Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 29.08.2001 |
| IČO | 62537709 |
| Datová schránka | 5ikky4n |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 136 smluv za celkem 18 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 590 146 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 107 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INKOMO VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. | 1 | 278 446 Kč |
| Martin Toncar | 1 | 277 225 Kč |
| SALMON-GASTRO s.r.o. | 1 | 151 965 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 129 470 Kč |
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 1 | 107 000 Kč |
| TOYPEX s.r.o. | 1 | 52 358 Kč |
| Zdeněk Jindra | 1 | 32 311 Kč |
| Martin Sýkora | 1 | 99 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 7 | 921 875 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 107 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 14 | 2 051 182 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 375 621 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 120 988 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 84 481 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 5 808 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zem-Bau Building & Engineering s.r.o. | 8 | 851 102 Kč |
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 1 | 609 840 Kč |
| SALMON-GASTRO s.r.o. | 3 | 492 672 Kč |
| Gastro Hygiena CB s.r.o. | 1 | 207 000 Kč |
| Tomáš Pokorný | 1 | 181 461 Kč |
| Podlahy Bican s.r.o. | 2 | 115 237 Kč |
| Zdeněk Jindra | 1 | 114 073 Kč |
| SEVT, a. s. | 1 | 84 481 Kč |
| Martin Sýkora | 1 | 59 411 Kč |
| TOPWET s.r.o. | 1 | 5 808 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 21 | 2 111 245 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 609 840 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 18 | 1 845 825 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 375 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 1 | 566 280 Kč |
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 5 | 390 321 Kč |
| Zem-Bau Building & Engineering s.r.o. | 2 | 361 144 Kč |
| Tomáš Pokorný | 3 | 300 034 Kč |
| SYLFA s.r.o. | 2 | 191 398 Kč |
| Robert Nejedlý | 3 | 140 105 Kč |
| ONYX wood spol. s r.o. | 1 | 125 622 Kč |
| Zdeněk Jindra | 1 | 86 006 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 2 | 60 500 Kč |
| CATUS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 20 | 1 655 129 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 566 280 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 1 295 556 Kč |
| IT | 1 | 112 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 52 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 3 | 516 640 Kč |
| Tomáš Pokorný | 3 | 219 060 Kč |
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 2 | 164 665 Kč |
| Stavby Stára s.r.o. | 1 | 131 096 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 112 500 Kč |
| Podlahy Bican s.r.o. | 2 | 99 667 Kč |
| POKORNÝ Klíčové Centrum s.r.o. | 1 | 90 593 Kč |
| Jan Med | 2 | 83 475 Kč |
| Stanislava Lacinová | 1 | 67 734 Kč |
| Jiří Šesták | 1 | 64 441 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 26 269 Kč |
| Gastro Hygiena CB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČS, náhradní plnění s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 17 | 1 059 500 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 464 640 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 52 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 1 131 635 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 25 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 22 368 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 26 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 2 | 515 460 Kč |
| Stavby Stára s.r.o. | 3 | 253 227 Kč |
| Tomáš Pokorný | 1 | 200 000 Kč |
| 1 | 98 507 Kč | |
| Jiří Šesták | 1 | 64 441 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 25 500 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 22 368 Kč |
| Rodinné pekařství MPM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 9 | 664 043 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 515 460 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 770 061 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 200 325 Kč |
| Nábytek | 2 | 163 736 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 3 | 392 040 Kč |
| Gastro Hygiena CB s.r.o. | 3 | 216 259 Kč |
| Stavby Stára s.r.o. | 2 | 184 174 Kč |
| Lefay s.r.o. | 1 | 133 000 Kč |
| Aurednik CS, spol. s r.o. | 1 | 80 824 Kč |
| Pavel Štěpán | 1 | 67 325 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 9 | 742 082 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 392 040 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 354 247 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 242 640 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 55 878 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 51 620 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Růžička | 2 | 354 247 Kč |
| Jiří Šesták | 1 | 129 295 Kč |
| Zdeněk Horký | 1 | 113 345 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 55 878 Kč |
| Zábavné učení, s.r.o. | 1 | 51 620 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 22 644 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Jihočeská masna, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 10 | 727 029 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 2 | 4 691 150 Kč |
| Pojišťovací služby | 26 | 637 500 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 196 367 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 167 779 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 103 959 Kč |
| IT Hardware | 1 | 55 344 Kč |
| Zemědělství | 1 | 52 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 7 | 2 693 435 Kč |
| ViVA school s.r.o. | 1 | 2 345 575 Kč |
| JSP Group s.r.o. | 1 | 167 779 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 60 500 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 10 | 5 267 289 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 51 | 6 365 601 Kč |
| IT | 51 | 2 857 121 Kč |
| Práce při dokončování budov | 26 | 2 668 425 Kč |
| IT Hardware | 26 | 1 455 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 254 100 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 212 227 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 104 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 1 | 299 597 Kč |
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 3 | 254 100 Kč |
| JM Bau s.r.o. | 2 | 171 895 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 145 200 Kč |
| HESPERIA s.r.o. | 1 | 72 000 Kč |
| Petr Procházka | 1 | 69 450 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 44 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 7 | 802 769 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 254 100 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 165 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 109 784 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Michal Pospíšil | 1 | 109 784 Kč |
| DV stav s.r.o. | 1 | 105 000 Kč |
| Miroslav Drs | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 3 | 275 284 Kč |