Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 62502646 |
| Datová schránka | er73vcz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1228 smluv za celkem 149 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 923 543 Kč |
| Zemědělství | 28 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 3 887 962 Kč |
| Wotan Forest, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 66 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 4 | 4 654 975 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 740 623 Kč |
| Zemědělství | 85 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 121 | 4 654 975 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 2 740 623 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 16 081 045 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 385 400 Kč |
| Zemědělství | 75 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 0 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 0 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tábor | 2 | 16 081 045 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 385 400 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 110 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
115 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 436 400 Kč |
| Zemědělství | 104 | 3 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 863 454 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 70 259 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 13 | 0 Kč |
| Odpady | 12 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 156 | 3 879 854 Kč |
| Město Tábor | 2 | 3 000 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 786 491 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 70 259 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
136 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 95,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,40 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 31 376 425 Kč |
| Zemědělství | 103 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 3 | 0 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tábor | 4 | 31 376 425 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 139 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
139 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 10 314 062 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 3 662 789 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 1 690 772 Kč |
| Pojišťovací služby | 78 | 772 845 Kč |
| Zemědělství | 102 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 34 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tábor | 5 | 10 314 062 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 3 662 789 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 142 | 1 690 772 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
140 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 89,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 8 181 021 Kč |
| Osobní vozidla | 45 | 4 844 945 Kč |
| Zemědělství | 123 | 1 133 165 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 100 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 152 | 6 857 379 Kč |
| Město Tábor | 2 | 4 500 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 2 728 712 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 73 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
95 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 74,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 11 452 247 Kč |
| Zemědělství | 95 | 8 097 386 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 395 250 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 111 516 Kč |
| Paliva a oleje | 111 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 100 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 56 | 0 Kč |
| Kancelář | 23 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tábor | 5 | 11 452 247 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 120 | 6 763 771 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 | 2 678 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 395 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
80 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 87,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 155 | 111 471 121 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 11 463 473 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 2 505 973 Kč |
| Zemědělství | 64 | 1 934 259 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 201 701 Kč |
| Energie | 67 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tábor | 1 | 11 463 473 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 87 | 6 434 185 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 2 075 248 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
47 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 65,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 221 | 887 627 722 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 825 373 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 2 144 133 Kč |
| Zemědělství | 44 | 1 933 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 69 | 6 765 858 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 1 418 738 Kč |