Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.10.1993 |
| IČO | 49450115 |
| Datová schránka | g2ztztx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 8 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 2 245 675 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 2 | 2 245 675 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 758 673 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 526 910 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 153 779 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 77 985 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 77 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 4 | 835 673 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 786 016 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 411 642 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. | 1 | 786 016 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 411 642 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 76 500 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 4 | 1 274 158 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 65 098 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 2 | 65 098 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 459 538 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 927 717 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 441 677 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 307 473 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 7 | 1 676 866 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 498 808 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 1 790 837 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 707 971 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 3 | 2 498 808 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 108 053 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 108 053 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 2 | 192 753 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 119 | 51 975 229 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně | 2 | 1 475 434 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLYCONCRETE s.r.o. | 2 | 1 475 434 Kč |