Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.05.1994 |
| IČO | 61248711 |
| Datová schránka | 8qgs7nk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 188 smluv za celkem 793 mil. Kč;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 626 612 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 463 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 47 | 24 304 983 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 253 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 48 | 27 558 963 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 48 | 432 438 780 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 16 023 691 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 399 399 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 184 877 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 130 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 53 | 479 149 067 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 4 858 767 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 104 447 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 91 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 57 | 484 203 553 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 34 544 851 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 2 779 588 Kč |
| Zemědělství | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 33 297 543 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 5 | 11 504 805 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 447 591 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 22 | 45 673 439 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 7 875 683 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 6 381 388 Kč |
| Pojišťovací služby | 18 | 2 233 128 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 204 006 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 14 389 134 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 3 | 6 381 388 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 581 490 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 211 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 22 | 21 563 495 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 16 193 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 16 193 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 7 | 16 193 860 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 180 589 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 151 855 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 99 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 301 776 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 151 855 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 99 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 4 | 2 553 589 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 136 784 704 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 193 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 135 105 938 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 558 831 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 193 358 Kč |
| Město Benešov | 1 | 119 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 5 | 136 978 062 Kč |
| SVODIDLA s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 135 105 938 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 29 129 248 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 523 906 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 271 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 16 236 557 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 5 | 12 821 978 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 525 685 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 233 941 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 184 985 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 58 056 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 17 | 30 061 202 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 21 777 861 Kč |
| Úklidové služby | 9 | 1 597 805 Kč |
| IT | 1 | 907 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 489 082 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 199 807 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 166 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 15 828 144 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 7 233 485 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 9 | 1 597 805 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 199 807 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 166 740 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 112 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 20 | 25 138 795 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 22 254 665 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 21 | 2 220 165 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 544 500 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 315 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 14 684 083 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 7 344 341 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 1 228 150 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 315 387 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 226 241 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 222 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESIBA, s.r.o. | 15 | 24 020 294 Kč |