Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 14.04.1995 |
| IČO | 60749105 |
| Datová schránka | nfgf7qb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 614 smluv za celkem 2 mld. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 1 415 700 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 422 181 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 279 999 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 189 970 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 102 850 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 902 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 17 | 112 485 652 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 7 | 1 060 817 Kč |
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 | 680 020 Kč |
| SPORTIS, příspěvková organizace | 1 | 102 850 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 93 775 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 1 902 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Solstav s.r.o. | 1 | 24 580 330 Kč |
| STREET ONE s.r.o. | 1 | 24 580 330 Kč |
| Výstavba sítí Kolín a.s. | 1 | 24 580 330 Kč |
| SILKO s.r.o. | 1 | 24 580 330 Kč |
| STAREDO s.r.o. | 1 | 8 628 510 Kč |
| SATT a.s. | 14 | 1 939 364 Kč |
| ALMEA s.r.o. | 1 | 1 487 526 Kč |
| Jakub Glas | 1 | 1 415 700 Kč |
| TSM Design s.r.o. | 1 | 1 026 548 Kč |
| Martin Vašek | 1 | 423 500 Kč |
| ESSOX s.r.o. | 1 | 422 181 Kč |
| STOPR, s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Blesk, společnost s ručením omezeným | 1 | 279 999 Kč |
| ZSVR Žďár s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| aggregaat s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GARDON INT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GENTEC CHP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 300 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 8 602 086 Kč |
| IT | 3 | 4 253 073 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 2 534 406 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 328 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 667 787 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 909 187 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 723 580 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 604 879 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 350 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 281 688 Kč |
| Právní služby | 2 | 145 200 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 102 850 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 5 | 90 750 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 90 750 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 18 876 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Zemědělství | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 50 | 574 731 684 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 12 | 10 067 697 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 281 688 Kč |
| Sociální služby města Žďár nad Sázavou | 1 | 235 873 Kč |
| SPORTIS, příspěvková organizace | 1 | 97 302 Kč |
| Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina | 1 | 18 876 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 10 103 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 8 235 844 Kč |
| Energie | 1 | 6 518 270 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 926 523 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 148 948 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 728 875 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 700 471 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 696 255 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 352 308 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 235 950 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 167 791 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 108 900 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 69 878 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 20 | 18 211 198 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 17 | 12 105 028 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 728 875 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 3 | 494 630 Kč |
| Krajská hygienická stanice kraje Vysočina se sídlem v Jihlavě | 1 | 114 240 Kč |
| Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina | 1 | 23 652 Kč |
| Město Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 520 Kč |
| Základní škola Nové Město na Moravě, Leandra Čecha 860, okres Žďár nad Sázavou | 1 | 7 260 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 1 800 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Knihovna Matěje Josefa Sychry, Žďár nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 31 | 13 490 005 Kč |
| E.ON Energy Solutions, s.r.o. | 1 | 6 518 270 Kč |
| ALMEA s.r.o. | 1 | 1 812 541 Kč |
| AND MOTOR CZ s.r.o. | 1 | 997 948 Kč |
| Ayvens s.r.o. | 1 | 700 471 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 352 308 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 235 950 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Vojtěch Scherkl - Sofi | 1 | 0 Kč |
| ZSVR Žďár s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| innogy Česká republika a.s. | 2 | 0 Kč |
| RoadMaster Repairs s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků domu Neumannova 45-47, Žďár nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
| SITEZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŽĎAS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Blesk, společnost s ručením omezeným | 1 | 0 Kč |
| SILKO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 43 883 360 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 30 | 18 552 198 Kč |
| Osobní vozidla | 8 | 2 997 949 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 905 580 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 2 899 668 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 2 788 540 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 632 476 Kč |
| Zemědělství | 2 | 2 156 220 Kč |
| Finance | 1 | 925 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 843 276 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 507 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 204 490 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 27 | 49 821 007 Kč |
| SATT a.s. | 35 | 11 082 984 Kč |
| Poliklinika Žďár nad Sázavou | 1 | 8 650 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 6 600 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 6 315 595 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 2 788 540 Kč |
| Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 | 2 | 1 900 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 968 000 Kč |
| Gymnázium Žďár nad Sázavou | 1 | 718 600 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 2 | 588 422 Kč |
| Městys Nové Veselí | 1 | 10 164 Kč |
| Kulturní dům NMNM | 1 | 4 000 Kč |
| Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina | 1 | 3 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SPORTIS, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Mateřská škola Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace | 7 | 0 Kč |
| Krajská hygienická stanice kraje Vysočina se sídlem v Jihlavě | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Active - středisko volného času, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 67 | 78 364 331 Kč |
| MVDr. Pavla Košťálová | 1 | 2 565 200 Kč |
| Jakub Glas | 2 | 2 156 220 Kč |
| JOYCE ČR, s.r.o. | 2 | 1 318 266 Kč |
| P & L, spol. s r.o. | 1 | 1 203 950 Kč |
| Ayvens s.r.o. | 1 | 925 000 Kč |
| TP MOTOR s.r.o. | 2 | 567 000 Kč |
| AUTO ŠPINAR s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| BUSINESS LEASE s.r.o. | 1 | 315 000 Kč |
| servis DIANA s.r.o. | 1 | 285 000 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 3 | 276 969 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 228 000 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 204 490 Kč |
| JALASTCZ s.r.o. | 1 | 185 000 Kč |
| ŠUDOMA STROJE s.r.o. | 1 | 131 890 Kč |
| Komfort Auto s.r.o. | 1 | 86 999 Kč |
| Vrbík s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KB Advisory, s. r. o. | 4 | 0 Kč |
| ICT Vysočina s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RoadMaster Repairs s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BDO Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ŽĎAS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| VUMS DataCom, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SILKO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 76 | 52 353 239 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 24 734 582 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 24 399 000 Kč |
| Zemědělství | 4 | 20 365 232 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 16 014 801 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 3 630 931 Kč |
| Osobní vozidla | 7 | 2 629 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 2 523 712 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 2 345 319 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 029 416 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 302 500 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 187 550 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 177 265 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 127 776 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 26 | 120 789 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 69 938 Kč |
| Nábytek | 1 | 66 148 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 23 | 105 315 209 Kč |
| SATT a.s. | 34 | 41 091 212 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 3 630 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 2 345 319 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 302 500 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 2 | 127 776 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 931 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 39 | 111 721 734 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Josef Řádek | 1 | 8 084 337 Kč |
| Santa G., s.r.o. | 2 | 3 023 800 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 6 | 2 238 899 Kč |
| PLATFORM CZ s.r.o. | 1 | 822 800 Kč |
| Ing. Josef Pitka | 2 | 695 750 Kč |
| VÁCLAV KRS | 1 | 380 000 Kč |
| AUTOKLEVER spol. s r.o. | 1 | 359 000 Kč |
| AUTO LAŠÁK RÝMAŘOV s.r.o. | 1 | 285 000 Kč |
| MONETA Auto, s.r.o. | 1 | 199 000 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 177 265 Kč |
| Martina Horáková | 1 | 176 000 Kč |
| Bc. Vít Peňáz | 1 | 169 400 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 108 813 Kč |
| Tomáš Kárník | 1 | 105 000 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 66 148 Kč |
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 1 | 0 Kč |
| EA-Partneři s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZSVR Žďár s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ernst & Young, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARVAL CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marbes s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| ŽĎAS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Blesk, společnost s ručením omezeným | 1 | 0 Kč |
| UCHYTIL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 51 | 166 860 750 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 551 | 153 773 895 Kč |
| Finance | 26 | 43 125 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 51 | 21 511 818 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 102 | 11 452 623 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 6 108 080 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 646 312 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 4 010 367 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 76 | 2 571 250 Kč |
| IT | 1 | 2 361 947 Kč |
| Nábytek | 26 | 1 795 012 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 439 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 780 407 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 719 312 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 284 350 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 81 244 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 12 403 Kč |
| Odpady | 26 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 27 | 39 113 176 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 5 | 4 932 424 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 10 | 2 726 984 Kč |
| Město Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 249 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 163 350 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 80 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 68 455 Kč |
| Městys Nové Veselí | 1 | 7 986 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 651 Kč |
| Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina | 1 | 593 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 20 000 000 Kč |
| SATT a.s. | 23 | 8 230 243 Kč |
| HANES s.r.o. | 2 | 6 108 080 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 3 904 000 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 2 625 700 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 2 361 947 Kč |
| AND MOTOR CZ s.r.o. | 1 | 1 439 900 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 4 | 940 664 Kč |
| UCHYTIL s.r.o. | 2 | 931 673 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 375 548 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 163 350 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 141 315 Kč |
| BDO Czech Republic s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 1 | 0 Kč |
| RAKOK s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| enovation services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| ŽĎAS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Josef ŠUŠKA | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 0 Kč |
| Petr Dvořák | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 331 | 444 100 375 Kč |
| Zemědělství | 2 | 26 052 686 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 12 100 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 10 | 10 557 254 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 5 036 009 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 3 899 732 Kč |
| Právní služby | 102 | 3 630 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 3 107 187 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 815 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 481 040 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 836 716 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 707 850 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 582 391 Kč |
| IT | 3 | 508 195 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 133 100 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 122 370 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 12 403 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 11 | 455 746 786 Kč |
| SATT a.s. | 35 | 16 464 639 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 12 100 000 Kč |
| Poliklinika Žďár nad Sázavou | 1 | 5 750 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 2 | 3 234 831 Kč |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 1 | 970 000 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 2 | 629 200 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 427 511 Kč |
| Město Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 200 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 3 | 95 000 Kč |
| Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina | 1 | 593 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 25 | 479 153 921 Kč |
| P & L, spol. s r.o. | 3 | 5 631 582 Kč |
| NetX Networks a.s. | 2 | 5 036 009 Kč |
| MONETA Leasing, s.r.o. | 1 | 5 036 009 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 8 | 2 161 019 Kč |
| Petr Šimek | 1 | 1 102 686 Kč |
| Auto Babiš s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 580 800 Kč |
| VUMS DataCom, spol. s r.o. | 1 | 508 195 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 365 368 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 154 880 Kč |
| 1 | 133 100 Kč | |
| KOMERČNÍ BANKA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 1 | 0 Kč |
| Jan Škorpík | 1 | 0 Kč |
| Auto Rosecký s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MARBES CONSULTING s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| enovation s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Kamstrup A/S - organizační složka | 1 | 0 Kč |
| ŽĎAS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| PKS stavby a.s. | 1 | 0 Kč |
| RENOVA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,77 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 351 | 1 298 389 316 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 24 | 12 116 222 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 792 922 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 323 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 627 282 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 572 105 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 246 477 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 173 233 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 150 645 Kč |
| Telco | 1 | 114 240 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 13 552 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 4 550 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 1 452 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 41 | 13 576 432 Kč |
| Jaroslav Jirčík | 1 | 1 709 703 Kč |
| KÖNIG CZ, spol. s r.o. | 1 | 939 081 Kč |
| A U T O ... s.r.o. | 1 | 479 700 Kč |
| BRNOCAR a.s. | 1 | 423 900 Kč |
| COLOR CARS, spol. s r.o. | 1 | 419 900 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 359 848 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 267 434 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 150 645 Kč |
| Obec Dolní Rožínka | 1 | 133 705 Kč |
| Pavel Kasal | 1 | 83 638 Kč |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 1 | 72 467 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 201 | 297 467 082 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 15 | 7 526 819 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 4 320 000 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 325 360 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 389 604 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 254 100 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 145 805 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 144 934 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 139 500 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 27 | 121 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 98 000 Kč |
| Telco | 1 | 17 243 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 13 552 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 4 223 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 15 | 6 771 654 Kč |
| Sociální služby města Žďár nad Sázavou | 1 | 3 500 000 Kč |
| Mateřská škola Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace | 5 | 1 650 000 Kč |
| Poliklinika Žďár nad Sázavou | 1 | 950 000 Kč |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 2 | 872 467 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 566 280 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 242 000 Kč |
| Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 17 243 Kč |
| Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě | 1 | 13 552 Kč |
| Městys Nové Veselí | 1 | 12 100 Kč |
| Základní škola Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, příspěvková organizace | 2 | 4 223 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 539 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Active - středisko volného času, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 23 | 7 888 404 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 4 320 000 Kč |
| AB Auto Brejla s.r.o. | 1 | 478 000 Kč |
| AUTO JAROŠ s.r.o. | 1 | 460 600 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 389 604 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 386 760 Kč |
| MAZEL s.r.o. | 1 | 159 918 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 145 805 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 139 500 Kč |
| Zuzana Fialová | 1 | 121 000 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 98 000 Kč |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 1 | 72 467 Kč |
| Service Cards Online s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ernst & Young, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Universal Music, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 351 | 8 520 475 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 326 | 46 933 325 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 12 132 983 Kč |
| Školení a kurzy | 201 | 5 509 250 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 27 | 3 751 490 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 720 500 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 1 693 729 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 696 917 Kč |
| IT | 6 | 600 593 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 389 290 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 81 070 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 65 280 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 24 200 Kč |
| Telco | 2 | 17 323 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 9 956 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 12 072 616 Kč |
| SATT a.s. | 26 | 3 988 570 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 2 055 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 665 500 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 8 | 254 100 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 2 | 30 250 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 17 243 Kč |
| Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě | 2 | 10 036 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 22 | 15 104 744 Kč |
| ISOPLUS-EOP s.r.o. | 1 | 1 191 953 Kč |
| Ing. Zbyněk Holub | 4 | 461 232 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 453 218 Kč |
| VHS Žďár nad Sázavou, spol. s.r.o. | 1 | 302 126 Kč |
| A U T O ... s.r.o. | 1 | 295 290 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 263 990 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 243 699 Kč |
| M T L Cable spol.s r.o. | 1 | 182 710 Kč |
| HB AUDITING, s.r.o. | 1 | 142 175 Kč |
| Energetická agentura Vysočiny | 1 | 81 070 Kč |
| LICA CZECH s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 1 | 72 467 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 65 280 Kč |
| Josef Sedláček | 1 | 0 Kč |
| Diecézní charita Brno | 1 | 0 Kč |
| SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Radka Gryčová | 1 | 0 Kč |
| Petr Kružík | 1 | 0 Kč |