Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené organizace.
| Založeno | 07.12.1994 |
| IČO | 61539881 |
| Datová schránka | yekemrh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 820 smluv za celkem 991 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
2,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 4 | 5 935 126 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 17 | 191 872 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 145 677 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| APPLIC s.r.o. | 1 | 5 530 260 Kč |
| UNISSA plus, SE | 1 | 404 866 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 22 | 337 549 Kč |
| Stavolib s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,31 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 223 219 975 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 133 177 991 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 2 058 934 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 950 110 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 254 584 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 249 671 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 211 629 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 205 700 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 189 668 Kč |
| Spoření a repo operace | 7 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 21 | 223 382 984 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 133 177 991 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 13 | 3 742 155 Kč |
| SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 623 947 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 53 | 541 637 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 175 208 Kč |
| HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERG-SERVIS a.s. | 2 | 210 906 025 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 77 | 138 260 938 Kč |
| Frýda stavby s.r.o. | 2 | 5 294 653 Kč |
| VARREA TECHNOLOGY s.r.o. | 1 | 3 081 870 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 2 058 934 Kč |
| Stavolib s.r.o. | 2 | 1 565 347 Kč |
| KODAP audit, s.r.o. | 1 | 205 700 Kč |
| Direct pojišťovna, a.s. | 1 | 140 079 Kč |
| Frank Bold Society, z.s. | 1 | 51 000 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Arbesova 30, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Švédská 14, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 991 250 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 536 842 Kč |
| Energie | 2 | 2 642 510 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 30 | 623 791 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 426 762 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 205 700 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 92 172 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 60 500 Kč |
| Spoření a repo operace | 65 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 12 | 20 660 087 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 3 | 5 376 166 Kč |
| Základní škola, Jablonec nad Nisou, Liberecká 1734/31, příspěvková organizace | 1 | 4 991 250 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 66 | 867 695 Kč |
| Jablonecká dopravní a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 80 | 26 579 531 Kč |
| Fotbalová akademie Jablonec, z.s. | 2 | 5 170 466 Kč |
| KODAP audit, s.r.o. | 1 | 205 700 Kč |
| Jablonecká dopravní a.s. | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,46 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,93 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 112 | 265 168 592 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 56 | 1 102 206 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 776 439 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 431 002 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 352 110 Kč |
| Energie | 3 | 273 702 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 226 270 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 83 050 Kč |
| Telco | 5 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 39 | 188 528 625 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 86 | 42 806 223 Kč |
| Domov důchodců Jablonecké paseky, příspěvková organizace | 2 | 32 150 000 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace | 1 | 3 886 900 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 65 | 1 286 361 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 960 000 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Husova 3, příspěvková organizace | 1 | 259 182 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Kultura Jablonec, p. o. | 1 | 0 Kč |
| SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městská knihovna Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
92 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 68,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 3 | 127 173 954 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 38 | 78 783 899 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 3 621 772 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 357 080 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 093 671 Kč |
| Energie | 4 | 957 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 877 250 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 9 | 605 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 74 | 0 Kč |
| Telco | 47 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radomila Loubalová | 3 | 127 173 954 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 127 | 85 382 031 Kč |
| AUTOHOFI, společnost s ručením omezeným | 2 | 2 357 080 Kč |
| 1 | 72 561 Kč | |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 64,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,77 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 33 | 1 084 600 366 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 36 300 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 15 | 17 962 242 Kč |
| Energie | 3 | 5 966 183 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 262 605 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 424 710 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 103 092 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 25 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 8 | 36 906 210 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 9 | 17 885 334 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 5 196 883 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 929 855 Kč |
| SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 527 300 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Palackého 37, příspěvková organizace | 2 | 422 000 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 332 750 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 319 802 Kč |
| Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 25 | 0 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Švédská 14, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radomila Loubalová | 1 | 36 300 000 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 45 | 25 613 924 Kč |
| Horák Electronic, s.r.o. | 1 | 424 710 Kč |
| KODAP audit, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| a-net Liberec s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Slunečná 9, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
40 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 86,96 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 34 | 1 307 791 634 Kč |
| Energie | 1 | 4 726 587 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 106 707 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 307 088 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 199 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 640 721 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 35 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 4 726 587 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 1 947 809 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 1 681 997 Kč |
| Kultura Jablonec, p. o. | 1 | 1 199 000 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 7 | 424 710 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 33 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 40 | 9 980 103 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| a-net Liberec s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Radomila Loubalová | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
74 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 4 | 5 303 676 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 4 556 334 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 517 340 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 70 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 3 | 9 860 009 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 17 | 269 225 Kč |
| Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace | 1 | 133 100 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 58 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 63 | 9 993 109 Kč |
| KODAP audit, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Ing. Radek Vanko, Ph.D. | 1 | 87 725 Kč |
| IZOSTAV, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| MND a.s. | 2 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 12 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 17 | 28 974 176 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 41 | 11 527 912 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 8 922 540 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 41 | 8 005 360 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 33 | 6 114 144 Kč |
| Energie | 1 | 4 392 409 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 085 378 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 790 147 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 114 837 Kč |
| Právní služby | 17 | 76 230 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 26 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 29 | 9 489 577 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 4 392 409 Kč |
| Státní muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou | 1 | 1 085 378 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 6 | 1 027 821 Kč |
| Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 25 | 6 505 608 Kč |
| PZ MONT s.r.o. | 2 | 213 733 Kč |
| TEP Jablonec, spol. s r.o. | 1 | 191 843 Kč |
| MAKAK climbing s.r.o. | 1 | 85 231 Kč |
| SW & N s.r.o. | 1 | 76 230 Kč |
| IZOSTAV, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| KODAP audit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ENESA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 11 | 0 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Radek Vanko, Ph.D. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 96,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 540 | 13 807 972 Kč |
| Energie | 7 | 4 818 855 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 4 818 855 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 20 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 10 | 4 818 855 Kč |
| KOMERČNÍ BANKA a.s. | 1 | 0 Kč |
| ENESA a.s. | 1 | 0 Kč |
| CRESTYL properties s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LAMA energy a.s. | 1 | 0 Kč |
| MND a.s. | 3 | 0 Kč |
| PZ MONT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ELMAKO-DUBŇANY s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 0 Kč |
| TEP Jablonec, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |