Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.02.1995 |
| IČO | 62302370 |
| Datová schránka | 7572bvy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 234 smluv za celkem 200 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 192 859 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 96 | 6 396 726 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 726 484 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 646 760 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 569 305 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 302 379 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 192 859 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 111 | 8 955 513 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 24 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 7 582 476 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 1 705 135 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 25 817 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 7 | 4 890 017 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 9 | 1 527 485 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 4 | 1 311 791 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 740 838 Kč |
| Technické služby, a.s. Slezská Ostrava | 1 | 121 547 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 26 | 32 791 678 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 6 | 121 000 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 21 007 851 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 16 064 398 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 6 078 604 Kč |
| Odpady | 1 | 301 290 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 13 | 22 600 017 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 6 | 13 645 470 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 4 | 2 510 508 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 2 420 000 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 3 | 2 315 000 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 2 | 602 580 Kč |
| Technické služby, a.s. Slezská Ostrava | 1 | 104 191 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 35 | 44 197 766 Kč |
| Skanska Asfalt s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 13 | 19 413 479 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 6 445 349 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 13 | 19 413 479 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 3 630 000 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 2 | 2 799 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 1 631 003 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 241 999 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 25 | 27 775 980 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 8 222 272 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 6 292 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 15 | 5 686 928 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 6 292 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 15 | 5 686 928 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 4 840 000 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 3 | 2 689 750 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 992 522 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 26 | 20 501 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 5 408 702 Kč |
| Písky a jíly | 4 | 2 204 417 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 1 063 561 Kč |
| Odpady | 1 | 64 469 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 3 | 4 198 702 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 1 963 627 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 210 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 7 | 1 063 561 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 728 435 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 2 | 305 259 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 22 | 11 284 584 Kč |
| Skanska Asfalt s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 420 000 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 2 703 969 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 1 503 056 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 241 999 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 2 703 969 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 3 | 2 247 520 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 6 | 1 503 056 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 210 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 460 148 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 241 999 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 21 | 11 996 692 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 431 165 Kč |
| Písky a jíly | 7 | 6 514 573 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 2 471 931 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 7 260 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 9 | 6 734 230 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 5 896 935 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 5 | 2 471 931 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 2 401 935 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 4 | 398 267 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 7 260 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 25 | 17 910 558 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 945 940 Kč |
| Odpady | 21 | 4 248 794 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 2 626 811 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 264 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 5 | 6 272 997 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 6 | 2 626 811 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 4 | 274 603 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 21 | 11 656 121 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 135 | 123 223 867 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 4 419 828 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 4 007 078 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 212 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 9 | 4 781 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 | 4 419 828 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 3 375 186 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 529 375 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 293 123 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 164 301 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 66 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILASFALT s.r.o. | 23 | 14 318 513 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 145 200 Kč |