Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.06.1993 |
| IČO | 49616374 |
| Datová schránka | cs4qvdq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 68 smluv za celkem 934 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 12 290 575 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 83 054 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 2 | 12 373 629 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 20 820 856 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 20 820 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 5 | 20 820 856 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 642 229 134 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 642 229 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 14 | 642 229 134 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 5 | 603 919 281 Kč |
| REKMA - Trading, spol. s r.o. | 4 | 494 470 493 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 109 448 788 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 14 930 812 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 14 930 812 Kč |
| Město Frýdlant | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 4 | 15 130 812 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 34 791 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 25 623 363 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 9 167 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 6 | 34 791 347 Kč |
| FREKO a.s. | 2 | 9 167 984 Kč |
| PROZNAK Praha, s.r.o. | 2 | 9 167 984 Kč |
| PORR a.s. | 2 | 9 167 984 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 9 167 984 Kč |
| CHIC, s.r.o. | 2 | 9 167 984 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 116 204 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 116 204 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 7 | 116 204 402 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 88 006 842 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 32 264 461 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 32 264 461 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 5 | 32 264 461 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 41 560 343 Kč |
| IT | 1 | 7 675 793 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 90 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 35 372 930 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 13 853 593 Kč |
| Statutární město Přerov | 2 | 220 274 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 9 | 49 446 797 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 13 853 593 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 15 526 989 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 588 229 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 248 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 8 691 573 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 7 593 045 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 7 | 16 363 268 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 7 593 045 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 803 137 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 22 | 693 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 5 045 137 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 326 700 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OAT,s.r.o. | 6 | 5 371 837 Kč |