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 49123882 |
| Datová schránka | w8ewgvx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 109 smluv za celkem 30 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
8,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 2 | 452 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 2 | 452 315 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 953 533 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 887 025 Kč |
| Nábytek | 2 | 277 425 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 116 266 Kč |
| IT | 1 | 98 612 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 88 894 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 3 | 1 929 451 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 1 | 299 666 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 2 | 168 706 Kč |
| ABCD Služby školám s.r.o. | 1 | 164 490 Kč |
| Karel Šrámek | 1 | 156 868 Kč |
| CONATEX-DIDACTIC Učební pomůcky,s.r.o. | 1 | 116 266 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 112 935 Kč |
| HSC Computers s.r.o. | 2 | 98 612 Kč |
| PP - Stavby s.r.o. | 1 | 62 566 Kč |
| OK support s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 840 557 Kč |
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 11 | 1 180 110 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 88 894 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 913 675 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 639 907 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 349 932 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 302 620 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 553 582 Kč |
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 5 | 420 221 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 237 092 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 112 840 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 15 | 11 560 579 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 079 083 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 603 971 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 4 | 2 555 112 Kč |
| HSC Computers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 476 029 Kč |
| Město Louny | 1 | 1 079 083 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 22 | 18 192 536 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 455 868 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 97 680 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 991 964 Kč |
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 3 | 455 868 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 98 361 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 67 903 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 115 500 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 98 361 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 67 903 Kč |
| HSC Computers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 5 | 281 764 Kč |
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 8 | 664 757 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 617 098 Kč |
| Technické služby | 1 | 384 723 Kč |
| Sport a sportoviště | 16 | 175 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 103 901 Kč |
| Nábytek | 1 | 103 901 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 75 645 Kč |
| IT | 2 | 65 340 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 15 | 2 457 310 Kč |
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 3 | 183 750 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 6 632 675 Kč |
| IT | 2 | 3 777 594 Kč |
| Nábytek | 22 | 3 636 021 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 878 028 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 126 179 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 123 591 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 62 436 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 5 | 8 031 007 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 3 | 7 599 411 Kč |
| HSC Computers s.r.o. | 2 | 3 777 594 Kč |
| HEKRA stavební s.r.o. | 2 | 1 878 028 Kč |
| PP - Stavby s.r.o. | 1 | 149 038 Kč |
| Josef Danko | 1 | 126 179 Kč |
| Jiří Fousek | 1 | 123 591 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 109 327 Kč |
| Karel Šrámek | 1 | 104 275 Kč |
| Přemysl Fišer | 1 | 65 643 Kč |
| Josef Pechman | 1 | 62 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 14 | 13 995 521 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 15 | 46 544 053 Kč |
| IT | 51 | 27 995 177 Kč |
| Kancelář | 15 | 1 558 901 Kč |
| Energie | 1 | 302 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 294 756 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 181 331 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 126 179 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 120 521 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 97 920 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 13 | 1 596 979 Kč |
| Město Louny | 2 | 302 500 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 294 756 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 37 | 16 714 768 Kč |
| Školení a kurzy | 92 | 10 350 518 Kč |
| Dary a dotace | 15 | 2 449 525 Kč |
| Zemědělství | 8 | 2 247 696 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 164 560 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 146 750 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 62 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 1 | 184 404 Kč |
| Josef Pechman | 1 | 180 916 Kč |
| Gastro-Walter s.r.o. | 1 | 164 560 Kč |
| Josef Danko | 1 | 146 750 Kč |
| ATC - EURO - GROUP, s.r.o. | 1 | 62 201 Kč |
| Karel Šrámek | 1 | 0 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PP Projekty s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 8 | 554 427 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 184 404 Kč |