Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 13.02.2004 |
| IČO | 49872516 |
| Datová schránka | 8m6khzg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 523 smluv za celkem 416 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 20 221 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 16 713 104 Kč |
| Sociální služby | 1 | 3 338 400 Kč |
| Odpady | 2 | 2 541 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 718 846 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 605 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 605 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 507 990 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 117 612 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 24 | 23 738 722 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | 23 720 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 7 | 23 982 876 Kč |
| VDED s.r.o. | 2 | 16 652 604 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| MITAP Chomutov, spol. s r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Kontrol KOVO s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| A3 detail s.r.o. | 2 | 573 346 Kč |
| INNEX CZ s.r.o. | 1 | 507 990 Kč |
| K6 s.r.o. | 1 | 467 726 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 3 | 451 128 Kč |
| Mgr. Andrea Jandová | 1 | 228 690 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 202 800 Kč |
| Vodohospodářská správa ČR s.r.o. | 2 | 178 112 Kč |
| INTERGAST PRODUKT s.r.o. | 1 | 168 058 Kč |
| NÁŘADÍ VÍTEK s.r.o. | 1 | 147 610 Kč |
| Ing. Radim Římal | 1 | 145 500 Kč |
| CELIO a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| PK otvírače oken s.r.o. | 1 | 83 514 Kč |
| mmilenium s.r.o. | 1 | 61 832 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 1 | 59 613 Kč |
| Radek Liška | 1 | 59 199 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 25 264 400 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 4 659 529 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 2 837 402 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 498 141 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 1 044 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 821 840 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 605 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 602 154 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 575 749 Kč |
| IT | 1 | 249 986 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 242 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 235 136 Kč |
| Kancelář | 2 | 134 032 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 119 790 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 108 900 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 105 450 Kč |
| IT Hardware | 1 | 79 231 Kč |
| Zemědělství | 1 | 71 800 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 25 264 400 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 56 | 15 267 577 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 268 309 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 87 735 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 20 936 700 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 9 300 515 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 16 | 2 874 965 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 2 250 851 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 855 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 828 845 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 499 200 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 382 293 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 368 200 Kč |
| IT Hardware | 1 | 303 831 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 158 995 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 113 740 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 110 269 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 88 390 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 78 200 Kč |
| Odpady | 1 | 77 964 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 77 014 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 71 599 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 67 400 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 20 936 700 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 61 | 18 841 362 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 102 213 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 33 601 914 Kč |
| Sociální služby | 1 | 21 007 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 10 684 644 Kč |
| Odpady | 2 | 3 654 890 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 20 | 3 358 764 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 1 515 242 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 184 291 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 471 373 Kč |
| IT | 1 | 273 200 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 197 034 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 151 601 Kč |
| Energie | 1 | 145 200 Kč |
| Nábytek | 1 | 110 169 Kč |
| IT Hardware | 1 | 79 800 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 70 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 69 860 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 69 235 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 64 428 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 21 538 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 605 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 73 | 56 378 586 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 21 007 700 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 227 707 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 69 235 Kč |
| MĚSTO LITVÍNOV | 1 | 605 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 16 746 100 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 7 422 763 Kč |
| Sociální péče | 2 | 5 981 300 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 27 | 5 692 406 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 340 317 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 079 692 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 773 500 Kč |
| Právní služby | 2 | 634 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 462 573 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 302 500 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 266 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 254 100 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 80 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 77 049 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 71 840 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 64 245 Kč |
| IT | 2 | 59 774 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 12 315 Kč |
| Telco | 1 | 1 815 Kč |
| Potraviny | 4 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 22 727 400 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 71 | 18 470 080 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 311 018 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 64 245 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 27 446 309 Kč |
| Sociální péče | 1 | 1 580 200 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 1 461 966 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 790 143 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 568 558 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 532 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 447 820 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 445 805 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 326 700 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 278 153 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 267 596 Kč |
| Nábytek | 1 | 194 310 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 110 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 104 060 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 69 826 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 56 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 29 026 509 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 34 | 6 097 916 Kč |
| Jiří Benedikt | 1 | 60 500 Kč |
| Tamara Chalupecká | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 4 | 29 147 509 Kč |
| Vladimír Kubát | 4 | 854 986 Kč |
| Kontrol KOVO s.r.o. | 4 | 624 908 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 2 | 536 890 Kč |
| DM Color, s.r.o. | 1 | 500 000 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 445 805 Kč |
| Rohrbach s.r.o. | 2 | 431 560 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 397 425 Kč |
| MANUS Prostějov, spol. s r.o. | 1 | 286 350 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 278 153 Kč |
| DISCEDA s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| EUROTEC Medical, s.r.o. | 1 | 253 253 Kč |
| SoftControl NET s.r.o. | 1 | 230 000 Kč |
| Petr Bűttner | 1 | 199 917 Kč |
| Atlantis Laundry Equipment s.r.o. | 1 | 149 385 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| GASTRO SIMI Servis s.r.o. | 1 | 104 060 Kč |
| Servis záložních zdrojů s.r.o. | 1 | 100 970 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 69 826 Kč |
| Pavel Štandera | 1 | 68 970 Kč |
| Martin Blažek | 1 | 67 679 Kč |
| Mgr. Bohumila Kalousková | 1 | 65 580 Kč |
| INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| OZ BRÁZDA ŽATEC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 27 587 879 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 5 350 023 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 254 624 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 1 232 616 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 759 526 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 677 998 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 496 100 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 411 400 Kč |
| Právní služby | 1 | 408 301 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 241 788 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 207 550 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 200 225 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 121 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 91 465 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 90 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 84 882 Kč |
| Nábytek | 1 | 74 705 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 70 785 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 420 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 27 587 879 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 50 | 11 781 524 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 91 465 Kč |
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 1 | 2 420 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 23 460 262 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 1 815 750 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 199 401 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 254 810 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 242 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 242 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 126 751 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 56 780 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 2 420 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 23 460 262 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 27 | 3 937 492 Kč |
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 2 | 2 420 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 5 | 23 462 682 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 1 199 401 Kč |
| Rohrbach s.r.o. | 2 | 522 580 Kč |
| TOPSERVIS Novák s.r.o. | 1 | 399 133 Kč |
| Petr Bűttner | 2 | 370 799 Kč |
| Brunner Elektro s. r. o. | 1 | 277 363 Kč |
| David Pátek | 3 | 254 810 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| ALLKON s.r.o. | 1 | 237 220 Kč |
| Petr Vachulka | 1 | 160 405 Kč |
| GASTRO SIMI Servis s.r.o. | 2 | 126 751 Kč |
| Jaroslav Koczký | 1 | 90 250 Kč |
| GAPA cz a.s. | 1 | 56 780 Kč |
| Jiří Benedikt | 1 | 0 Kč |
| DISCEDA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Další vzdělávání dospělých Ústí n.L. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kantep, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Kubát | 1 | 0 Kč |
| Jaromír Tasáry | 1 | 0 Kč |
| Martin Blažek | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jaroslav Starý | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Martin Bušina | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Alois Macek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 27 239 036 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 2 990 798 Kč |
| Nábytek | 4 | 696 540 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 625 716 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 396 777 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 392 332 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 342 104 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 148 830 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 127 328 Kč |
| Právní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 101 127 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 84 700 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 81 101 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 78 880 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 76 327 Kč |
| Leciva | 1 | 60 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| IT | 2 | 15 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 27 239 036 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 43 | 6 902 027 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 6 | 11 641 289 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 2 982 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 341 211 Kč |
| Právní služby | 1 | 302 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 181 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 78 848 Kč |
| Nábytek | 1 | 67 155 Kč |
| IT | 1 | 60 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 6 | 11 641 289 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 19 | 3 897 530 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 181 500 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 10 | 11 822 789 Kč |
| Tomáš Verner | 1 | 2 662 000 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 2 | 341 211 Kč |
| Jan Král | 1 | 320 000 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Jaroslav Kvarda | 1 | 78 848 Kč |
| Gastro-Walter s.r.o. | 2 | 67 155 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 65 316 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| OBALY SLÁMA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Jiří Hukal | 1 | 0 Kč |
| MITAP Chomutov, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kantep, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Kubát | 1 | 0 Kč |
| Jaromír Tasáry | 1 | 0 Kč |
| Martin Blažek | 2 | 0 Kč |