Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Božena Čerňanská
změna 20.02.2018
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 60433272 |
| Datová schránka | seyn4mk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 275 smluv za celkem 58 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
18,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 725 470 Kč |
| Odpady | 1 | 545 771 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 449 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 374 480 Kč |
| Nábytek | 1 | 199 147 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 55 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 55 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONATOUR a.s. | 1 | 635 470 Kč |
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 2 | 545 771 Kč |
| Vít Bradáček, DiS. | 2 | 499 801 Kč |
| Ski Fanatic s.r.o. | 2 | 464 480 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 2 | 398 293 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 398 247 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 1 | 359 000 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 195 000 Kč |
| Chata Polárka s.r.o. | 1 | 153 000 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 2 | 126 881 Kč |
| Flashtones, s.r.o. | 2 | 110 000 Kč |
| CHEVELDON s.r.o. | 1 | 101 200 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 76 472 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
| Fond ohrožených dětí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 17 | 3 517 844 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 545 771 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 1 633 443 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 1 446 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 369 470 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 1 344 406 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 103 360 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 552 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 395 599 Kč |
| Finance | 1 | 104 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Evžen Procházka | 2 | 1 633 443 Kč |
| Petr Vajndlich | 5 | 1 235 520 Kč |
| Flashtones, s.r.o. | 3 | 1 171 440 Kč |
| MONATOUR a.s. | 2 | 1 055 970 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 2 | 954 000 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 3 | 552 800 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 492 000 Kč |
| Ski Fanatic s.r.o. | 2 | 417 500 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 195 000 Kč |
| Anpora, s.r.o. | 1 | 172 966 Kč |
| Lukáš Chudoba | 1 | 169 865 Kč |
| David Smitka | 1 | 168 924 Kč |
| Saryana s.r.o. | 2 | 142 296 Kč |
| Agentura Pragotour s.r.o. | 1 | 109 800 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 89 722 Kč |
| Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Praha - Čakovice | 1 | 72 703 Kč |
| INTRACO MICRO, spol. s r.o. | 1 | 72 040 Kč |
| Karel Kopecký | 1 | 70 800 Kč |
| Michal Podolec | 1 | 58 168 Kč |
| DELIKOMAT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 33 | 8 834 957 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 1 212 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 880 780 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 711 300 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 617 200 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 476 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 355 619 Kč |
| Nábytek | 1 | 256 944 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 243 234 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 97 600 Kč |
| Finance | 1 | 82 026 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 60 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONATOUR a.s. | 2 | 908 000 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 4 | 771 500 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 595 900 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 476 000 Kč |
| Flashtones, s.r.o. | 1 | 474 700 Kč |
| Ski Fanatic s.r.o. | 2 | 386 026 Kč |
| Evžen Procházka | 2 | 355 619 Kč |
| Petr Vajndlich | 3 | 262 339 Kč |
| LIGNUM H&J s.r.o. | 1 | 256 944 Kč |
| Valdemar Kašpar | 1 | 243 234 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 192 000 Kč |
| Veronika Kalátová | 2 | 142 500 Kč |
| VIADUCTO s.r.o. | 1 | 97 600 Kč |
| Montahas s.r.o. | 1 | 92 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 23 | 5 255 242 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 1 314 920 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 981 162 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 979 040 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 491 850 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 443 916 Kč |
| IT Hardware | 1 | 315 720 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 167 695 Kč |
| Nábytek | 1 | 97 060 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Flashtones, s.r.o. | 2 | 903 722 Kč |
| Petr Vajndlich | 4 | 896 789 Kč |
| MONATOUR a.s. | 2 | 866 920 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 532 000 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 3 | 491 850 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 448 000 Kč |
| KULIČKA, z. s. | 1 | 343 000 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 213 160 Kč |
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 3 | 167 695 Kč |
| Evžen Procházka | 1 | 125 828 Kč |
| Ski Fanatic s.r.o. | 1 | 104 040 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 97 060 Kč |
| VIADUCTO s.r.o. | 1 | 83 169 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 77 440 Kč |
| Ing. Jaromír Horáček | 1 | 0 Kč |
| RS maso CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 22 | 5 182 978 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 167 695 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 412 637 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 365 040 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 149 171 Kč |
| IT Hardware | 1 | 86 862 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 84 600 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 44 492 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 3 | 412 637 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 4 | 365 040 Kč |
| MK MOBILTECH, s.r.o. | 1 | 149 171 Kč |
| Petr Vajndlich | 1 | 86 862 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 84 600 Kč |
| Flashtones, s.r.o. | 2 | 44 492 Kč |
| Anna Brožíčková | 1 | 0 Kč |
| XCAMPS z.s. | 1 | 0 Kč |
| David Smitka | 1 | 0 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PAC Hořovice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Požární bezpečnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SPORTLIFE CENTRUM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 17 | 730 165 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 412 637 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 4 | 748 890 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 402 050 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 376 065 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 207 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 166 597 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 159 478 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 48 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 26 011 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MK MOBILTECH, s.r.o. | 5 | 646 456 Kč |
| OKOM a.s. | 2 | 456 417 Kč |
| VIDIA-DIAGNOSTIKA, spol. s r.o. | 2 | 422 048 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 3 | 402 050 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 376 065 Kč |
| Radka Šťastná | 1 | 207 200 Kč |
| FRIGOSYSTEM, spol. s r.o. | 1 | 166 597 Kč |
| SADBUS s.r.o. | 1 | 48 600 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 26 011 Kč |
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 18 | 2 751 444 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 673 170 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 485 119 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 395 540 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 215 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 211 992 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 178 710 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 128 750 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 121 850 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 119 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 110 400 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 108 663 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 94 900 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 4 | 2 673 170 Kč |
| MK MOBILTECH, s.r.o. | 4 | 577 738 Kč |
| ATLAS REAL, s.r.o. | 1 | 222 500 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 215 000 Kč |
| OKOM a.s. | 1 | 211 992 Kč |
| Radka Šťastná | 1 | 178 710 Kč |
| Ladislav Procházka | 1 | 128 750 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 2 | 121 850 Kč |
| BAB mont s.r.o. | 1 | 119 300 Kč |
| ITveSkole.cz, o.p.s. | 1 | 110 400 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 108 663 Kč |
| CVOK s.r.o. | 1 | 96 180 Kč |
| WORKER BAU s.r.o. | 1 | 94 900 Kč |
| CK2 s.r.o. | 2 | 76 860 Kč |
| PEK GROUP, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 21 | 2 262 843 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 250 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 423 170 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 661 570 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 429 072 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 428 620 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 323 450 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 284 386 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 244 614 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 149 255 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 139 973 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 82 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 62 610 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 429 072 Kč |
| MONATOUR a.s. | 1 | 428 620 Kč |
| MK MOBILTECH, s.r.o. | 4 | 346 997 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 2 | 246 200 Kč |
| Jindřich Bláha | 1 | 244 614 Kč |
| UBS Liberec s.r.o. | 1 | 184 980 Kč |
| CK2 s.r.o. | 2 | 174 930 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 149 255 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 144 000 Kč |
| STYLKO, s.r.o. | 2 | 139 973 Kč |
| Ladislav Procházka | 1 | 82 800 Kč |
| 1 | 77 250 Kč | |
| HOTELY SRNÍ, a.s. | 1 | 74 100 Kč |
| 1 | 68 200 Kč | |
| Hotel Obzor s.r.o. | 1 | 15 360 Kč |
| SADBUS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Břicháček | 1 | 0 Kč |
| HRUBÝ autodoprava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Radka Šťastná | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 28 | 2 806 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,91 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 063 205 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 2 875 040 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 14 | 1 751 666 Kč |
| Kancelář | 3 | 702 428 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 583 876 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 260 850 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 241 500 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 204 750 Kč |
| Nábytek | 1 | 140 771 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 90 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 83 619 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 82 800 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 19 600 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIRMA s.r.o. | 3 | 6 711 225 Kč |
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 6 | 2 905 774 Kč |
| L2K spol. s r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 448 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 423 673 Kč |
| Petr Břicháček | 3 | 409 650 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 2 | 393 033 Kč |
| IN SPACE s.r.o. | 2 | 393 014 Kč |
| FRIGOSYSTEM, spol. s r.o. | 1 | 351 980 Kč |
| Radka Šťastná | 1 | 204 750 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 1 | 169 050 Kč |
| IDOKAN s.r.o. | 1 | 155 400 Kč |
| Sdružení POMOC, z.s. | 1 | 140 771 Kč |
| Star Line - školy v přírodě, s.r.o. | 1 | 139 040 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 136 400 Kč |
| MUDr. Milan Kvasnička | 1 | 126 400 Kč |
| Hana Barta | 1 | 100 000 Kč |
| BAB mont s.r.o. | 1 | 99 876 Kč |
| PRAGOTOUR PLUS s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| ACTION TRAVEL s.r.o. | 1 | 87 170 Kč |
| Ladislav Procházka | 1 | 82 800 Kč |
| Hotel Obzor s.r.o. | 3 | 48 100 Kč |
| HRUBÝ autodoprava s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ROSKAR, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MK MOBILTECH, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Petr Pospíšil | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 40 | 11 194 332 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 250 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 414 274 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 3 | 241 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 598 688 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 997 282 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 466 200 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 424 237 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 375 100 Kč |
| Nábytek | 1 | 308 583 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 254 700 Kč |
| Kancelář | 1 | 226 875 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 199 955 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 82 800 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 78 667 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladař a synové s.r.o. | 1 | 2 827 034 Kč |
| AUSTIS stavební s.r.o. | 1 | 539 793 Kč |
| FRIGOSYSTEM, spol. s r.o. | 2 | 413 249 Kč |
| Promaco Consulting, s.r.o. | 2 | 375 100 Kč |
| BAB mont s.r.o. | 1 | 361 633 Kč |
| Ing. Petr Pospíšil | 2 | 314 550 Kč |
| Jindřich Bláha | 1 | 308 583 Kč |
| MONATOUR a.s. | 1 | 293 580 Kč |
| Sportovní klub Meteor Praha | 2 | 254 700 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 1 | 226 875 Kč |
| Radka Šťastná | 2 | 217 900 Kč |
| L2K spol. s r.o. | 2 | 202 729 Kč |
| ARTIK STUDIO s.r.o. | 1 | 199 955 Kč |
| PRAGOTOUR PLUS s.r.o. | 1 | 151 650 Kč |
| ACTION TRAVEL s.r.o. | 1 | 128 250 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 125 100 Kč |
| 1 | 114 000 Kč | |
| AVK STAV s.r.o. | 1 | 96 361 Kč |
| Ladislav Procházka | 1 | 82 800 Kč |
| IN SPACE s.r.o. | 1 | 78 667 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 1 | 56 887 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Vladimír Hrubý | 1 | 0 Kč |
| Service Cards Online s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 | 30 | 7 369 396 Kč |