Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 23.03.2002 |
| IČO | 49466208 |
| Datová schránka | v2smjya |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 89 smluv za celkem 14 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
7,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 235 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 235 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 1 | 235 060 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 847 133 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 702 214 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 228 738 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 122 550 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 111 205 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 83 442 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LIGNOMETAL s.r.o. | 2 | 847 133 Kč |
| Cílka, s.r.o. | 1 | 386 760 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 2 | 315 454 Kč |
| AZ KLIMA a.s. | 2 | 312 180 Kč |
| Cestovní kancelář Zájezd, s.r.o. | 1 | 122 550 Kč |
| ENPEKA a.s. | 1 | 111 205 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 7 | 1 779 828 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 315 454 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 805 942 Kč |
| IT Hardware | 1 | 685 999 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 685 999 Kč |
| Cílka, s.r.o. | 1 | 365 000 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 340 942 Kč |
| LEVI, spol. s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 6 | 0 Kč |
| Občanský spolek pro podporu rozvoje tradičního karate | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 5 | 1 491 941 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 881 370 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 470 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 303 400 Kč |
| Nábytek | 1 | 118 520 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 78 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 512 000 Kč |
| Friendly service s.r.o. | 1 | 470 000 Kč |
| Cílka, s.r.o. | 1 | 369 370 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 208 800 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 5 | 182 487 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 150 816 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 118 520 Kč |
| ENPEKA a.s. | 1 | 94 600 Kč |
| Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 8 | 2 002 106 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 182 487 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 | 0 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 561 827 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 472 030 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 561 827 Kč |
| Cílka, s.r.o. | 1 | 459 250 Kč |
| Plavecká škola Brno s.r.o. | 1 | 400 000 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 1 | 400 000 Kč |
| hory, řeky, jezera, a.s. | 1 | 202 470 Kč |
| Jiří Slavík | 1 | 139 000 Kč |
| Kolpingovo dílo České republiky z.s. | 1 | 130 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 6 | 1 893 107 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plavecká škola Brno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Občanský spolek pro podporu rozvoje tradičního karate | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 6 064 196 Kč |
| Nábytek | 2 | 298 231 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOLP s.r.o. | 1 | 574 475 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 2 | 298 231 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 3 | 872 706 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 145 | 43 877 314 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 952 070 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 170 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 73 411 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 49 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| First Class Agency s.r.o. | 3 | 360 148 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 2 | 329 500 Kč |
| Friendly service s.r.o. | 1 | 170 000 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 2 | 133 663 Kč |
| CERES Bohemia s.r.o. | 1 | 129 500 Kč |
| ENPEKA a.s. | 1 | 80 000 Kč |
| Jiří Slavík | 1 | 52 922 Kč |
| Plavecká škola Brno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Občanský spolek pro podporu rozvoje tradičního karate | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 15 | 1 255 733 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 73 | 2 022 000 Kč |
| Energie | 3 | 1 060 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 292 020 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 250 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 160 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CARBOUNION BOHEMIA,spol. s r.o. | 1 | 600 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 350 000 Kč |
| Cílka, s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| Pavel Tlustoš | 2 | 162 020 Kč |
| Friendly service s.r.o. | 1 | 160 000 Kč |
| Občanský spolek pro podporu rozvoje tradičního karate | 1 | 150 000 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 130 000 Kč |
| Plavecká škola Brno s.r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 1 | 110 000 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 10 | 2 022 020 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 509 | 76 831 918 Kč |
| Energie | 2 | 800 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 270 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 150 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 109 614 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Energie, s.r.o. v likvidaci | 1 | 800 000 Kč |
| Cílka, s.r.o. | 1 | 270 000 Kč |
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 2 | 259 614 Kč |
| ENPEKA a.s. | 2 | 157 410 Kč |
| Friendly service s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Pavel Tlustoš | 1 | 106 950 Kč |
| Vision Travel s.r.o. | 1 | 88 830 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 85 000 Kč |
| Plavecká škola Brno s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| POLAR GASTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | 11 | 1 738 190 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 109 614 Kč |