Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vlastimil Charvát
změna 01.08.2024
| Založeno | 16.12.1994 |
| IČO | 62331566 |
| Datová schránka | pm7e83h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 152 smluv za celkem 81 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 5 422 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 400 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 1 | 5 422 500 Kč |
| VALPET INVEST s.r.o. | 1 | 1 751 608 Kč |
| Ing. Věra Adamčíková | 1 | 465 000 Kč |
| A21 Holidays s.r.o. | 2 | 400 400 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 145 761 Kč |
| BOZP pro Vás s.r.o. | 1 | 46 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 7 | 8 231 768 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 21 839 532 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 981 153 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 561 666 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 413 094 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 258 478 Kč |
| Nábytek | 1 | 169 136 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 133 100 Kč |
| Kancelář | 1 | 66 792 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 91 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 2 | 21 839 532 Kč |
| Eurodesign Wood s.r.o. | 3 | 606 053 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 2 | 479 886 Kč |
| KompIT, s.r.o. | 1 | 417 087 Kč |
| Stavby Zdražila s.r.o. | 2 | 383 263 Kč |
| Mgr. Radim Valuštík | 2 | 375 100 Kč |
| MABIL MOBIL s.r.o. | 1 | 258 478 Kč |
| KÜBL - STOLAŘSTVÍ s.r.o. | 1 | 178 404 Kč |
| Hilbert projekty s.r.o. | 1 | 169 136 Kč |
| Jan Kupec | 1 | 133 100 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 2 | 109 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 16 | 24 840 039 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 109 000 Kč |
| Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace | 1 | 91 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 25 | 1 920 150 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 532 575 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 479 299 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 326 942 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 278 300 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 233 492 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 174 240 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Šárka Herdová | 1 | 595 320 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| Stavby Zdražila s.r.o. | 1 | 345 603 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 2 | 338 619 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 317 142 Kč |
| Eurodesign Wood s.r.o. | 2 | 233 492 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| KompIT, s.r.o. | 1 | 159 381 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 133 696 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 109 075 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 3 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 14 | 3 047 869 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 3 | 14 520 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 50 | 12 876 493 Kč |
| Nábytek | 25 | 4 603 554 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 806 105 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 770 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 640 422 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 471 451 Kč |
| IT Hardware | 3 | 448 904 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 406 560 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 379 698 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 335 896 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 5 | 3 576 105 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 544 285 Kč |
| Eurodesign Wood s.r.o. | 1 | 406 560 Kč |
| Stavby Zdražila s.r.o. | 1 | 338 182 Kč |
| Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o. | 1 | 335 896 Kč |
| KompIT, s.r.o. | 1 | 230 136 Kč |
| AREVAL s.r.o. | 2 | 218 768 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Painting solution s.r.o. | 1 | 178 342 Kč |
| Stanislav Cieslar | 1 | 133 269 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 94 683 Kč |
| Ing. Kateřina Swiątková | 1 | 84 700 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 74 793 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 21 | 18 848 222 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 806 105 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 770 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 25 | 8 083 226 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 764 387 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 546 512 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 366 300 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 304 158 Kč |
| IT Hardware | 1 | 222 035 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 180 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 79 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 2 | 1 843 887 Kč |
| Magdalena Fűrsterová | 1 | 366 300 Kč |
| Stavby Zdražila s.r.o. | 2 | 348 822 Kč |
| Mgr. Radim Valuštík | 2 | 304 158 Kč |
| MTL spol. s r.o. | 1 | 236 618 Kč |
| KompIT, s.r.o. | 1 | 222 035 Kč |
| Stanislav Cieslar | 1 | 197 690 Kč |
| Lukáš Gwuzd | 1 | 189 427 Kč |
| Hello language centre s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 110 481 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 11 | 2 155 531 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 764 387 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 79 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 25 | 10 155 956 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 528 692 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 51 | 5 927 790 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 286 952 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 180 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 133 380 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 85 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MADT a.s. | 1 | 5 986 497 Kč |
| ATRIS, s.r.o. | 3 | 700 590 Kč |
| Stavby Zdražila s.r.o. | 2 | 542 195 Kč |
| Jiří Slavík | 1 | 286 952 Kč |
| Aleš Paździora s.r.o. | 1 | 241 700 Kč |
| Hello language centre s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| Petr Pěgřimek | 1 | 133 380 Kč |
| MTB Group Mrózek s.r.o. | 1 | 99 220 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 1 | 85 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 13 | 8 435 192 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 85 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 927 793 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 590 601 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 312 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 90 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 83 200 Kč |
| IT | 1 | 77 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 590 601 Kč |
| Stanislav Cieslar | 1 | 498 944 Kč |
| Lukáš Gwuzd | 1 | 189 341 Kč |
| INVART servis s. r. o. | 1 | 184 127 Kč |
| Stavby Zdražila s.r.o. | 1 | 151 438 Kč |
| Sewer system stav s.r.o. | 1 | 93 285 Kč |
| Hello language centre s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 1 | 83 200 Kč |
| REFOTAL s.r.o. | 1 | 78 529 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 77 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 11 | 2 266 067 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 83 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 241 | 32 939 317 Kč |
| IT | 25 | 2 078 550 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 839 452 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 937 533 Kč |
| IT Hardware | 1 | 499 851 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 193 513 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 107 690 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 72 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 10 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 7 | 1 957 442 Kč |
| Stanislav Cieslar | 2 | 603 354 Kč |
| ha-vel family s.r.o. | 1 | 499 851 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 2 | 322 223 Kč |
| Ing. Šárka Herdová | 1 | 319 200 Kč |
| RADIUS - H, s.r.o. | 1 | 241 305 Kč |
| Jiří Slavík | 1 | 193 513 Kč |
| Stavby Zdražila s.r.o. | 1 | 169 459 Kč |
| Lukáš Gwuzd | 1 | 92 874 Kč |
| Hello language centre s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 12 | 2 604 379 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 839 452 Kč |
| Statutární město Havířov | 6 | 117 990 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 145 | 1 002 768 768 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 667 454 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 312 664 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 229 303 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 104 060 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 80 724 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 72 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 20 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIUS - H, s.r.o. | 1 | 489 523 Kč |
| Mgr. Radim Valuštík | 2 | 312 664 Kč |
| Jiří Slavík | 1 | 229 303 Kč |
| HAWLIK & sons, s.r.o. | 1 | 177 931 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 5 | 124 660 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 110 957 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 80 724 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 9 | 1 473 702 Kč |
| Statutární město Havířov | 5 | 124 660 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 554 | 267 681 903 Kč |
| IT Hardware | 121 | 28 684 599 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 196 | 26 473 481 Kč |
| Dary a dotace | 314 | 11 144 010 Kč |
| Čisticí výrobky | 49 | 3 557 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 74 | 776 184 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 585 640 Kč |
| Instalace domovních rozvodů, s.r.o. | 1 | 545 819 Kč |
| Václav Ciminga | 1 | 246 453 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 6 | 203 010 Kč |
| Ing. Vítězslav Stavař | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Radim Valuštík | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 10 | 1 450 512 Kč |
| Statutární město Havířov | 3 | 130 410 Kč |