Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jiří Šimon
změna 19.09.2019
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61388483 |
| Datová schránka | jf5vvdu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 393 smluv za celkem 225 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 748 845 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 275 208 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 3 | 911 645 Kč |
| Václav Holub | 2 | 502 271 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 1 | 313 950 Kč |
| Aqua Sport Club s.r.o. | 1 | 277 200 Kč |
| Ing. Jaroslav Volhejn | 2 | 236 325 Kč |
| Gymnázium Evolution, s.r.o. | 1 | 234 407 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 2 | 179 816 Kč |
| NÁBYTEK HONZA s.r.o. | 1 | 169 032 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 2 | 167 100 Kč |
| Osvětová beseda, obecně prospěšná společnost | 1 | 127 000 Kč |
| Ing. Marek Hanuš | 1 | 108 108 Kč |
| TAKTIK Vydavatelství s.r.o. | 2 | 55 355 Kč |
| Martin Mrázek | 1 | 39 900 Kč |
| new delespine, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 18 | 2 410 464 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 748 845 Kč |
| Městská část Praha-Újezd | 1 | 150 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 12 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 1 748 155 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 676 731 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 468 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 342 947 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 121 428 Kč |
| Kancelář | 1 | 102 376 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 8 | 1 176 434 Kč |
| CK Sport - Kolínská s.r.o. | 2 | 1 039 905 Kč |
| Aqua Sport Club s.r.o. | 2 | 619 200 Kč |
| MultiBoard s.r.o. | 1 | 596 000 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 2 | 468 000 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 350 000 Kč |
| Acoustic solution s.r.o. | 1 | 342 947 Kč |
| Václav Holub | 2 | 338 074 Kč |
| Ing. Jaroslav Volhejn | 2 | 329 280 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 1 | 237 440 Kč |
| Martin Mrázek | 2 | 228 408 Kč |
| Foxík.cz s.r.o. | 1 | 216 450 Kč |
| TAKTIK Vydavatelství s.r.o. | 1 | 166 017 Kč |
| CK Sport - Semerink s.r.o. | 1 | 141 800 Kč |
| Lenka Michalíková | 1 | 116 900 Kč |
| Proxima Sociale o.p.s. | 1 | 114 700 Kč |
| NÁBYTEK HONZA s.r.o. | 1 | 113 850 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 2 | 113 157 Kč |
| Jan Mrakeš | 1 | 102 376 Kč |
| Zdravotníci Plus s.r.o. | 1 | 87 620 Kč |
| www.scio.cz, s.r.o. | 1 | 65 065 Kč |
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 28 | 5 787 189 Kč |
| Dům dětí a mládeže Jižní Město | 1 | 892 206 Kč |
| Městská část Praha-Újezd | 1 | 150 000 Kč |
| Type.Bo s.r.o. | 1 | 121 428 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 12 800 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 11 | 2 458 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 834 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 830 792 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 208 122 Kč |
| Nábytek | 2 | 193 795 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 118 650 Kč |
| IT Hardware | 1 | 99 184 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 93 178 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 84 095 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 72 600 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 12 800 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 1 | 1 274 400 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 4 | 993 592 Kč |
| Zdeněk Šmíd | 2 | 807 840 Kč |
| MultiBoard s.r.o. | 1 | 596 000 Kč |
| Aqua Sport Club s.r.o. | 2 | 581 100 Kč |
| Václav Holub | 3 | 472 384 Kč |
| Martin Rak | 2 | 366 703 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Ing. Jaroslav Volhejn | 2 | 286 700 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 208 122 Kč |
| Foxík.cz s.r.o. | 1 | 197 200 Kč |
| Martin Mrázek | 1 | 175 444 Kč |
| David Heteš | 1 | 170 000 Kč |
| GEOM AH, s.r.o. | 2 | 157 232 Kč |
| TAKTIK International s.r.o. , organizační složka | 1 | 150 615 Kč |
| Počítačová společnost, s.r.o. | 1 | 118 650 Kč |
| Lenka Michalíková | 1 | 114 625 Kč |
| Acoustic solution s.r.o. | 1 | 106 307 Kč |
| Nord-bus s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 99 736 Kč |
| Mironet.cz a.s. | 1 | 99 184 Kč |
| ZAYFERUS, o.p.s. | 1 | 97 865 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 94 058 Kč |
| Stavební a malířská,s.r.o. | 1 | 93 178 Kč |
| Jan Mrakeš | 1 | 87 009 Kč |
| CDAP s.r.o. | 1 | 84 170 Kč |
| POPROKAN s.r.o. | 1 | 84 095 Kč |
| Zdravotníci Plus s.r.o. | 1 | 77 880 Kč |
| ARIT s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Rita Rakipovová | 1 | 53 425 Kč |
| AR DELTA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 36 | 7 189 522 Kč |
| Dům dětí a mládeže Jižní Město | 1 | 830 792 Kč |
| Městská část Praha-Újezd | 1 | 150 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 12 800 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 3 255 690 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 1 136 698 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 760 957 Kč |
| IT Hardware | 2 | 489 000 Kč |
| IT | 2 | 373 800 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 239 217 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 91 077 Kč |
| Kancelář | 1 | 84 113 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 47 | 8 505 305 Kč |
| Dům dětí a mládeže Jižní Město | 1 | 760 957 Kč |
| MultiBoard s.r.o. | 1 | 298 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 220 000 Kč |
| Městská část Praha-Újezd | 1 | 150 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 018 079 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 838 470 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 159 228 Kč |
| IT Hardware | 6 | 1 151 850 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 143 363 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 761 961 Kč |
| Nábytek | 2 | 684 215 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 554 700 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 482 360 Kč |
| IT | 1 | 447 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 304 494 Kč |
| Kancelář | 1 | 162 934 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 147 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 141 688 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 94 850 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 76 230 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 51 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 48 | 10 673 512 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 711 400 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 143 363 Kč |
| Dům dětí a mládeže Jižní Město | 1 | 761 961 Kč |
| Type.Bo s.r.o. | 1 | 304 494 Kč |
| Městská část Praha 11 | 3 | 121 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 3 633 585 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 1 870 689 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 1 228 581 Kč |
| IT | 2 | 556 406 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 378 070 Kč |
| IT Hardware | 1 | 168 599 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 163 013 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 142 405 Kč |
| Kancelář | 1 | 127 039 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 115 979 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 100 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 12 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 2 | 1 215 760 Kč |
| CK Star Line - dětské pobyty s.r.o. | 1 | 1 019 304 Kč |
| MultiBoard s.r.o. | 4 | 735 500 Kč |
| NeurIT s.r.o. | 4 | 690 994 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 2 | 690 920 Kč |
| Vladimír Najman | 2 | 656 281 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 3 | 620 328 Kč |
| CK2 s.r.o. | 2 | 620 200 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 4 | 610 468 Kč |
| Aleš Toufar | 1 | 317 625 Kč |
| NetStores s.r.o. | 2 | 226 167 Kč |
| Maxpharma servis s.r.o. | 3 | 191 280 Kč |
| Aqua Sport Club s.r.o. | 1 | 171 000 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 2 | 170 098 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 1 | 168 599 Kč |
| Chráněná dílna TiRO Blansko s.r.o. | 1 | 163 013 Kč |
| Lázně Poděbrady, a.s. | 2 | 149 650 Kč |
| Z-WARE s.r.o. | 1 | 137 819 Kč |
| POPROKAN PAPÍR s.r.o. | 1 | 127 039 Kč |
| Typeco spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 114 646 Kč |
| Tomáš Machalínek | 1 | 108 576 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 107 932 Kč |
| Městská část Praha-Újezd | 1 | 100 000 Kč |
| Kärcher spol. s r. o. | 1 | 83 521 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 2 | 79 950 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 1 | 67 741 Kč |
| LIONS - školící středisko Nesuchyně, s.r.o. | 1 | 63 760 Kč |
| Jiří Ficnar | 1 | 58 325 Kč |
| Obec Nupaky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 46 | 8 731 521 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 493 682 Kč |
| Typeco spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 114 646 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 12 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 32 | 4 599 627 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 2 642 875 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 053 338 Kč |
| Nábytek | 2 | 898 323 Kč |
| Kancelář | 2 | 326 404 Kč |
| Odpady | 1 | 273 205 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 255 665 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 162 900 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 161 374 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 116 305 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 100 776 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 62 170 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 67 | 11 289 344 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 55 176 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 2 357 040 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 420 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 398 824 Kč |
| Nábytek | 1 | 342 676 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 243 618 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 216 831 Kč |
| Kancelář | 1 | 184 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 65 944 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 64 130 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 12 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CK Star Line - dětské pobyty s.r.o. | 2 | 1 147 500 Kč |
| Star Line - školy v přírodě, s.r.o. | 1 | 766 800 Kč |
| Pavla Kubíčková | 1 | 420 000 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 342 676 Kč |
| NeurIT s.r.o. | 2 | 336 944 Kč |
| Martin Rak | 1 | 250 130 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 1 | 245 880 Kč |
| Typeco spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 216 831 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 189 140 Kč |
| Aqua Sport Club s.r.o. | 2 | 175 000 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 167 600 Kč |
| Kleopatřiny lázně v Poděbradech s.r.o. | 1 | 120 870 Kč |
| Osvětová beseda, obecně prospěšná společnost | 1 | 120 000 Kč |
| Sportlines a.s. - středisko volného času | 1 | 86 000 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 3 | 76 130 Kč |
| Jan Mrakeš | 1 | 68 618 Kč |
| Hygienické potřeby s.r.o. | 1 | 65 944 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 53 000 Kč |
| TempoVit spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 21 | 4 772 933 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 64 130 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 12 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 1 142 283 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 570 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 540 945 Kč |
| Kancelář | 1 | 266 625 Kč |
| Telco | 1 | 227 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 74 690 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 64 856 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 62 170 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 12 000 Kč |
| Potraviny | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 1 | 570 000 Kč |
| Aqua Sport Club s.r.o. | 2 | 392 020 Kč |
| NeurIT s.r.o. | 2 | 328 795 Kč |
| Ing. Jaroslav Volhejn | 2 | 302 621 Kč |
| JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. | 1 | 273 205 Kč |
| Šiba s.r.o. | 1 | 271 244 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 267 740 Kč |
| Jan Šulák | 1 | 227 300 Kč |
| Zich a spol., s.r.o. | 1 | 218 466 Kč |
| SAMAT Čelákovice s.r.o. | 2 | 185 325 Kč |
| MANABAU s.r.o. | 1 | 181 569 Kč |
| Milan Kodytek | 1 | 167 450 Kč |
| Books & Books s.r.o. | 1 | 124 846 Kč |
| TAKTIK International s.r.o. , organizační složka | 1 | 104 330 Kč |
| Martin Rak | 1 | 74 690 Kč |
| Počítačová společnost, s.r.o. | 1 | 64 856 Kč |
| Petr Baštecký | 1 | 64 735 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 1 | 12 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| JAMA maso s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARON - CO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACTUS GASTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RTL CZECH spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| APETITTO - ŠNAJDR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RS maso CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BS FOOD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Čekal | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 31 | 3 819 191 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 12 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 3 602 864 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 811 920 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 548 300 Kč |
| Nábytek | 2 | 501 456 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 447 156 Kč |
| IT Hardware | 3 | 444 879 Kč |
| Kancelář | 2 | 186 606 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 48 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 4 | 3 538 864 Kč |
| GASTROART CZ, spol. s r.o. | 1 | 548 300 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 2 | 511 920 Kč |
| Aqua Sport Club s.r.o. | 2 | 395 000 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 310 889 Kč |
| RaenPol Invest s.r.o. v likvidaci | 1 | 300 000 Kč |
| PETONA CZECH s. r. o. | 1 | 293 676 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 207 780 Kč |
| INMAX Partners spol. s r.o. | 1 | 117 689 Kč |
| Městská část Praha-Újezd | 1 | 100 000 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 80 810 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 72 850 Kč |
| 1 | 68 917 Kč | |
| NeurIT s.r.o. | 1 | 53 180 Kč |
| Jan Mrakeš | 1 | 52 156 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 12 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 3 381 864 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 17 | 3 125 167 Kč |
| Městská část Praha-Újezd | 1 | 121 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 36 000 Kč |