Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vladan Almáš
změna 01.08.2025
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61100277 |
| Datová schránka | 59cxday |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 212 smluv za celkem 56 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
17,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 539 539 Kč |
| Potraviny | 2 | 420 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GamaServis Střechy s.r.o. | 2 | 851 876 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 2 | 600 000 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 2 | 600 000 Kč |
| MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | 3 | 400 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 3 | 300 000 Kč |
| PAC Hořovice s.r.o. | 2 | 240 000 Kč |
| Atelier Sukdolák s.r.o. | 1 | 190 499 Kč |
| Blatenská ryba, spol. s r.o. | 2 | 160 000 Kč |
| Josef Lakomý | 1 | 153 100 Kč |
| RUSTICO VYSOKÁ s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Primagra, a.s. | 1 | 80 000 Kč |
| Beskydské uzeniny, a.s. | 1 | 75 000 Kč |
| PragoData a.s. | 1 | 65 340 Kč |
| DRANA s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 16 495 Kč |
| Zdeněk Počta | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 25 | 3 872 310 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 8 | 3 998 554 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 058 908 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 971 009 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 933 267 Kč |
| Kancelář | 1 | 587 437 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 243 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 140 626 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 117 181 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 84 467 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 64 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 60 972 Kč |
| IT | 1 | 34 486 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KK-TECH s.r.o. | 2 | 1 420 903 Kč |
| Jan Mára | 1 | 933 267 Kč |
| OCC s.r.o. | 2 | 916 712 Kč |
| Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o. | 1 | 587 437 Kč |
| Mgr. Jiří Pižl | 1 | 549 339 Kč |
| Kinet s.r.o. | 2 | 516 101 Kč |
| Petr Král | 3 | 434 384 Kč |
| Kemp Brdy s.r.o. | 3 | 398 400 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 3 | 338 458 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 3 | 321 280 Kč |
| Narran s.r.o. | 1 | 314 999 Kč |
| Mgr. Monika Zikmundová | 1 | 280 500 Kč |
| Jan Noháček | 3 | 234 467 Kč |
| Podkrkonošský symfonický orchestr, z. s. | 2 | 209 832 Kč |
| KST SILUETA PRAHA z.s. | 2 | 194 196 Kč |
| Sedláček s.r.o. | 1 | 188 407 Kč |
| GamaServis Střechy s.r.o. | 2 | 179 661 Kč |
| Výtahy Příbram s.r.o. | 1 | 89 177 Kč |
| Primagra, a.s. | 3 | 74 536 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 1 | 60 167 Kč |
| T&T FLOORS s.r.o. | 1 | 46 561 Kč |
| Libor Kohoutek | 1 | 0 Kč |
| MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ADORN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STAVEL PŘÍBRAM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Josef Haník | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 43 | 8 090 952 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 277 486 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 60 972 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 26 | 1 657 277 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 829 764 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 613 066 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 358 480 Kč |
| IT Hardware | 2 | 351 947 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 314 820 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 192 200 Kč |
| IT | 1 | 101 906 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 91 476 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Mára | 1 | 829 764 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 7 | 477 627 Kč |
| Výtahy Příbram s.r.o. | 1 | 463 067 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 2 | 321 280 Kč |
| CSF, s.r.o. | 1 | 286 679 Kč |
| Podkrkonošský symfonický orchestr, z. s. | 2 | 235 632 Kč |
| Petr Král | 1 | 149 999 Kč |
| KST SILUETA PRAHA z.s. | 2 | 116 388 Kč |
| Netfox s.r.o. | 1 | 101 906 Kč |
| XANADU a.s. | 1 | 65 267 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 12 | 2 569 982 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 193 951 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 192 200 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 91 476 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 576 229 Kč |
| IT | 1 | 1 772 637 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 745 917 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 700 110 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 3 | 627 990 Kč |
| Nábytek | 1 | 439 932 Kč |
| IT Hardware | 1 | 426 906 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 127 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 115 200 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 110 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 62 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY ČR s.r.o. | 1 | 6 316 229 Kč |
| Keystone Company a.s. | 2 | 2 199 543 Kč |
| Jan Mára | 2 | 745 917 Kč |
| Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o. | 1 | 439 932 Kč |
| STAVEL PŘÍBRAM s.r.o. | 1 | 399 365 Kč |
| Jan Noháček | 3 | 312 625 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 2 | 294 068 Kč |
| Josef Lakomý | 1 | 260 000 Kč |
| Podkrkonošský symfonický orchestr, z. s. | 2 | 227 364 Kč |
| LANGER INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 170 000 Kč |
| BOHEMIA DANCE CLUB, z.s. | 2 | 126 090 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 3 | 115 200 Kč |
| KST SILUETA PRAHA z.s. | 2 | 115 188 Kč |
| Jaroslav Kliment | 1 | 110 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 21 | 11 716 721 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 115 200 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 1 064 074 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 529 980 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 495 048 Kč |
| IT Hardware | 1 | 488 719 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 418 539 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 240 790 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 191 948 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 149 972 Kč |
| IT | 1 | 120 999 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 29 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STROM PRAHA a.s. | 1 | 670 824 Kč |
| Auto - Poly spol. s r.o. | 1 | 529 980 Kč |
| ENGEL s.r.o. | 1 | 488 719 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 418 539 Kč |
| POL-AGRO maszyny a.s. | 1 | 393 250 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 2 | 245 908 Kč |
| AGROZET České Budějovice, a.s. | 1 | 240 790 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 2 | 191 948 Kč |
| KČT, odbor Nový Bor z.s. | 1 | 170 240 Kč |
| Pavel Míka - FALIKO | 1 | 149 972 Kč |
| HAXAGON s.r.o. | 1 | 120 999 Kč |
| BOHEMIA DANCE CLUB, z.s. | 2 | 108 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 13 | 3 537 721 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 191 948 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 609 142 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 385 859 Kč |
| Zemědělství | 2 | 264 840 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 241 786 Kč |
| IT Hardware | 1 | 223 427 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 200 352 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 110 734 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 94 981 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 32 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auto Eder a.s. | 1 | 609 142 Kč |
| Petr BAUER | 1 | 264 840 Kč |
| Zdeněk Severa | 1 | 241 786 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 2 | 231 130 Kč |
| Milan Pokora | 1 | 223 427 Kč |
| Jan Mára | 1 | 200 352 Kč |
| BOHEMIA DANCE CLUB, z.s. | 2 | 122 910 Kč |
| Multi CZ s.r.o. | 1 | 110 734 Kč |
| Haythem Troudi | 1 | 94 981 Kč |
| Eduteam-centrum celoživotního vzdělávání z.s. | 2 | 63 819 Kč |
| Primagra, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 14 | 2 163 121 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 477 950 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 317 510 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 284 350 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 279 566 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 145 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 83 940 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 26 400 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AGROZET České Budějovice, a.s. | 1 | 477 950 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 3 | 473 186 Kč |
| Zdeněk Severa | 1 | 284 350 Kč |
| ADORN s.r.o. | 1 | 279 566 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 3 | 211 749 Kč |
| Ing. Martina Pišťáčková | 2 | 96 260 Kč |
| Jan Mára | 1 | 83 940 Kč |
| STAVEL PŘÍBRAM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 10 | 1 695 252 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 145 200 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 66 549 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 313 | 132 035 832 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 983 085 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 914 241 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 544 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 530 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 274 834 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 135 242 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 90 940 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEL PŘÍBRAM s.r.o. | 1 | 1 811 042 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 3 | 544 500 Kč |
| Primagra, a.s. | 1 | 530 000 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 286 560 Kč |
| Česko - ruské centrum zapsaný spolek | 1 | 252 000 Kč |
| Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ v Březnici | 1 | 248 760 Kč |
| Spartak Hrdlořezy, z.s. | 2 | 241 388 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 1 | 200 253 Kč |
| ADORN s.r.o. | 1 | 172 043 Kč |
| Zdeněk Severa | 1 | 135 242 Kč |
| 1 | 90 940 Kč | |
| Ing. Martina Pišťáčková | 1 | 90 930 Kč |
| TJ Sokol Město Touškov z.s. | 2 | 81 163 Kč |
| Martin Kos | 1 | 58 268 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 16 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 16 | 4 214 902 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 544 500 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 121 | 48 852 253 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 74 | 41 566 830 Kč |
| Osobní vozidla | 26 | 14 714 810 Kč |
| Kancelář | 25 | 14 461 327 Kč |
| Potraviny | 73 | 10 742 200 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 556 973 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 1 006 710 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 681 124 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 406 560 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 302 340 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 113 700 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 49 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AGRI CS a.s. | 3 | 3 701 390 Kč |
| STAVEL PŘÍBRAM s.r.o. | 4 | 1 266 573 Kč |
| Pavel Harom | 3 | 758 247 Kč |
| Primagra, a.s. | 1 | 662 200 Kč |
| Česko - ruské centrum zapsaný spolek | 2 | 547 590 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 3 | 406 560 Kč |
| Karel Sladký | 1 | 290 400 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 1 | 203 330 Kč |
| Spartak Hrdlořezy, z.s. | 1 | 189 490 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 131 588 Kč |
| CZECHIA WORK s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Jan Mára | 1 | 113 700 Kč |
| AVZ servis, s.r.o. | 1 | 85 910 Kč |
| Ing. Václav Hrubý | 1 | 84 700 Kč |
| Ing. Martina Pišťáčková | 1 | 66 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 22 | 8 222 417 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 406 560 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 844 | 125 500 342 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 361 | 66 729 067 Kč |
| Dary a dotace | 265 | 34 163 310 Kč |
| Zemědělství | 97 | 19 512 160 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 209 615 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 208 310 Kč |
| Nábytek | 2 | 154 529 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 100 800 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ADORN s.r.o. | 2 | 958 516 Kč |
| PROPULS SOLAR s.r.o. | 1 | 792 436 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 3 | 605 070 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 603 240 Kč |
| Luboš Rom s.r.o. | 1 | 548 463 Kč |
| Centrum jazykového a kulturního vzdělávání z.s. | 1 | 526 800 Kč |
| Primagra, a.s. | 1 | 436 000 Kč |
| T&T FLOORS s.r.o. | 1 | 274 779 Kč |
| SC PRAHA ŠERM, spolek | 1 | 186 568 Kč |
| Marek Špička | 2 | 154 529 Kč |
| Jan Mára | 1 | 100 800 Kč |
| Ing. Martina Pišťáčková | 1 | 89 130 Kč |
| Ing. Petr Bartuněk | 1 | 60 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340 | 14 | 4 732 161 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 605 070 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |