Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.12.1994 |
| IČO | 62618911 |
| Datová schránka | fw3g5xh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 204 smluv za celkem 1 mld. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | - 532 642 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 1 323 897 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 165 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 7 | 1 489 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 90 162 001 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 27 | 85 653 586 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 11 157 184 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 28 | 96 810 770 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 63 461 902 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 063 832 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 881 716 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 19 | 70 567 131 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 1 063 832 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 22 | 71 794 313 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 2 | 1 063 832 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 114 733 480 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 114 733 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 8 | 114 733 480 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 1 | 1 691 508 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 54 332 278 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 17 | 2 372 672 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 10 | 53 889 987 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 442 291 Kč |
| Statutární město Plzeň | 5 | 412 472 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 17 | 54 744 751 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 274 708 246 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 591 690 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 229 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 30 | 274 708 246 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 591 690 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 229 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 32 | 275 528 936 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 144 019 179 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 27 | 144 019 179 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 27 | 144 019 179 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 42 187 800 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 1 | 42 187 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 52 073 278 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 879 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 20 | 53 359 217 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 593 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 22 | 53 952 583 Kč |
| SPOJSTAV-ŽTT,s.r.o. | 1 | 15 131 553 Kč |
| PORET s.r.o. | 1 | 696 355 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 73 598 119 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 117 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 19 | 73 006 429 Kč |
| Statutární město Plzeň | 3 | 709 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 22 | 73 715 489 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 41 364 516 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 1 | 41 364 516 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 86 705 514 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 277 | 39 775 381 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 14 | 86 705 514 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 301 290 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 237 598 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KTA technika, s.r.o. | 16 | 87 244 402 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 39 111 677 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 1 | 39 111 677 Kč |