Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 01.12.1993 |
| IČO | 49454561 |
| Datová schránka | r58gx4g |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 809 smluv za celkem 5 mld. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
36,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 747 449 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 318 522 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 196 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 39 | 269 644 097 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 794 959 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 726 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 521 828 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 388 441 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 382 723 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 183 194 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 106 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. | 4 | 223 519 727 Kč |
| VHS Brno, a.s. | 5 | 20 663 978 Kč |
| TRASKO BVT, s.r.o. | 3 | 5 291 722 Kč |
| 2K construct s.r.o. | 1 | 4 584 566 Kč |
| COMMODUM, spol. s r.o. | 1 | 4 475 920 Kč |
| RIS-MONT s.r.o. | 3 | 3 474 616 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 11 | 3 103 545 Kč |
| AQUA PROCON s.r.o. | 1 | 2 256 650 Kč |
| PS stavitelství s.r.o. | 1 | 1 991 000 Kč |
| PROSPA MAX s.r.o. | 3 | 713 900 Kč |
| SILENA Valašské Klobouky, s.r.o. | 1 | 542 322 Kč |
| ZEMSKÝ Rohatec, s.r.o. | 1 | 425 291 Kč |
| 1 | 375 100 Kč | |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 326 700 Kč |
| Projekty Ševčík s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| DESTA, ODŠTĚPNÝ ZÁVOD 18, BZENEC | 1 | 244 541 Kč |
| Ing. Petr David | 1 | 196 020 Kč |
| OBEC JESTŘABÍ | 1 | 114 950 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 106 399 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 84 093 Kč |
| CENTIN, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Obec Újezd | 1 | 0 Kč |
| Vodárna Zlín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Milan Štábl | 1 | 0 Kč |
| Activity promotion s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michal Tománek | 1 | 0 Kč |
| MPL TRADING, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Obec Želechovice nad Dřevnicí | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
100 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,51 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 63 | 52 523 923 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 12 100 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 23 | 7 346 652 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 7 223 700 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 1 393 194 Kč |
| Energie | 2 | 334 773 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 300 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 199 650 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 148 830 Kč |
| Právní služby | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 143 | 67 357 446 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 2 | 24 200 000 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 4 591 950 Kč |
| Statutární město Zlín | 6 | 1 835 515 Kč |
| Město Luhačovice | 2 | 1 250 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 854 817 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 782 870 Kč |
| město Otrokovice | 3 | 426 212 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 334 773 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 141 101 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 73 | 12 051 832 Kč |
| Stavebnictví | 51 | 9 074 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 150 134 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 588 072 Kč |
| Nábytek | 73 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 18 | 0 Kč |
| Právní služby | 4 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 2 | 9 074 350 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 111 | 1 092 405 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 755 073 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 4 | 588 072 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 447 700 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 395 061 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 314 600 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 78 511 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 64 009 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 145 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 37 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 37 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 0 Kč |
| Právní služby | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Československá obchodní banka, a. s. | 8 | 314 600 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 78 511 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 64 009 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 60 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
57 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 87,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 39 | 171 820 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 81 070 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 883 808 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 350 000 Kč |
| Právní služby | 4 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 58 | 2 485 231 138 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 5 | 81 070 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 883 808 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodárna Zlín a.s. | 3 | 2 313 411 138 Kč |
| MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. | 5 | 171 820 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 7 | 82 303 808 Kč |
| KPMG Česká republika, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 0 Kč |
| PROSPA MAX s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| TRASKO BVT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AQUADROP, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Axelrod Advisory s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VHS Brno, a.s. | 4 | 0 Kč |
| SUMA CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RIS-MONT s.r.o. | 17 | 0 Kč |
| GESS-CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing.arch. ŠEVČÍK JAROSLAV | 1 | 0 Kč |
| ELPREMO, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| TAKT, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| MEDMES, spol. s r. o. | 3 | 0 Kč |
| POLYCONCRETE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| OEZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Lukáš Hudec | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
80 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 87,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 661 870 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 187 | 50 154 984 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 514 250 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 111 201 Kč |
| IT | 110 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 49 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 38 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Československá obchodní banka, a. s. | 6 | 661 870 000 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 514 250 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 50 701 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 81 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
70 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 93,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 190 304 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 151 810 Kč |
| Stavebnictví | 45 | 72 106 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 60 719 Kč |
| Osobní vozidla | 181 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 74 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 0 Kč |
| Právní služby | 4 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 190 304 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 151 810 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 72 106 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 60 719 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 67 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
62 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 95,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 44 | 181 816 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 97 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 290 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 181 816 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 97 900 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 59 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
66 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 89,19 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 725 | 38 978 940 000 Kč |
| Dary a dotace | 253 | 33 120 972 Kč |
| Pojišťovací služby | 649 | 32 986 546 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 217 | 7 187 400 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 210 056 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 80 828 Kč |
| Stavebnictví | 49 | 0 Kč |
| Odpady | 37 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Československá obchodní banka, a. s. | 5 | 471 900 000 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 210 056 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 80 828 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 63 | 0 Kč |
| MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 12 | 472 190 884 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 2 | 0 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 0 Kč |
| PROSPA MAX s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| TRASKO BVT, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| SUMA CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| RIS-MONT s.r.o. | 22 | 0 Kč |
| Dražební společnost MORAVA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| 3COMP s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MCI SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VOKA-SV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Lenka Vyoralová | 1 | 0 Kč |
| Ing. Petr Vyoral | 1 | 0 Kč |
| MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Lumír Volný, daňový poradce | 1 | 0 Kč |
| Ing. Lukáš Hudec | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 018 | 422 032 393 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 777 | 276 475 590 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 135 229 639 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 361 | 9 747 900 Kč |
| Zemědělství | 37 | 173 600 Kč |
| Právní služby | 793 | 60 600 Kč |
| Průmyslové stroje | 37 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. | 1 | 96 800 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 28 | 42 425 629 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 60 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 2 | 96 860 600 Kč |
| RIS-MONT s.r.o. | 10 | 25 354 646 Kč |
| SUMA CZ s.r.o. | 1 | 6 156 717 Kč |
| PROSPA MAX s.r.o. | 4 | 3 822 390 Kč |
| DORG, spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 3 414 144 Kč |
| ALSPO ZLÍN s.r.o. | 2 | 2 415 300 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 1 | 1 088 831 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vlastimil Žaludek | 1 | 0 Kč |
| GESS-CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RX Plus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Lenka Vyoralová | 1 | 0 Kč |
| Metalšrot Tlumačov a.s. | 1 | 0 Kč |
| MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Lukáš Hudec | 1 | 0 Kč |