Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Josef Růžička
změna 25.06.2024
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61385298 |
| Datová schránka | 644ydmr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 302 smluv za celkem 42 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
15,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 1 814 090 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 619 242 Kč |
| Odpady | 2 | 266 696 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 230 897 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 225 617 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplo pro Prahu, a.s. | 2 | 7 696 200 Kč |
| Ing. Klára Hloupá | 4 | 1 189 300 Kč |
| CK TEEway s.r.o. | 1 | 763 910 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 3 | 663 248 Kč |
| Petr Moláček | 1 | 526 950 Kč |
| TRAVELLER, spol. s r.o. | 1 | 521 500 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 3 | 458 480 Kč |
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 3 | 356 406 Kč |
| Martin Virág | 2 | 172 396 Kč |
| KOBERCE PANENKA s.r.o. | 1 | 125 300 Kč |
| Ing. Aleš Faltys | 1 | 124 000 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Michal JIREC | 1 | 119 636 Kč |
| Cetria s.r.o. | 1 | 115 585 Kč |
| ROLINO, spol.s r.o. | 1 | 104 617 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 84 772 Kč |
| Clean&Play s.r.o. | 1 | 80 600 Kč |
| Martin Abdúl | 1 | 75 262 Kč |
| COPPEX spol. s r.o. | 1 | 69 672 Kč |
| ZL interiér s.r.o. | 1 | 68 897 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 57 046 Kč |
| EŠ-servis Praha , s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 30 | 13 138 371 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 181 924 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 2 | 174 482 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 1 631 450 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 1 451 580 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 413 820 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 389 620 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 193 769 Kč |
| IT | 1 | 182 573 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 173 132 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 104 212 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 97 574 Kč |
| IT Hardware | 1 | 93 170 Kč |
| Technické služby | 1 | 93 095 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 88 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 79 615 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 79 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 71 390 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 5 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 45 | 6 579 462 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 2 | 203 280 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 2 118 126 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 1 136 800 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 528 177 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 527 453 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 382 200 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 382 200 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 210 000 Kč |
| Telco | 1 | 137 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 122 904 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 92 928 Kč |
| Odpady | 1 | 89 403 Kč |
| Nábytek | 1 | 85 034 Kč |
| Leciva | 1 | 76 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 75 674 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 70 260 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 70 132 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 61 729 Kč |
| Potraviny | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 49 | 7 953 810 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 90 750 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 2 272 270 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 1 074 554 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 948 882 Kč |
| Energie | 4 | 421 862 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 354 016 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 173 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 163 558 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 156 400 Kč |
| Odpady | 2 | 148 245 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 135 821 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 92 964 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 79 920 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 41 | 8 127 392 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 421 862 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 2 | 320 650 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 170 664 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 635 575 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 512 040 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 277 044 Kč |
| Nábytek | 3 | 250 590 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 232 804 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 172 146 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 102 060 Kč |
| IT | 1 | 79 947 Kč |
| Právní služby | 1 | 54 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 33 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Profil Plus s.r.o. | 2 | 3 170 664 Kč |
| 1 | 520 000 Kč | |
| Mgr. Monika Grohová | 1 | 512 040 Kč |
| Spolek inovativního vzdělávání | 1 | 232 804 Kč |
| Michal JIREC | 1 | 206 562 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 172 146 Kč |
| PRAGUE BOATS s.r.o. | 1 | 163 000 Kč |
| EKOLS PRAHA, spol. s r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| X FUTURE Group s.r.o. | 1 | 136 742 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 2 | 136 580 Kč |
| Roman PANENKA | 1 | 127 044 Kč |
| CONATEX-DIDACTIC Učební pomůcky,s.r.o. | 1 | 115 575 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 114 010 Kč |
| ALUXXON - TABULE s.r.o. | 1 | 110 400 Kč |
| Michal HAMPL | 1 | 105 200 Kč |
| SEVEN SPORT s.r.o. | 1 | 102 990 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 102 060 Kč |
| FIRIT s.r.o. | 1 | 95 503 Kč |
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 1 | 79 947 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 77 994 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 76 412 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 71 968 Kč |
| IPsecure.cz s.r.o. | 1 | 61 780 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 54 000 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 33 900 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 29 | 6 729 319 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 334 688 Kč |
| IT Hardware | 1 | 114 956 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 99 447 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 97 348 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 74 795 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 66 600 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Moláček | 2 | 409 484 Kč |
| Jaroslav Vít | 1 | 192 039 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 129 172 Kč |
| X FUTURE Group s.r.o. | 1 | 114 956 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 99 447 Kč |
| Roman PANENKA | 1 | 97 348 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 87 773 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 80 688 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 80 144 Kč |
| Visual Systems s.r.o. | 1 | 71 148 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 2 | 66 600 Kč |
| Asociace firem s proklientským přístupem, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Moore Advisory CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 17 | 1 428 799 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 29,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 182 833 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 96 214 Kč |
| Nábytek | 1 | 94 237 Kč |
| IT Hardware | 1 | 90 986 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Vít | 1 | 117 810 Kč |
| Roman PANENKA | 1 | 101 763 Kč |
| Pavel Lhoták | 1 | 98 204 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 97 495 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 96 214 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 94 237 Kč |
| X FUTURE Group s.r.o. | 1 | 90 986 Kč |
| BLACKBACK s.r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Servis a opravy oken s.r.o. | 1 | 74 724 Kč |
| Merkur Interier s.r.o. | 1 | 68 948 Kč |
| PARECO s.r.o. | 1 | 66 732 Kč |
| Apex Central Europe, s.r.o. | 1 | 66 476 Kč |
| Kärcher spol. s r. o. | 1 | 65 532 Kč |
| MIKA ZELENINA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Quantcom, a.s. | 2 | 0 Kč |
| JABLOTRON SECURITY a.s. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 24 | 1 208 427 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 528 032 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 491 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 97 952 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 93 322 Kč |
| IT | 1 | 44 987 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Profil Plus s.r.o. | 1 | 528 032 Kč |
| Mgr. Monika Grohová | 1 | 491 900 Kč |
| Lukáš Bernard | 2 | 149 823 Kč |
| Roman PANENKA | 1 | 97 952 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 93 322 Kč |
| Servis a opravy oken s.r.o. | 1 | 61 928 Kč |
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 1 | 44 987 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Quantcom, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Václav Štangl | 1 | 0 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Martin Abdúl | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 17 | 1 467 943 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 183 124 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 162 946 Kč |
| Nábytek | 2 | 158 169 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 147 886 Kč |
| Kancelář | 1 | 135 939 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 88 188 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 72 479 Kč |
| Jiná energie | 1 | 68 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení Společnosti přátel gymnázia a Gymnázia Nad Kavalírkou 1/100 v Praze 5, v likvidaci | 2 | 235 885 Kč |
| Quantcom, a.s. | 1 | 147 886 Kč |
| Roman PANENKA | 1 | 103 546 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 90 817 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 88 188 Kč |
| EDUXE, s.r.o. v likvidaci | 1 | 79 578 Kč |
| Michal JIREC | 1 | 72 479 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 72 237 Kč |
| Invia.cz, a.s. | 1 | 68 200 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 67 352 Kč |
| Spolek přátel Gymnázia nad Kavalírkou | 1 | 63 000 Kč |
| Basali.com s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Kačírek | 1 | 0 Kč |
| RTL CZECH spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| EŠ-servis Praha , s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 20 | 1 089 168 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 240 746 Kč |
| Nábytek | 2 | 159 388 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 93 099 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 91 366 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 24 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROLINO, spol.s r.o. | 1 | 120 545 Kč |
| 1 | 120 201 Kč | |
| PARECO s.r.o. | 1 | 97 254 Kč |
| PRAGUE BOATS s.r.o. | 1 | 94 600 Kč |
| Petr Moláček | 1 | 93 099 Kč |
| OKNOSTUDIO PRAHA s.r.o. | 1 | 91 366 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 89 598 Kč |
| ANADA HS s.r.o. | 1 | 85 910 Kč |
| Martin Petrák | 1 | 85 347 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 78 524 Kč |
| Michal JIREC | 1 | 74 052 Kč |
| FLOMAT s.r.o. | 1 | 70 820 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 69 790 Kč |
| Ing. Přemysl Jindra | 1 | 24 000 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 17 | 1 195 107 Kč |