Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vratislav Ulrich
změna 13.02.2025
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 62537661 |
| Datová schránka | i5gmq92 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 386 smluv za celkem 77 mil. Kč;
31 smluv má zásadní nedostatek;
6,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 276 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 4 | 330 761 Kč |
| Jakub Klabouch | 2 | 287 080 Kč |
| Jana Hrabačková | 1 | 229 449 Kč |
| Radek Pfudl | 1 | 147 700 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 117 641 Kč |
| EMK elektromontáže s.r.o. | 1 | 103 654 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 62 482 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 1 | 52 311 Kč |
| KONTIS Praha s.r.o. | 1 | 13 654 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 9 | 1 013 971 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 276 421 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 54 340 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 2 883 677 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 301 677 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 247 788 Kč |
| IT | 2 | 131 828 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 114 344 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 113 391 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 112 482 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 107 075 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 52 | 10 079 422 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 247 788 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 4 | 4 840 344 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 3 465 440 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 033 825 Kč |
| Nábytek | 2 | 2 751 288 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 539 827 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 115 136 Kč |
| Kancelář | 1 | 825 849 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 357 423 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 297 173 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 188 608 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 103 503 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 70 | 25 467 496 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,84 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 2 302 553 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 732 720 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 429 326 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 187 393 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 187 393 Kč |
| IT | 16 | 1 085 591 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 273 314 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 262 400 Kč |
| Nábytek | 3 | 157 096 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 144 618 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 139 041 Kč |
| Odpady | 1 | 105 294 Kč |
| Energie | 1 | 99 220 Kč |
| Kancelář | 1 | 96 026 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 91 930 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 45 | 12 329 943 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 270 400 Kč |
| Envicentrum PROUD | 2 | 139 041 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 1 260 120 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 780 317 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 415 196 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 248 431 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 103 503 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 90 769 Kč |
| Nábytek | 1 | 82 520 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 64 377 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 1 175 345 Kč |
| Radek Matásek | 2 | 478 631 Kč |
| Zdeněk Matuška | 2 | 419 345 Kč |
| Montela s.r.o. | 1 | 296 571 Kč |
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 3 | 281 648 Kč |
| Edufor s.r.o. | 1 | 248 431 Kč |
| Daniel MÜLLER | 1 | 209 505 Kč |
| Pavel Vaniš | 1 | 174 630 Kč |
| Bohemia Promotion & Production s.r.o. | 2 | 172 057 Kč |
| Martin Henyš | 1 | 149 133 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 148 975 Kč |
| MANE STAVEBNÍ s.r.o. | 1 | 119 246 Kč |
| DUDYSTAV s.r.o. | 1 | 107 157 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 96 774 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 1 | 96 774 Kč |
| Prusa Research a.s. | 1 | 93 465 Kč |
| iSolutions Systems, s.r.o. | 1 | 90 769 Kč |
| Jana Hrabačková | 1 | 89 665 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 84 775 Kč |
| EMK elektromontáže s.r.o. | 1 | 71 780 Kč |
| PRAKTIKUM s. r. o. | 1 | 67 007 Kč |
| KARKO, výrobní družstvo | 1 | 64 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 31 | 5 982 356 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 221 648 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 60 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 19,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 12 617 621 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 684 690 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 270 217 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 218 369 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 86 844 Kč |
| Nábytek | 1 | 68 772 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 21 162 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DUDYSTAV s.r.o. | 9 | 1 414 341 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 2 | 317 334 Kč |
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 2 | 222 214 Kč |
| Michal Klimeš | 2 | 194 621 Kč |
| Radek Matásek | 1 | 192 632 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 146 906 Kč |
| Pavel Vaniš | 1 | 145 595 Kč |
| CHRANO s.r.o. v likvidaci | 1 | 131 046 Kč |
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 3 | 98 360 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 98 357 Kč |
| Zdeněk Matuška | 1 | 86 844 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 2 | 73 500 Kč |
| OSAM TRADE s.r.o. | 1 | 71 305 Kč |
| Sdružení POMOC, z.s. | 1 | 68 772 Kč |
| 1 | 65 000 Kč | |
| Mgr. Jan Tvrz | 1 | 64 856 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 21 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 28 | 3 314 485 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 98 360 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 51 | 63 655 791 Kč |
| Pojišťovací služby | 93 | 8 057 446 Kč |
| Energie | 8 | 788 768 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 593 225 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 538 579 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 249 706 Kč |
| Nábytek | 1 | 199 737 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 100 322 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 96 364 Kč |
| Kancelář | 1 | 65 554 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 61 710 Kč |
| Služby závodních jídelen | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 4 | 616 266 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 2 | 497 781 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 398 067 Kč |
| Pavel Vaniš | 2 | 319 690 Kč |
| DUDYSTAV s.r.o. | 4 | 301 123 Kč |
| BEMOS CB s.r.o. | 3 | 278 583 Kč |
| Michal Klimeš | 1 | 239 103 Kč |
| HESPERIA s.r.o. | 1 | 226 860 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 199 737 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 199 378 Kč |
| Martin Henyš | 1 | 129 000 Kč |
| Jana Hrabačková | 1 | 121 644 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 120 395 Kč |
| Domeček plný koleček, z. s. | 1 | 100 322 Kč |
| Radek Matásek | 2 | 96 364 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 94 228 Kč |
| Zdeněk Matuška | 2 | 69 369 Kč |
| 1. sociální družstvo VLNA | 1 | 65 554 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 65 201 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 48 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 29 | 3 632 984 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 538 579 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 77 687 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 58 | 23 025 873 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 36 | 9 040 881 Kč |
| Práce při dokončování budov | 51 | 6 556 939 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 43 | 4 149 611 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 018 636 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 546 326 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 323 389 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 312 476 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 4 | 858 802 Kč |
| STUDENT AGENCY k.s. | 1 | 515 000 Kč |
| DUDYSTAV s.r.o. | 4 | 375 334 Kč |
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 4 | 358 875 Kč |
| Zdeněk Matuška | 2 | 333 986 Kč |
| Pavel Vaniš | 2 | 238 663 Kč |
| EMK elektromontáže s.r.o. | 1 | 213 000 Kč |
| Radek Matásek | 2 | 208 389 Kč |
| DUKO s.r.o. | 1 | 205 383 Kč |
| Montela s.r.o. | 1 | 135 643 Kč |
| HESPERIA s.r.o. | 1 | 133 700 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 87 057 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 1 | 53 434 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Aleš Havlík | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 23 | 2 858 464 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 546 326 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 | 1 | 312 476 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,42 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 101 | 43 068 915 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 783 517 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 545 284 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 469 905 Kč |
| Kancelář | 2 | 304 668 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DUDYSTAV s.r.o. | 5 | 778 125 Kč |
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 15 | 545 284 Kč |
| Pavel Vaniš | 2 | 322 713 Kč |
| Radek Matásek | 2 | 320 411 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 304 668 Kč |
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 1 | 225 698 Kč |
| Michal Klimeš | 2 | 220 762 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 176 114 Kč |
| EMK elektromontáže s.r.o. | 1 | 162 523 Kč |
| Zdeněk Matuška | 1 | 131 268 Kč |
| DUKO s.r.o. | 2 | 123 181 Kč |
| HESPERIA s.r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| Bohemia Promotion & Production s.r.o. | 1 | 81 242 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 0 Kč |
| DANSEN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 23 | 2 930 705 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 545 284 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 12 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 38 | 9 514 187 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 15 | 1 340 208 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 15 | 1 237 905 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 250 275 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 105 699 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 74 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vaniš | 3 | 561 576 Kč |
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 2 | 514 892 Kč |
| DRUTĚVA, výrobní družstvo | 2 | 391 342 Kč |
| Zdeněk Matuška | 3 | 336 583 Kč |
| DUDYSTAV s.r.o. | 2 | 315 904 Kč |
| D.I.M. spol. s r.o. | 2 | 290 254 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 221 863 Kč |
| Radek Matásek | 2 | 170 724 Kč |
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 98 636 Kč |
| ZM Servis, spol. s r.o. | 1 | 95 832 Kč |
| HESPERIA s.r.o. | 1 | 94 579 Kč |
| Jan Míka | 1 | 78 166 Kč |
| Projektservis Třeboň s.r.o. | 1 | 74 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice | 20 | 2 729 874 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 514 892 Kč |