Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Václav Vogeltanz
změna 01.08.2019
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61750972 |
| Datová schránka | dxmgjwj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 113 smluv za celkem 65 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELESTAV MONT s.r.o. | 1 | 617 213 Kč |
| The British Council - pobočka Česká republika | 2 | 601 200 Kč |
| Ing. Jaroslav Holeček | 1 | 114 829 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 83 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 4 | 1 333 242 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 83 490 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 394 496 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 522 105 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 391 738 Kč |
| IT Hardware | 1 | 97 490 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 80 707 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 71 050 Kč |
| Energie | 2 | 60 697 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 1 | 7 193 450 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 1 | 1 201 046 Kč |
| Alteris s.r.o. | 5 | 1 128 000 Kč |
| Adestik s.r.o. | 1 | 391 738 Kč |
| The British Council - pobočka Česká republika | 1 | 326 700 Kč |
| SPORT SERVICE, spol. s r.o. | 3 | 206 215 Kč |
| Ing. Jaroslav Holeček | 1 | 192 088 Kč |
| Jindřich Rejšek | 1 | 187 890 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 3 | 141 404 Kč |
| KINETIC KT spol. s r.o. | 1 | 97 490 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 95 033 Kč |
| Jiří Majer | 1 | 92 737 Kč |
| INTERIER GROUP s.r.o. | 1 | 79 613 Kč |
| BRIDGE PUBLISHING HOUSE, SE | 1 | 71 050 Kč |
| Jaroslav Smola | 1 | 67 012 Kč |
| LINAKO Klatovy s.r.o. | 1 | 62 920 Kč |
| Ing. Nikolaj Jordanov | 1 | 62 376 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 23 | 11 455 357 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 80 707 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 60 697 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 251 689 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 659 465 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 600 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 239 580 Kč |
| IT Hardware | 1 | 129 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FLEA s.r.o. | 1 | 2 257 775 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 1 | 993 913 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 600 000 Kč |
| Alteris s.r.o. | 1 | 536 600 Kč |
| Data-Ing, s.r.o. | 2 | 499 609 Kč |
| KINETIC KT spol. s r.o. | 1 | 129 437 Kč |
| Jindřich Rejšek | 1 | 122 865 Kč |
| Ing. Jaroslav Holeček | 1 | 71 916 Kč |
| DronPro s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 10 | 4 612 116 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 600 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 1 233 751 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 054 618 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 842 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 211 573 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 61 235 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KINETIC KT spol. s r.o. | 1 | 1 153 851 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 1 | 1 054 618 Kč |
| Alteris s.r.o. | 3 | 683 245 Kč |
| SPORT SERVICE, spol. s r.o. | 4 | 300 695 Kč |
| Ing. Jaroslav Holeček | 4 | 147 650 Kč |
| The British Council - pobočka Česká republika | 1 | 133 650 Kč |
| Jaroslav Smola | 1 | 129 898 Kč |
| Jiří Majer | 1 | 81 675 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 80 707 Kč |
| První písecký velkoobchod, spol. s r. o. | 1 | 61 235 Kč |
| Jindřich Rejšek | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 19 | 3 746 517 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 80 707 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 9 | 4 800 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 691 128 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 755 760 Kč |
| IT Hardware | 1 | 107 450 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 80 707 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KRUML - POZEMNÍ STAVBY s.r.o. | 1 | 1 691 128 Kč |
| Alteris s.r.o. | 3 | 624 600 Kč |
| 1 | 131 160 Kč | |
| KINETIC KT spol. s r.o. | 1 | 107 450 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 2 | 80 707 Kč |
| DŘEVOKUP, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 7 | 2 554 338 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 80 707 Kč |
| Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 187 828 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 83 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KRUML - POZEMNÍ STAVBY s.r.o. | 1 | 1 622 092 Kč |
| Data-Ing, s.r.o. | 1 | 565 736 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 242 000 Kč |
| Ing. Jaroslav Holeček | 1 | 101 156 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 83 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 4 | 2 530 984 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 83 023 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 078 577 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 590 205 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 99 994 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 91 234 Kč |
| IT | 17 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 2 | 1 169 811 Kč |
| FINAL KOM s.r.o. | 1 | 590 205 Kč |
| Václav Fiala | 1 | 99 994 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| HITEL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 078 577 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 6 | 690 200 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 91 234 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 015 461 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 937 660 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 756 855 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 568 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 234 498 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILBA-Elstav s.r.o. | 2 | 9 591 911 Kč |
| Anton Tumašenko | 1 | 1 937 660 Kč |
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 2 | 1 065 405 Kč |
| BLUEFISH BUILDING s.r.o. | 2 | 568 700 Kč |
| HITEL s.r.o. | 2 | 292 780 Kč |
| Ing. Drahoslav Koura | 1 | 115 000 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 2 | 51 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 10 | 13 571 456 Kč |
| Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace | 1 | 51 324 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 41 | 17 993 820 Kč |
| IT Hardware | 49 | 15 955 326 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 14 398 530 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 33 | 2 685 368 Kč |
| Kancelář | 1 | 197 278 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 55 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kypta - Stavoservis s.r.o. | 1 | 14 108 130 Kč |
| KINETIC KT spol. s r.o. | 1 | 1 534 316 Kč |
| Adestik s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Jiří Křišťan | 1 | 197 278 Kč |
| Petr Koura, DiS. | 1 | 55 000 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Smola | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 6 | 16 185 124 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 161 | 30 386 640 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 41 | 10 325 050 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 355 740 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 69 482 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLUEFISH BUILDING s.r.o. | 1 | 355 740 Kč |
| Dušan Malenka | 1 | 284 910 Kč |
| Cestovní kancelář BUS TOUR - FOLTÝNOVÁ s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| iStyle CZ, s.r.o. | 1 | 101 110 Kč |
| Distribuce učebnic s.r.o. | 1 | 86 630 Kč |
| Jindřich Rejšek | 1 | 69 482 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Smola | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 8 | 1 047 872 Kč |