Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Monika Bouchalová
změna 01.08.2025
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 62331558 |
| Datová schránka | nccfxj7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 147 smluv za celkem 90 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
24,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 12 100 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 90 749 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 68 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 5 | 12 155 000 Kč |
| DigiDay Czech s.r.o. | 3 | 158 992 Kč |
| SNĚŽNÍK, a.s. | 1 | 108 000 Kč |
| Visi-on plus, s.r.o. | 1 | 98 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 12 100 000 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 5 | 365 795 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 55 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 504 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 452 916 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 228 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 151 470 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 142 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 1 | 1 546 853 Kč |
| Ing. Petra Kantorová | 1 | 504 000 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 2 | 335 154 Kč |
| Alan Wayne Jannett | 1 | 228 000 Kč |
| ELPOLS STAVBY s.r.o. | 1 | 211 410 Kč |
| Radim Nášel | 1 | 151 470 Kč |
| Marcela Onderková | 1 | 142 100 Kč |
| Peandre s.r.o. | 1 | 130 000 Kč |
| SNĚŽNÍK, a.s. | 1 | 70 000 Kč |
| Josef Hrůza | 1 | 67 200 Kč |
| Václav Turčín | 2 | 60 816 Kč |
| Petr Heš | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 13 | 1 950 150 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 546 853 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 15 943 626 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 49 | 3 368 349 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 040 097 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 049 902 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 546 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 180 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 90 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 64 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 7 | 17 143 528 Kč |
| FATRA - Stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. | 2 | 2 040 097 Kč |
| ROAD Group v.o.s. | 1 | 1 190 373 Kč |
| Marcela Onderková | 1 | 250 000 Kč |
| Alan Wayne Jannett | 1 | 180 000 Kč |
| Peandre s.r.o. | 2 | 150 000 Kč |
| KRALIČÁK s.r.o. | 1 | 96 000 Kč |
| Petr Rainoch | 1 | 90 000 Kč |
| Radim Nášel | 1 | 86 706 Kč |
| 1 | 71 900 Kč | |
| Michal Giža | 1 | 64 000 Kč |
| Petr Heš | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 15 943 626 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 13 | 4 269 076 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 049 902 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 150 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 11 045 630 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 299 445 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 517 360 Kč |
| Právní služby | 1 | 192 245 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 174 280 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 91 960 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 90 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 76 908 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 9 | 11 980 155 Kč |
| Ing. Šárka Herdová | 1 | 418 200 Kč |
| Marcela Onderková | 1 | 347 760 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 264 990 Kč |
| VB mont s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 192 245 Kč |
| SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. | 1 | 173 659 Kč |
| ASAP Management CZ s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Peandre s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 91 960 Kč |
| Jiří Vehovský | 1 | 90 000 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 76 908 Kč |
| Alena Pavlíčková | 1 | 54 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 11 045 630 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 11 | 1 946 322 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 881 245 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 53 280 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 4 668 180 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 103 852 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 223 540 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 210 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 184 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 6 | 5 982 032 Kč |
| Alena Pavlíčková | 1 | 223 540 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 184 900 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 142 720 Kč |
| Allegro Retail a.s. | 1 | 92 450 Kč |
| VB mont s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 80 002 Kč |
| Ing. Oldřich Horáček | 1 | 62 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 4 668 180 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 103 852 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 6 | 785 947 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 210 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 135 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 2 | 364 900 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 77 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 229 900 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 135 000 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 1 | 77 888 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 7 | 10 892 420 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 1 765 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 707 398 Kč |
| Kancelář | 1 | 134 213 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 86 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 11 | 12 829 718 Kč |
| TEROM s.r.o. | 1 | 134 213 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 86 145 Kč |
| Ing. Antonín Kycik | 1 | 86 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 7 | 10 892 420 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 707 398 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 3 | 306 358 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 229 900 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 49 | 6 140 130 Kč |
| Finance | 1 | 336 000 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 296 450 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 105 696 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 65 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 15 | 402 146 Kč |
| TEROM s.r.o. | 1 | 344 850 Kč |
| Ing. Šárka Herdová | 1 | 336 000 Kč |
| Relax Point Hynčice s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 5 | 745 850 Kč |
| Statutární město Havířov | 13 | 296 450 Kč |
| Městské kulturní středisko Havířov | 1 | 105 696 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 146 | 124 895 786 Kč |
| Stavebnictví | 49 | 49 093 482 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 6 224 240 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 156 350 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 127 050 Kč |
| Telco | 25 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 19 | 7 392 752 Kč |
| Karel Mateřánka | 1 | 156 350 Kč |
| VB mont s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 131 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 6 224 240 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 041 462 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 2 | 287 506 Kč |
| Statutární město Havířov | 11 | 127 050 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 747 | 27 877 110 Kč |
| Školení a kurzy | 49 | 10 235 250 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 4 668 180 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 25 | 1 637 827 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 4 668 180 Kč |
| Ostravská univerzita | 3 | 2 090 010 Kč |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 3 | 75 129 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 3 630 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |